Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Profil Nocowanie.pl na facebook ma już 100 fanów . Dla osoby, która zostanie naszym 150. fanem , mamy nagrodę - płytę CD i firmowe gadżety portalu. Nie zwlekaj - dołącz do grona naszych fanów !!!!
Trójmiejski Park Krajobrazowy to niepowtarzalny krajobraz w bliskim sąsiedztwie Sopotu, Gdańska i Gdyni . Wyróżnia go unikatowa polodowcowa rzeźba terenu, bogata szata roślinna, sieć jezior oraz rozległy kompleks lasów bukowych i mieszanych.
Przedstawiamy program II Torunskiego Festiwalu Filmów Górskich "Bezdroża" który 15-17 kwietnia odbędzie się w Toruniu .
Targi GASTRO-HOTEL to impreza, która odbywa się każdego roku w pięciu miastach Polski, słynących z wzmożonego ruchy turystycznego. Kołobrzeg otworzył listę odwiedzanych miast. Stąd targi przemieściły się do Olsztyna , następnie zawitają w Toruniu , Rzeszowie i Wrocławiu .
Były wokalista znanego na całym świecie System of a Down , zdobywca Grammy Award, jeden z najbardziej charyzmatycznych rockowych frontmenów na świecie, właściciel majestatycznego głosu i niekonwencjonalnego wyglądu – Serj Tankian - 20 czerwca br. wystąpi w Polsce!

KAN w Łokietka 5.

Już w najbliższy piątek 26.marca festiwal KAN powtórnie zagości z pokazem specjalnym w Łokietka 5 . Tym razem w programie m.in.: „Nadrzeczywiste Nadodrze”, szczególnie interesujące w kontekście programu rewitalizacji dzielnicy, a także dokument „Ku..ku…łcze jajo” Pawła Popko i Aleksandry Maślanki.
Koncert Alan Parsons Live Project w warszawskiej Sali Kongresowej pokazał, że muzyka na wysokim poziomie zawsze się obroni i zawsze znajdą się ci, którzy będą chcieli jej posłuchać.

Czar Bałkanów

Chorwacja to dwa przenikające się światy: rozbrzmiewające turystycznym gwarem wybrzeże Adriatyku oraz nostalgiczne, wyciszone i pełne słowiańsko - bałkańskiego wdzięku regiony Kvarneru i Istrii.
W maju i w czerwcu Wiedeńska Opera Państwowa będzie transmitować wybrane przedstawienia operowe i baletowe na ogromnym telebimie (50 mkw), zamontowanym na placu Herberta von Karajana, tj. tuż przy wspaniałym gmachu Opery Wiedeńskiej stojącym przy Ringu (Opernring 2).
Hurt , Koniec Świata i Sztywny Pal Azji to kolejne zespoły na długiej liście gwiazd Seven Festival , który 8-11 lipca odbędzie się w Węgorzewie .