Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Zapraszamy na pierwsze po 25 latach koncerty w Polsce, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą widzów w inny, lepszy świat. Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy 19 października zawita do Kielc!
Zapraszamy na pierwsze po 25 latach koncerty w Polsce, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą widzów w inny, lepszy świat. Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy 20 października zawita do Otrębus!
Zapraszamy na pierwsze po 25 latach koncerty w Polsce, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą widzów w inny, lepszy świat. Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy 21 października zawita do Rzeszowa!
Zapraszamy na pierwsze po 25 latach koncerty w Polsce, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą widzów w inny, lepszy świat. Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy 22 października zawita do Lublina!
17 czerwca w Warszawie wystąpi Paul Kalkbrenner. Już dziś serdecznie za[raszamy!
Jozef van Wissem jest ulubionym kompozytorem amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha i autorem muzyki do filmu „Tylko kochankowie przeżyją”. Za ścieżkę dźwiękową do „Only lovers left alive” otrzymał Cannes Soundtrack Award, ale muzyka filmowa to tylko ułamek jego bogatej działalności artystycznej, w tym także współpracy z Jimem Jarmuschem. Na koncert do Krakowa zapraszamy 30 marca!
Po solowym, dziś już złotym, krążku Białasa H8M4, SB Maffija postarała się o kolejny sztos. Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się płyta #nowanormalność duetu Solar/Białas. Na polskiej rap scenie zawrzało. Na koncert do Krakowa zapraszamy 21 kwietnia!
Sam Mozart właśnie „Idomenea” uważał za jedną ze swoich najlepszych oper. Zaczerpnięta z mitologii greckiej historia króla Krety obfituje w dramatyczne zwroty akcji i typową dla swoich czasów baśniową ornamentykę. Transmisja z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku w Kinie Światowid już 25 marca (sobota) o godz. 17:55.
W niedzielę 09 kwietnia 2017 r. o godzinie 18:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się V wieczór kabaretowy XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu". W konkursie powalczą kabarety ZALOTKA z Zielonej Góry i TRZECIA STRONA MEDALU z Krakowa. Gościem wieczoru będzie KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie "Pod prądem".
25 kwietnia w Katowicach odbędzie się koncert Hedvig Mollestad Trio. Już dziś serdecznie zapraszamy!