Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zapraszamy na spektakl Michała Walczaka pt. Nocny autobus , który odbędzie się 24 września, o godzinie 19:00, w Teatrze Boto w Sopocie.
Zapraszamy na Francuską Noc, która odbędzie się 23 września, o godzinie 18:00, w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.
Zapraszamy na pierwszą wystawę malarską Katarzyny Karpowicz, która będzie otwarta w dniach 22 września - 5 października 2017. Miejscem wydarzenia jest Galeria Triada w Gdańsku.
21 września, o godzinie 19:00, w Klubie B90 w Gdańsku wystąpi artystka Azealia Banks - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnego hip-hopu.
Zapraszamy na weekendowe warsztaty dla początkujących, podczas których uczestnicy rozpoczną swoją przygodę z tangiem. Wydarzenie zaplanowano na 16 i 17 września. Kurs rusza od godziny 14:30. Miejscem spotkania jest Studio Tańca Pod Kwadratem w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert gitarzysty i wokalisty Piotra Truchela, który zaprezentuje swój akustyczny projekt pt. Pete True . Wydarzenie zaplanowano na 13 września, na godzinę 20:00. Miejscem imprezy jest Pub Spółdzielnia w Gdańsku.
Zapraszamy na Zlot Foodtrucków, który potrwa w dniach 9-10 września. Miejscem wydarzenia jest Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku.
Początek drugiego tygodnia września zapowiada się słonecznie i ciepło. Korzystne warunki atmosferyczne sprzyjać będą wypoczynkowi, choć wybierając się na urlop warto przygotować się na możliwy deszcz. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody .
Planujecie urlop na przepięknym Podhalu? Sprawdźcie, jakie noclegi w regionie są najchętniej polecane przez innych turystów. Znajdziecie w naszym najnowszym zestawieniu.
Halina, pracownica sieci handlowej "Motylek", awansuje na kierowniczkę sklepu. Kiedy korporacja przekroczy wszelkie granice, kobieta stanie z nią do walki. 1 godz. 30 min.