Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Park Wschodni
Miejscowość:
Rumia
Miejsce imprezy:
MOSIR
Miejscowość:
Szklarska Poręba
Miejsce imprezy:
ul. 11. listopada 2, parking, kościół, SP 5, las, Góra Sowiniec 675 m n.p.m. Sowie Skały

Aktualności

Zapraszamy na spektakl pt. Bombonierka, który odbędzie się 27 czerwca, o godzinie 19:00 w Szczecinie. Miejscem imprezy jest Akademia Sztuki przy ulicy Orła Białego 2, a dokładniej Czarna Sala. Przedstawienie zostanie zaprezentowane przez Teatr Improwizacji. 
Zapraszamy na stand-up podróżnika Wojciecha Cejrowskiego pt. „Ale Meksyk!” , który odbędzie się 26 czerwca, o godzinie 18:00 w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ulicy Krakowskiej. 
Spektakl „Hymn do miłości”zostanie wystawiony w dniach 17 - 18 czerwca w Nowym Teatrze w Warszawie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
"Odra River Cup 2017" odbędzie się 03.06.2017 roku na Bulwarze Politechniki Wrocławskiej.
19 czerwca, o godzinie 19:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaprezentuje się artystka Suzanne Vega.
Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Twarze krakowskiego jazzu, który organizowany jest wraz z Radiem Kraków dzięki wsparciu Związku Artystów Wykonawców STOART. W ostatnią niedzielę maja o godz. 20. wysłuchamy trio uznanego kontrabasisty Adama „Szabasa” Kowalewskiego, który wystąpi wraz z muzykami młodego pokolenia jazzu - Jakubem Mizerackim na gitarze i Patrykiem Doboszem na perkusji.

Dni Supraśla 2017

W dniach 27 - 28 maja serdecznie zapraszamy na Dni Supraśla 2017. Sprawdź program imprezy!
28 maja w godz. 12:00 - 20:00 serdecznie zapraszamy na SUPRASKI JARMARK ZDROWEJ ŻYWNOŚCI I RĘKODZIEŁA! Sprawdź szczegóły!
Trzy nadmorskie miejscowości!  Baltic Rock Festiwal: 26 lipca Amfiteatr Rewal, 27 Lipca Amfiteatr Świnoujście , 28 lipca Amfiteatr Kołobrzeg.
Trzy nadmorskie miejscowości!  Baltic Rock Festiwal: 26 lipca Amfiteatr Rewal, 27 Lipca Amfiteatr Świnoujście , 28 lipca Amfiteatr Kołobrzeg.