Imprezy i koncerty w Częstochowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Hala Sportowa Częstochowa
Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Hala Polonia, Częstochowa
Miejscowość:
Częstochowa
Miejsce imprezy:
Hala Sportowa Częstochowa

Częstochowa Aktualności

Zapraszamy na koncert zespołu Pectus, który zaprezentuje się 2 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Filharmonii Częstochowskiej.
Czy można połączyć muzykę disco polo z orkiestrą symfoniczną? 10.12.2017 roku w Częstochowskiej Hali Sportowej odbędzie się niezwykły koncert Orkiestra w Rytmie Disco.
Grzegorz Turnau - L-live - koncert urodziNOWY odbędzie się 2 grudnia o godz. 20:00 w Filharmonii Częstochowskiej. Zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 28 lipca w Częstochowie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Zapraszamy!
8 lipca zapraszamy na czwartą edycję Festiwalu Retro Częstochowa. Czarujące XX - lecie międzywojenne, piękne stroje, przedwojenne samochody, szyk i wdzięk. Sprawdź szczegóły imprezy!
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Baniek Mydlanych. Od Tatr aż po Bałtyk powietrze wypełnią mieniące się kule, niosące ze sobą radość i fenomenalną zabawę. 28 lipca zapraszamy do Częstochowy!
W dniach 28 - 30 lipca zapraszamy na 8. edycję HIP HOP Elements Częstochowa!
W dniach 24 - 25 czerwca zapraszamy do Częstochowy na Festiwal Frytka OFFjazd. Sprawdź szczegóły!
27 listopada w Filharmonii Częstochowskiej wystąpi Paweł Domagała. Już dziś zapraszamy na koncert!