Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

17 sierpnia w Jastarni odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Krzywym. Już dziś zapraszamy!
Teatr im. Gombrowicza w Gdyni zaprasza na inaugurację Sceny Letniej w Orłowie, w ramach której zostanie wystawiony spektakl pt. Jesteśmy na wczasach . Sztuka odbędzie się już 1 lipca, o godzinie 20:00. Jej reżyserem jest Jarosław Kilian.
17 sierpnia w Juracie odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Krzywym. Już dziś zapraszamy!
16 sierpnia we Władysławowie odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Krzywym. Już dziś zapraszamy!
Zapraszamy na zawody taneczne SoSalsa Summer Jam, które potrwaja od 14 do 16 lipca. Impreza startuje o godzinie 12:00. Miejscem zawodów jest Szkoła Tańca SoSalsa w Gdańsku.
Zapraszamy na architektoniczny spacer nordic walking, który zaplanowano 14 lipca, o godzinie 11:00. Miejscem imprezy jest Muzeum Miasta Gdyni.
18 sierpnia o godz. 16:00 w Karwi odbędzie się spotkanie autorskie z Andrzejem Krzywym. Już dziś zapraszamy!
Robert Korólczyk z duetem muzycznym, czyli aktorski 'stand up+' wzbogacony o motywy muzyczne. Zapraszamy 18 sierpnia do Karwi!
Robert Korólczyk z duetem muzycznym, czyli aktorski 'stand up+' wzbogacony o motywy muzyczne. Zapraszamy 16 sierpnia do Juraty!
Zapraszamy na XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, który potrwa w dniach 13-16 lipiec. Miejscem imprezy jest Stare Przedmieście i Dolne Miasto w Gdańsku. Festiwal startuje o godzinie 20:00.