Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

W Klubie Galaktyki z okazji Dnia Kobiet impreza przygotowana specjalnie dla Pań.
Klub Paka (Mieleszyn k. Gniezna) zaprasza w sobotę, 8-go marca na specjalną imprezę z okazji Dnia Kobiet.
8 marca Mega Show dla Pań w KlubHeavenLodz w Łodzi. Czego pragną kobiety?
Dla Pań przewidziano występ Bad Boys, którzy wystąpią specjalnie dla Pań z okazji ich święta.
Impreza z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę 08.03.2008, początek godz. 21:00.
Przyjedź do Czech na Wielkanoc! Na targach świątecznych zakupisz piękne dekoracje, spróbujesz przysmaków regionalnych. Barwny program dla dzieci przygotowały skanseny: malowanie pisanek, prezentowanie tradycji wielkanocnych, zdobienie pierniczków. Zapraszamy do czeskich zamków i pałaców na otwarcie sezonu wiosennego, na wycieczkę na łono przyrody lub do słynnych uzdrowisk.
8 Marca 2008, sobota, początek 20:30 - Ladies Night – party przy świecach.

NIETYPOWY KALENDARZ

W miesiącu marcu każdy znajdzie powód do świętowania. W marcu swój dzień mają kobiety, mężczyźni, teściowe, konsumenci, fani muzyki metalowej.
Do największych atrakcji na Słowacji należą gorące źródła, których u naszych południowych sąsiadów nie brakuje. Na terytoriom Słowacji znajduje się 1300 źródeł mineralnych i termalnych: alkaliczne, siarczanowe, wapienne, magnezowe, żelaziste, słone, jodowo-bromowe, borowe, krzemowe i radoczynne w 23 uzdrowiskach. Polakom najbliżej jest do tych niedaleko granicy: Orawice, Tatralandia, Poprad, Beszeniowa, Vrbov koło Keżmaroku.
W 2007 roku z noclegów w obiektach zbiorowego zakwaterowania w Czechach skorzystało 6 680 400 turystów zagranicznych, co stanowi wzrost, w porównaniu z rokiem 2006, o 3,8 %. Przeciętna długość pobytu wyniosła około 4,1 dnia.