Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

wRock 2008

Już 18.02 o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny wRock w klubie Łykend.
Gorana Bregovića wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie. Ambasador muzyki bałkańskiej w towarzystwie słynnej Orkiestry Weselno – Pogrzebowej i chóru.
Czeskie Centrum zaprasza na otwarcie wystawy „Interpretacje scenograficzne sztuk Václava Havla”.

DC Snowtour 2008

W rok po SnowTour07 , najgłośniejszym i największym wydarzeniu snowboardowym ubiegłej zimy, 79TH. zaprasza na kolejną edycję tego touru snowboardowego – DC SnowTour08 - w którym udział wezmą najlepsi polscy snowboardziści.

Koncert Rihanny

Rihanna, odwiedzi Polskie w ramach trasy promującej najnowszy album „Good Girl Gone Bad”, znany z licznych hitów. Koncert odbędzie sie 19 marca w Warszawie.

Dzień Naleśnika

Angielskim odpowiednikiem Tłustego Czwartku jest Dzień Naleśnika . Obchodzony bardzo widowiskowo w przeddzień Środy Popielcowej. Organizowane są w ten dzień na ulicach Londynu 'biegi z patelniami'.

Pomóżmy Oli

Trwa okres rozliczania się z fiskusem. Pamiętajmy, że 1 % naszego podatku możemy przeznaczyć na rzecz organizacji pożytku publicznego. W walce z chorobą pomóżmy 14 letniej Oli ze Skowieszyna, wspierając lubelskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi.
Trzeba pokonać dziesiątki schodów i lęk wysokości, by w nagrodę podziwiać przepiękny krajobraz, niczym z lotu ptaka. Amatorzy wspinaczek i zapierających dech w piersiach widoków znajdą w Czechach liczne wieże widokowe, wznoszone tu już od XIX wieku.

NIETYPOWY KALENDARZ

ŚWIATOWY DZIEŃ W MIESIĄCU LUTYM

ŻYWIEC

ŻYWIEC "NA ŚNIEGU" codziennie na żywo gwiazdy polskiej sceny muzycznej. ZAKOPANE! Od 8 do 24 lutego 2008!