Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Opole
Miejsce imprezy:
Plac Mickiewicza
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klub u Bazyla
Miejscowość:
Toruń
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki

Aktualności

Spektakl Alicja w Krainie Czarów odbędzie się 29 kwietnia oraz 8 czerwca w Kieleckim Teatrze Tańca. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Premiera spektaklu Płomienie. W reakcji na powieść Stanisława Brzozowskiego w reż. Anety Groszyńskiej-Liweń, odbędzie się 10 maja 2017, o g. 19.00 na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Poznaniu.
Spektakl: MIŁOŚĆ W SAYBROOK - gościnny występ warszawskiego Teatru 6. piętro - GWIAZDORSKA OBSADA! Zapraszamy!
W dniu 9 września 2017roku organizujemy na stadionie Arena Lublin koncert muzyki włoskiej ,,Festa Italiana". Już dziś serdecznie zapraszamy!
88 Salon Poezji w Nowym Targu już 30 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!
Od 24.04 – 21.05 w Holu kasowym Teatru Polskiego w Poznaniu będzie trwała zbiórka książek dla dzieci i dorosłych, którzy przebywają w szpitalach, hospicjach czy domach dziecka.
W sobotę, 29 kwietnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie odbędzie się koncert Przemka Mazurka pt. "Trzeba coś robić". Zapraszamy!
Debata z cyklu Szumy, zlepy, ciągi...odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19:00 w Poznaniu. Sprawdź szczegóły!
Barwna Parada Majowa, podróż w czasie z Rajdem Arado i niezwykła podróż wśród sekretów karkonoskiej przyrody… Dla najmłodszych - Rodzinne Miasteczko w Parku przy Lipie Sądowej i kreatywne warsztaty w Muzeum Zabawek. Zapraszamy do Karpacza!
Paul Kalkbrenner - Back to the future! Na koncert do Warszawy zapraszamy 17 czerwca!