Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na debatę z cyklu SZUMY, ZLEPY, CIĄGI | debata „Nowy scenariusz dla otoczenia Teatru Polskiego w Poznaniu, czyli dyskusja o przyszłości przestrzeni między Okrąglakiem a Arkadią”, która odbędzie się 4 czerwca (niedziela), o godz. 19.00 w Piwnicy pod Sceną.
Gdzie najlepiej pojechać na urlop, a jakich miejsc unikać, żeby nie nadwyrężyć budżetu? Z myślą o wypoczywających, Nocowanie.pl przygotowało porównanie cen wiosenno-letnich kierunków turystycznych w Polsce.
Już po raz czternasty Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza na Krakowski Piknik Archeologiczny pt. „Co Wisła widziała”! Podczas wydarzenia nie zabraknie m.in. grup rekonstrukcyjnych w strojach z różnych epok, prezentujących scenki z pradziejów. Będzie można również podglądnąć pracę dawnych, zapomnianych rzemieślników. Do zabawy w szczególności zapraszamy najmłodszych. Dla nich przygotowana zostanie Akademia Młodego Archeologa. To wyjątkowa szkoła dla miłośników archeologii. Pod okiem nauczycieli - specjalistów dzieci zdobywać będą umiejętności potrzebne w wykonywaniu tego zawodu. Najmłodsi będą mogli też wziąć udział w konkursach z nagrodami.Dwudniową zabawę wzbogaci nastrojowa muzyka. Zapraszamy w dniach 27 - 28 maja od 11:00 do 18:00.
  Artysta wystąpi w ramach specjalnej trasy koncertowej świętującej 30-lecie kariery muzycznej. Na kocnert do Warszawy zapraszamy 12 grudnia!

ABSL Talks w Łodzi

Na wydarzenie ABSL Talks zapraszamy 12 czerwca do Łodzi!
Zapraszamy na koncert artysty Gordona Haskella, który zaprezentuje się 16 czerwca, o godzinie 20:00, w Starym Maneżu w Gdańsku.
2 czerwca w Łomiankach wystąpi Piotr Bałtroczyk. Serdecznie zapraszamy!
Duet gitarowy Krzysztof Pełech & Robert Horna - muzyka hiszpańska, latynoamerykańska, filmowa, klasyka i jazz. Letnia Scena Starego Klasztoru zaprasza na wieczór z muzyką gitarową.
Jeśli swój urlop zaplanowałeś na Roztoczu, sprawdź już dziś gdzie warto pojechać i co zobaczyć. W regionie tym nie brakuje bowiem miejsc, w których nie tylko odpoczniemy, ale również aktywnie spędzimy czas. Przepiękne krajobrazy: niezwykłe lasy, jeziora, łąki. Tu również znajdziemy wiele interesujących miasteczek pełnych zabytków wartych zobaczenia. Zapraszamy do lektury!
Centrum Sportu Akademos zaprasza dzieci na fantastyczne półkolonie w Lublinie. Lato w mieście nie musi być nudne!