Dodaj opinię

Rewelacyjny!

Na podstawie 28 opinii

9.6

Poszczególne oceny

  • pokoje:
    9.5/10
  • łazienki:
    9.5/10
  • obsługa:
    9.9/10
  • wyżywienie:
    9.1/10
  • lokalizacja:
    9.3/10
  • jakość do ceny:
    9.9/10
  • zgodność z ofertą:
    9.9/10

Polecane

96%
dla rodzin
96%
dla par
61%
dla singli
50%
dla seniorów
18%
wycieczkom
18%
na szkolenie, konferencję
14%
dla niepełnosprawnych
  • 10
    Monika, Jurgów
    2016-08-23 12:22:06

    Byliśmy w tym roku z małym rocznym dzieciakiem i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Apartament dwupokojowy bardzo przestronny, czysto i przyjaźnie.Aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, lodówka i mikrofala, klimatyzacja. Blisko do morza i...

    + więcej
    • dla rodzin

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • Bartłomiej
    10
    Bartłomiej, Kętrzyn
    2015-10-28 16:23:44

    Udane wakacje, Właściciele przesympatyczni i w każdej chwili dostępni i pomocni. W nocy cisza spokój, atmosfera sama się podkręca. Parę kroków do centrum i nad morze. Polecam i już się zapowiedziałem na następny rok :)

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • Jerzy
    9.6
    Jerzy, Kraków
    2015-10-20 03:21:46

    Apartament świetny. Pokoje czyste i zadbane. Basem "pod drzwiami" robi znakomitą robotę. Do plaży kawałeczek, ale nawet tak wytrawni piechurzy jak ja (130 kg) radzą sobie bez problemu. Opiekun - Pan Peter przyjazny i uczynny. Właściciel - Pan...

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • 10
    Elżbieta, Warszawa
    2015-08-19 11:30:00

    Byliśmy w hotelu w ubiegłym roku i ze względu na jego jakość zamieszkaliśmy w nim też w tym roku. Pokoje przestronne, klimatyzowane, czyste i dobrze wyposażone. Na terenie kompleksu znajduje się restauracja (dobre i tanie jedzenie, miła...

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli
    • dla seniorów

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • 10
    klaudia, piotrowo
    2015-08-17 09:38:37

    Nie dawno wróciliśmy z wakacji w Blue Summer. Apartamenty w bardzo kameralnym spokojnym miejscu na pewno polecimy znajomym i rodzinie.Bardzo pomocni właściciele Pan Aleksander i Pan Piter.

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli
    • dla seniorów

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • Kapsel
    9.4
    Kapsel, Murowana Goślin
    2015-08-16 22:22:01

    Niedawno wróciliśmy.Nie będę się rozpisywał, ale w pełni popieram powyższe wpisy.Jednym słowem:POLECAM.Pozdrawiam całą ekipę Blue Summer!

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • 10
    Dominika, Rzeszów
    2015-08-12 14:33:47

    Wszystko tak jak mialo byc a nawet i lepiej! Najlepsze wakacje na jakich bylismy. Apartamenty czyste, schludne pokoje, lazienka ok, 2 balkony, tv, klimatyzacja. Polecam kazdemu. Wszedzie bliziutko po kilka do kilkunastu min spacerkiem. Basen super...

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • Marta
    9
    Marta, Warszawa
    2014-08-26 13:09:32

    Bardzo fajne wakacje, byliśmy w 5 osób w pokoju na parterze z wyjściem bezpośrednim na basen. Pokoje skromne, lecz czyste i przestronne. Odpowiednia cena co do komfortu. Pan Aleksander bardzo pomocny. Obiekt położony w dość spokojnym miejscu,...

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla singli

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • 10
    Bożena, Kraków
    2014-08-12 18:42:18

    Bardzo udane wakacje. Lokalizacja obiektu wymarzona, z dala od centrum można w spokoju wypocząć. Świetna i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam!!!

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin
    • dla seniorów

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii

  • 9
    Mirek, Kętrzyn
    2014-07-17 17:38:54

    Jesteśmy świeżo po tygodniowym wypoczynku w Blue Summer.Najkrócej mówiąc oferta trafiona w 10.Apartamenty (wynajęliśmy w sumie 4 w różnych konfiguracjach dla 12 osób) spełnią wymagania nawet największych malkontentów.Wyposażenie zgodne z...

    + więcej
    • dla par
    • dla rodzin

    Nikt nie ocenił jeszcze tej opinii