Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łódź
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Łodzi
Miejscowość:
Bielsko-Biała
Miejsce imprezy:
Bielskie Centrum Kultury

Aktualności

Zapraszamy serdecznie na Muzyczne popołudnie przy kawie na zakończenie ferii! W niedziele 26 lutego 2017r. w Kawiarni Dwór Starostów, przy pysznej kawie i ciastku, swoimi dźwiękami czarował nas będzie Sierghij Marczuk - saksofonista, ze swoim autorskim programem MR. SIERG SOLO SAX. W repertuarze, goście kawiarni będą mogli posłuchać popularnych szlagierów i evergreenów muzyki jazzowej oraz rozrywkowej.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. Na koncert do Torunia zapraszamy 3 grudnia 2017 roku!
Zespół Świetliki powstał w październiku 1992 roku w Krakowie. Zadebiutował w grudniu tegoż roku na spotkaniu poetów Na Głos, za pierwszych słuchaczy mając m.in. Czesława Miłosza i Wisławę Szymborską. Na koncert do Poznania zapraszamy 9 marca o godz. 19:30.
Od dawna planujesz urlop w pierwszym tygodniu marca? A może marzy Ci się spontaniczny wyjazd i zastanawiasz się, jaką pogodę na ten okres przewidują synoptycy? Sprawdźmy zatem, jakiej pogody w pierwszych dniach marca możemy spodziewać się w poszczególnych regionach Polski.
Zdawać by się mogło, że Mazury to miejsce idealne na urlop bez względu na porę roku. Większość z nas ma jednak już dość zimowej pogody i z utęsknieniem czeka na wiosenną aurę. Czy marcowa pogoda na Mazurach przyniesie nam trochę słońca, a opady śniegu odejdą na dobre? Sprawdźmy!
Najnowszy film kryminalny Agnieszki Holland, będący ekranizacją słynnej powieści Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”. „Pokot” w Kinie Światowid od 24 lutego do 9 marca.
Najnowsza komedia romantyczna twórców takich hitów jak "Nigdy w życiu" i "Tylko mnie kochaj". Ekranizacja bestsellerowej książki opartej na prawdziwej historii. "Porady na zdrady" w Kinie Światowid od 24 lutego do 9 marca.
Jakie noclegi w Poznaniu warto wziąć pod uwagę? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawienia, w którym prezentujemy miejsca najchętniej rekomendowane przez innych turystów.
Zapraszamy na występ Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy. Artyści zaprezentują się 15 marca, o godzinie 19:00, w Auli UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu.
Zapraszamy do Kalisza na spektakl pt. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”, który odbędzie się 12 marca, o godzinie 16:00, w Auli UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego.