Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Jelenia Góra
Miejsce imprezy:
Plac Ratuszowy
Miejscowość:
Szczyrk
Miejsce imprezy:
Skocznia Skalite

Aktualności

Zapraszamy na koncert zespołu Houston, który wystąpi 17 września, o godzinie 19:30. Miejscem wydarzenia jest Blues Club w Gdyni.
Zapraszamy na koncert grupy Farben Lehre, która zaprezentuje się 17 września, o godzinie 19:00, w Klubie Mechaniczna Pomarańcza w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert z melodiami z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk, który odbędzie się 15 września, o godzinie 20:00, w Klubie Mechaniczna Pomarańcza w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert zespołu MOA pochodzącego z Połnocy. Występ odbędzie się 15 września, o godzinie 20:00, w Starym Maneżu w Gdańsku.
Zapraszamy na Świąteczny Jarmark Grodowy organizowany przy Święcie Planów w Sopocie, który potrwa w dniach 15-17 września 2017 roku. Oficjalne otwarcie wydarzenia nastąpi o godzinie 16:00. Miejscem imprezy jest Skansen Archeologiczny Grodzisko.
Zapraszamy na występ raperskiego duetu z Islandii! Ulfur Ulfur zaprezentuje się 14 września, o godzinie 20:00. Miejscem koncertu jest Klub Mewa Towarzyska w Sopocie. 
Zapraszamy na koncert zespołu The Sisters of Mercy, który zaprezentuje się 14 września, o godzinie 19:00, w Klubie B90 w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert artystki Cygne, która zaprezentuje się 13 września, o godzinie 21:30, w Cafe Pub Bruderschaft w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert zespołu Wintersun, który zaprezentuje się 12 września, o godzinie 19:00, w Klubie B90 w Gdańsku. Fińska grupa przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „The Foreast Season”.
Zapraszamy na koncert zespołu DepeszBląg, który zaprezentuje się 10 września, o godzinie 19:30, w Blues Club w Gdyni.