Imprezy i koncerty w Bydgoszczy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Akademicka Przestrzeń Kulturalna
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Estrada Stagebar

Bydgoszcz Aktualności

Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku i największy hit scen muzycznych na całym świecie, który od lat nie traci swej świeżości i wagi ponadczasowego przesłania. Na spektakl do Bydgoszczy zapraszamy 11 listopada o godz. 18:00.
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Bydgoszcz - już 22 kwietnia w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej.
22 kwietnia o godz. 20:00 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy wystąpi zespół Włochaty. Już dziś serdecznie zapraszamy!
24 kwietnia o godz. 19:00 w Filharmonii Pomorskiej wystąpi niezwykła artystka Edyta Geppert! Już dziś zapraszamy na koncert!
Filharmonia Dowcipu - Jubileusz 10-lecia. W roli głównej Waldemar Malicki! Zapraszamy 8 kwietnia o godz. 16:00
Jubileuszowa Atmasfera Anna Wyszkoni 20 Lat na scenie! Na koncert do Bydgoszczy zapraszamy 20 maja!
Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na koncert zespołu Varius Manx, który wystąpi w towarzystwie wokalistki Kasi Stankiewicz. Artyści wystąpią 12 marca, o godzinie 18:00.
Riverside powraca do grania na żywo! W ramach trasy „Towards The Blue Horizon Tour”zespoł wystąpi w Bydgoszczy. Na koncert zapraszamy 29 kwietnia o godz. 20:00.
Zapraszamy do Bydgoszczczy na wyjątkowy akustyczny koncert legendy polskiego rocka! Kult zabierze swoich fanów w fantastyczną podróż, aby mogli usłyszeć swoich idoli w nowej muzycznej odsłonie.
Zapraszamy do Bydgoszczy na koncert gwiazdy muzyki lat 80. Thomasa Andersa! Wraz z Dieterem Thomasem tworzył niezwykle popularny duet, którego przeboje nuciła cała Europa. Nie zabraknie ich też podczas andrzejkowego koncertu w Bydgoszczy.