Imprezy i koncerty w Bydgoszczy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Klub Kuźnia

Bydgoszcz Aktualności

Czy można połączyć muzykę disco polo z orkiestrą symfoniczną? 20 stycznia 2018 roku w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się niezwykły koncert Orkiestra w Rytmie Disco.
Warszawscy post-rockowcy wystąpią jesienią w ośmiu polskich miastach. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production). Warto wspomnieć, że ostatni krążek w dyskografii grupy dotarł do wysokiego, trzynastego miejsca notowania OLiS! W trakcie jesiennej trasy koncertowej, wraz z Tides From Nebula zaprezentuje się Materia ze Szczecinka (grupa aktualnie pracuje nad nową płytą) oraz Sunnata z Warszawy.
28 października o godz. 16:00 w Bydgoszczy zostanie wystawiony spektakl Przebój sezonu. Już dziś serdecznie zapraszamy!
15 października, o godzinie 17:00, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy wystąpi zespół Stare Dobre Małżeństwo.
Najbardziej muzyczny autobus po raz kolejny wyrusza w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia - Natalia Nykiel. Na koncertdo Bydgoszczy zapraszamy 19 czerwca!
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Bydgoszczy zapraszamy 9 grudnia!
Już 4 czerwca ulice Bydgoszczy oraz Wyspa Młyńska zamienią się w bajkową krainę. Stanie się tak za sprawą „Bajkowej Bydgoszczy”. Jest to festyn organizowany przez  Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich a także Fundację „Rozwój UTP”. Wydarzenie zostało objęte również Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.  Jest to dzień, w którym każdy z Nas może stać się ponownie dzieckiem  i wziąć udział w wielobarwnej paradzie.
Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi w Bielsku Białej, Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.
Zapraszamy na koncert pt. Życie jest piosenką, który odbędzie się 4 listopada, o godzinie 20:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. 
Muszla Fest 2017! Zapraszamy w dniach 18 - 19 sierpnia do Bydgoszczy!