Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Koncert Gabrielle

Laureatka dwóch BRIT Awards, kilku nagród NOBO i prestiżowych American Music Awards.Autorka utworu "Out of Reach", muzycznego motywu przewodniego filmu "Dziennik Bridget Jones". Jej niezwykłe, rhythm'n'bluesowe brzmienie przyciąga i zniewala. KUP BILET ON-LINE
Zielonogórski Ośrodek Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze zaprasza do udziału w konkursie poetyckim - Miłość niejedno ma imię.

Narty w Rąblowie

Sezon narciarski w Rąblowie koło Nałęczowa rozpoczęty. Wyciąg jest czynny codziennie od 9 do ostatniego klienta. Stok jest oświetlony. Działają trzy wyciągi, w tym jeden dla snowbordzistów.
Na terenie miasta Szczawnica Burmistrz Miasta Szczawnica ogłosił konkurs na najładniejszą dekoracje świąteczną.

Juggling

Oto propozycja innowacyjnego programu autorskich szkoleń, która od niedawna dostępna jest także w Polsce.

Symulator rajdowy

Poczuj się chociaż przez chwilę, tak jak Kubica czy Hołowczyc. Takie emocja gwarantuje symulator rajdowy oferowany przez Akademię Przygoda.
Od 21 grudnia 2007 roku granice z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą będziemy przekraczać się na nowych zasadach. Od tego dnia nie będzie już kontroli i okazywania paszportu na przejściach drogowych i pieszych. Znikną też szlabany, siatki, ogrodzenia oraz zasieki dzielące Polskę od innych członków Schengen.
Trwają przygotowania do największego w Polsce Festiwalu Kolęd i Pastorałek. XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd I Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika trwać będzie od 10 grudnia 2007 roku. Zakończy się koncertem galowym, 13 stycznia 2008 r. o godz. 16.00 w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu (Parafia Nawiedzenia NMP os. Syberia) w Będzinie.
Liczba turystów zagranicznych w Czechach, zakwaterowanych w ośrodkach zbiorowego zakwaterowania, w okresie od stycznia do września 2007, wyniosła 5 149 764. Odnotowano wzrost przyjazdów o 2,2 %, w porównaniu z rokiem 2006.
Powitanie Nowego Roku odbędzie się w tym mieście w Spodku.