Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Częstochowa Aktualności

5 kwietnia o godz. 18:00 w Filharmonii Częstochowskiej zostanie wystawiony spektakl Słoneczna linia . Już dziś serdecznie zapraszamy!
21 maja 2017 roku Maciej Maleńczuk zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Koncert w Filharmonii Częstochowskiej rozpocznie się o godz. 18:00.
Serdecznie zapraszamy na koncert Ani Dąbrowskiej w ramach trasy promującej płytę Dla naiwnych marzycieli . Artystka wystąpi 13 maja w Filharmonii Częstochowskiej.
MAZOWSZE należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Na Wielką Galę Zespołu Mazowsze zapraszamy 6 maja o godz. 18:00.
22 kwietnia o godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie wystąpi kabaret Ani Mru Mru. Już dziś serdecznie zapraszamy!
„Być jak Elizabeth Taylor” to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony 9 kwietnia o godz. 16:30 w Filharmonii Częstochowskiej. Zapraszamy!
Zapraszamy na Polską Noc Kabaretową 2017 do Częstochowy!   Impreza odbędzie się 20 października, o godzinie 20:00, w Hali Sportowej.
Filharmonia Częstochowska zaprasza wszystkich miłośników baletu na występ artystów z rosyjskich, prestiżowych szkół choreograficznych, którzy zaprezentują się 19 marca, o godzinie 16:00.
Po prawie trzymiesięcznej przerwie, na przełomie zimy i wiosny 2017 Kortez powróci na koncertowy szlak. 17 marca zapraszamy na koncert do Częstochowy!
Bilet na koncert w Filharmonii Częstochowskiej Powróćmy jak za dawnych lat to doskonały prezent z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Zapraszamy 20 stycznia o godz. 19:00.