Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

17 czerwca zapraszamy na wycieczkę Galicja z miodami. Sprawdź szczegóły!
Zapraszamy do obejrzenia nowego wakacyjnego programu Kabaretu Młodych Panów w Sopocie. Wydarzenie będzie miało miejsce 4 sierpnia, o godzinie 20:00 w Tarasach przy Aquaparku.
Dzień Dziecka tuż…tuż a Ty nie wiesz jaki prezent wybrać dla swojej pociechy. Podaruj mu swój czas i wraz z nim baw się, twórz i tańcz, a pomoże Ci w tym Centrum Tańca Promyk.
W góry jedziemy, by cieszyć się wypoczynkiem bliżej natury – najlepiej w klimatycznym drewnianym domku albo pensjonacie. Znaleźć miejsce z duszą wcale nie jest tak trudno, a żeby jeszcze ułatwić to zadanie, podrzucamy kilka propozycji.
Już 3 lutego 2018 roku startuje 5 Jubileuszowa Gala Stand-up Comedy. Największe w Polsce i jedno z największych w Europie wydarzeń związanych ze sztuką stand-upu.
Koncert Michał Bajor z zespołem "Od Kofty....do Korcza" odbędzie się 8 października w Suwałkach. Zapraszamy!
XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michäl Wu. Na ich koncert zapraszamy 16 listopada do Warszawy!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Enter Shikari w Polsce! Grupa wystąpi 8 grudnia w warszawskiej Proximie!
Czerwcowa pogoda na Mazurach przyniesie dużo słońca, a termometry wskażą nawet 27 stopni na plusie. Synoptycy zapowiadają co prawda opady deszczu, będą one jednak rzadkie i przelotne. Sprawdź szczegółową prognozę pogody na czerwiec 2017 na Mazurach.
Planujesz urlop w Sopocie? W naszym artykule przedstawimy dziś Wam najczęściej rekomendowane apartamenty w tym mieście. Sprawdź, gdzie warto zarezerwować nocleg!