Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Tegoroczna impreza zorganizowana po raz czwarty w Lublinie – w mieście ubiegającym się o status Europejskiej Stolicy Kultury – zaserwowała    ponad 200 różnorodnych atrakcji uczestnikom Nocy Kultury. W zakamarkach lubelskiej starówki  można było uczestniczyć  w wielu wydarzeniach, począwszy od wystaw  po słuchowiska, koncerty i  pokazy teatralne.   
Przez ponad 40 lat pracy na scenie nagrała blisko 1200 piosenek w jedenastu językach, jej setka albumów rozeszła się w nakładzie 150 milionów egzemplarzy, a nagród i wyróżnień, które otrzymała, prawdopodobnie nawet sama artystka nie jest w stanie zliczyć. Mireille Mathieu 28 listopada wystąpi w Polsce.
Już coraz mniej czasu pozostało do Seven Festiwal, który odbędzie się na początku lipca w bajkowej scenerii jezior Mazurskich. Ta impreza to doskonała okazja, aby połączyć kojący wypoczynek nad pięknymi jeziorami ze słuchaniem wspaniałej muzyki.
Coraz częściej uciekamy z miasta, szukając ciszy i spokoju. Marzy nam się odpoczynek na łonie natury, śpiew ptaków za oknem oraz łąki pełne kwiatów. Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszy się agroturystyka.
Latem jest o wiele więcej atrakcji niż zimą. Nawet w województwie lubelskim. Zapraszamy więc wszystkich spragnionych kulturalnych wydarzeń do Janowca, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa .
Pierwszy etap konkursu „Oceniaj obiekty, wygrywaj nagrody!” dobiegł końca. Przygotowaliśmy listę zwycięzców, którzy o wygranej zostali powiadomieni pocztą elektroniczną. Z przyjemnością informujemy również, że już wkrótce kolejny etap. Bądźcie czujni.
Popatrzmy na nowo na historyczne dziedzictwo Lublina, poczujmy jego siłę i aktualność, złapmy w żagle wiatr historii, skierujmy nasz kurs w przyszłość – takimi hasłami zachęcają nas organizatorzy do uczestnictwa w tym niecodziennym wydarzeniu kulturalnym.
Hip Hop Kemp 2010 zbliża się wielkimi krokami. Już 4. czerwca we Wrocławiu wystąpią legendy hip hopu – Masta Ace i Edo G. Z tej okazji przygotowano również konkurs, w którym wygrać można dwie pojedyńcze wejściówki.

Lady Gaga w Polsce!

Już 26 listopada 2010 roku, najbardziej pożądana artystka świata, wystąpi w Hali Widowiskowej Gdańsk/Sopot . Koncert będzie częścią trasy Monster Ball Tour, promującej album gwiazdy, zatytułowany "The Fame Monster". O kim mowa? O LADY GAGA oczywiście.
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze planów na tegoroczne lato? Przygotowaliśmy listę najważniejszych imprez kulturalnych, w których warto uczestniczyć. Zobacz sam...