Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Muzeum Miasta Łodzi
Miejscowość:
Ustka
Miejsce imprezy:
Centrum Aktywności Twórczej
Miejscowość:
Lublin
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Lublinie

Aktualności

Dni Mikołajek 2017

Dni Mikołajek to jedna z najważniejszych letnich imprez w mieście. Każdego roku zapewnia turystom mnóstwo atrakcji, wśród których największym zainteresowaniem cieszą się regaty oraz koncerty gwiazd.
Rano tańcz nie biegaj. Jeśli NIE chcesz by ominęła Cię porządna impreza TECHNO połączona z techno śniadaniem – koniecznie wybierz się na kolejną edycję Technoranka tym razem w restauracji BANJALUKA przy ul. Szkolnej 2/4 w Warszawie. Już 25 stycznia - początek o godz. 7:00!
Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach organizuje dla wszystkich chętnych bezpłatne warsztaty muzyczne. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30 stycznia o godzinie 10:00.
Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Rzeszowie odbędą się już 27 stycznia! Sprawdź szczegółowy program wydarzenia!
Na warsztaty - Maski, maski, maski… przygotowania do karnawałowego balu zapraszamy już 25 stycznia o godz. 17:45 do Domu Muz w Toruniu.
Zaniedbywany przez rodziców niezwykle inteligentny chłopiec wymyśla coraz bardziej radykalne formy buntu. W rezultacie staje się dyktatorem. Film „Dzieciństwo wodza” to propozycja Kina Światowid na najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (26 stycznia) o godz. 19:00.
Na noworoczny wieczór z Kapelą Ta joj zapraszamy 28 stycznia o godz. 18:00. Koncert odbędzie się w Centrum Kulturalnym Klub Piwnice w Przemyślu.
17 lutego w Centrum Kultury w Przemyślu odbędzie się koncert Frauen, Liebe, Leben, czyli Kobiety, miłość, życie! Wystąpią niemiecy artyści z Saarlandu. Serdecznie zapraszamy!
Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Przemyślu odbędą się już 25 stycznia! Sprawdź szczegółowy program wydarzenia!
Izerski Klub Międzypokoleniowy zaprasza na spotkanie z Teresą Warawko, które odbędzie się 17 lutego o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej IZERKA.