Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Plac Władysława Biegańskiego
Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Park Lisiniec
Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Plac sportowo - rekreacyjny ul. Jesienna

Częstochowa Aktualności

Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 28 lipca w Częstochowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Zapraszamy!
8 lipca zapraszamy na czwartą edycję Festiwalu Retro Częstochowa. Czarujące XX - lecie międzywojenne, piękne stroje, przedwojenne samochody, szyk i wdzięk. Sprawdź szczegóły imprezy!
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Baniek Mydlanych. Od Tatr aż po Bałtyk powietrze wypełnią mieniące się kule, niosące ze sobą radość i fenomenalną zabawę. 28 lipca zapraszamy do Częstochowy!
W dniach 28 - 30 lipca zapraszamy na 8. edycję HIP HOP Elements Częstochowa!
W dniach 24 - 25 czerwca zapraszamy do Częstochowy na Festiwal Frytka OFFjazd. Sprawdź szczegóły!
27 listopada w Filharmonii Częstochowskiej wystąpi Paweł Domagała. Już dziś zapraszamy na koncert!
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Częstochowy zapraszamy 10 listopada!
Cała Polska biega z mapą to ogólnopolska akcja popularyzująca bieg na orientację. W tym roku odbywa się już po raz siódmy! Chcesz spróbować swoich sił w biegu? Jednym z miast biorących udział w akcji jest Częstochowa. Zapraszamy już 24 maja!
9 maja miała miejsce premiera płyty "Kim Ty Jesteś Dla Mnie", na której Janusz Radek kolejny raz śpiewa najpiękniejsze wiersze Haliny Poświatowskiej. Zapraszamy na koncert promujący płytę, który odbędzie się 9 października w Częstochowie.
Chór Armii Radzieckiej im. A. Aleksandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR. Jego nazwa związana jest z założycielem i pierwszym dyrektorem chóru, Aleksandrem Aleksandrowem utalentowanym profesorem moskiewskiego konserwatorium. Pierwszy występ chóru miał miejsce 12 października 1928 roku, w skład grupy wchodziło wtedy tylko 12 artystów: oktet wokalny, dwóch tancerzy i dwóch muzyków.