Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Przed nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych, który w Kazimierzu Dolnym gości już od ponad czterdziestu lat. Mimo upływu czasu festiwal ten wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem.
Zapraszamy na wernisaż wystawy "Archetyp Fotografii. Joachim Froese, Grzegorz Przyborek, Ken Matsubara", który odbędzie się w najbliższy piątek, 18 czerwca o godzinie 18:00 w CSW Łaźnia Gdańsk. Rozpoczęciu wystawy towarzyszyć będzie wykład Kena Matsubary zatytułowany: "Moja fotografia na tle współczesnej sztuki".
Zapraszamy do Galerii Design! Tu czekają na Państwa wspaniałe atrakcje. W najbliższych dniach odbędzie się w galerii wykład pt. "Dyskretny urok Azji" oraz spotkanie z Agnieszką Taborską.
W związku z obchodami 200. rocznicy urodzin  Fryderyka Chopina Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała kampanię promującą Polskę za granicą. Z portu w Szczecinie, 13. czerwca  wypłynął  STS Fryderyk Chopin.
31 lipca 2010 roku na stadionie imienia Mariana Rose wystąpi jeden z najwybitniejszych tenorów wszech czasów: Jose Carreras. Koncert będzie miał niecodzienną oprawę. W rezultacie będzie nie tylko wielkim widowiskiem muzycznym, ale też niezapomnianym spektaklem.
W dniach 26 - 27 czerwca już po raz siódmy na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny w Krakowie odbędzie się Małopolski Piknik Lotniczy.
4 października 2010 roku w hali Spodek w Katowicach wystąpi legendarny pieśniarz, Leonard Cohen. Na program koncertu złożą się utwory z wszystkich najważniejszych okresów w karierze kanadyjskiego barda, ze szczególnym uwzględnieniem piosenek z lat 80. i 90.
Osoby, które dzielą się swoimi opiniami na temat pobytu w konkretnym  miejscu noclegowym mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Osoba, która zamieści najbardziej naszym zdaniem wartościową opinię, wygra plecak Rock Ice firmy Marsupio ufundowany przez sklep internetowy Asport.pl.

FOLKOWO 2010

W tym roku gwiazdami Festiwalu FOLKOWO 2010 , który odbędzie się w Ostródzie w dniach 18 – 20 czerwca 2010 r., będą: szwedzka grupa Rednex, brytyjska Touch and Go, Sidney Polak, Kapela ze Wsi Warszawa, Folkoperacja oraz Hoboud. Wystąpi także wiele innych folkowych formacji.
Wszystkich miłośników Słowacji i piłki nożnej zapraszamy na DZIEŃ SŁOWACKI W WARSZAWIE . Impreza odbędzie się 20 czerwca na Polach Mokotowskich.