Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Hey Ho – Let’s Go!!! Rozpoczyna się siódma edycja klubowej trasy PUNKY REGGAE live 2010 . Tradycyjnie już zapraszamy młodych i starszych zwolenników pozytywnych wibracji w rytmach reggae-ska , energetycznego melodyjnego grania z punk-rockowym pazurem, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy na muzyczny, blisko pięciogodzinny koktajl.
Dla tych, którym nie wystarcza polska oferta festiwalowa, lub po prostu pragną posmakować muzyki w innych miejscach kontynentu przedstawiamy najciekawsze letnie imprezy europejskie .
The Legendary Pink Dots - jeden z najpopularniejszych w Polsce zespołów z pogranicza gotyckiego i psychodelicznego rocka pojawi się wśród gwiazd tegoroczenej edycji Seven Festival w Węgorzewie .
Jest ich w Polsce kilkadziesiąt, najwięcej na południu kraju. Zabytkowe kalwarie to niezwykłe dzieła sztuki, ale też miejsca religijnych uniesień. Wielkanoc to dobry czas na wycieczki w „święte” na swój sposób miejsca.
Dobiegł końca trzeci Wrocław Salsa Festival – międzynarodowy kongres salsy i innych tańców latynoskich. Uczestnicy przez 4 dni intensywnie szlifowali swoje umiejętności. Międzynarodowa grupa taneczna „Universo Salsero” i „Fly Dance Academy” zorganizowali 40 godzin warsztatów i 4 imprezy do białego rana .
Konkurs na najciekawsze zdjęcie z ferii zimowych zakończony, a zwycięzcy wyłonieni. Są nimi: Tomasz Piotrowski z Katowic i Henryk Gasperowicz z Zielonej Góry. Nagrody: płyty CD i gadżety Nocowanie.pl wyślemy już wkrótce.
Niestety rok 2010 poskąpi nam tzw. długich weekendów . Dni ustawowo wolnych od pracy będzie niemal tak mało jak w ubiegłym roku. Dlatego warto zaplanować urlop trochę wcześniej by wykorzystać go jak najlepiej.
Nocowanie.pl – wiodący serwis noclegowy w Polsce – spełniając oczekiwania użytkowników, wdrożył właśnie system oceny obiektów. Od teraz internauci będą mieli możliwość przyznania oceny oraz napisania opinii o wybranym obiekcie, a także polecenia go konkretnej grupie osób.

Radio Live

Zastanówmy się, czy aby na pewno wszystko, co przekazują nam media to prawda? Czy to, co słyszymy to czyste fakty? A może grupa desperatów, zamknięta w maleńkim studio, wymyśla historie strzelanin i trzęsień ziemi, a listę przebojów układa się pod gust sponsora...? Zobaczcie sami!

Duchowa Wielkanoc

Wielkanoc to święta o dużym znaczeniu duchowym i religijnym. Właśnie dlatego są idealnym czasem do odwiedzenia jednego z dziesiątek czeskich miejsc pielgrzymkowych. Te najsłynniejsze miejsca pielgrzymkowe można poznać, udając się na tzw. Złotą ścieżkę, która prowadzi z Pragi aż do południowo-morawskiego Velehradu.