Imprezy i koncerty w Bydgoszczy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Wyspa Młyńska
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Klub Kuźnia

Bydgoszcz Aktualności

Już 4 czerwca ulice Bydgoszczy oraz Wyspa Młyńska zamienią się w bajkową krainę. Stanie się tak za sprawą „Bajkowej Bydgoszczy”. Jest to festyn organizowany przez  Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich a także Fundację „Rozwój UTP”. Wydarzenie zostało objęte również Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.  Jest to dzień, w którym każdy z Nas może stać się ponownie dzieckiem  i wziąć udział w wielobarwnej paradzie.
Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi w Bielsku Białej, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.
Zapraszamy na koncert pt. Życie jest piosenką, który odbędzie się 4 listopada, o godzinie 20:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. 
Muszla Fest 2017! Zapraszamy w dniach 18 - 19 sierpnia do Bydgoszczy!
Legendarna formacja Jethro Tull wraz ze swoim liderem Ianem Andersonem wystąpi z niesamowitym show na dwóch koncertach w Polsce. Grupa która swoją działalność rozpoczęła w 1967 roku wystąpi w Krakowie i Bydgoszczy.
W tym roku mija okrągłe ĆWIERĆ WIEKU od chwili założenia ILLUSION. Z tej okazji muzycy ruszają w trasę, która obejmuje 9 miast! 26 listopada zapraszamy do Bydgoszczy!
Zapraszamy na rodzinne show Teatru Piasku gwiazdy MAM TALENT - Tetiany Galitsyny, który odbędzie się 25 maja w Bydgoszczy.
Od ich pierwszego bitu , po album Materia, Cosmic Gate udowodnili, że są idealnie dobranym duetem muzycznych umysłów.  Nic Chagall i Bossi stali się jednym z odnoszących największe sukcesy duetów muzyki elektronicznej. Na koncert do Bydgoszczy zapraszamy 21 kwietnia!
Tede & Sir Mich „Pół Życia Na Żywo”. Retransmisja koncertu z warszawskiego klubu Stodoła na wielkim ekranie 20 kwietnia tylko w sieci Multikino! 
17 października w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się koncert Ta nasz młodość w wykonaniu Piwnicy pod Baranami. Serdecznie zapraszamy!