Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub Parlament
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
MONO Kitchen, ul. Piwna 28/31

Gdańsk Aktualności

Zapraszamy na koncert artysty Gordona Haskella, który zaprezentuje się 16 czerwca, o godzinie 20:00, w Starym Maneżu w Gdańsku.
Od 30 maja do 3 czerwca 2017 roku, do Gdańska zawita kolejna, czwarta już edycja Festiwalu Literatury dla Dzieci. Przedsięwzięcie to obejmuje największe polskie miasta. Prócz Gdańska są to również Warszawa, Kraków, Poznań oraz Katowice.
26. sierpnia, o godzinie 21.00, w Archikatedrze Oliwskiej w Gdańsku odbędzie się wielki finał jedenastej edycji Międzynarodowego Festiwalu Mozartowskiego MOZARTIANA.
Into the Abyss on Tour & Blackened Art zapraszają na koncerty: ARCHGOAT - black/death metal (Finlandia) BÖLZER - death/black metal (Szwajcaria) SVARTIDAUÐI - black metal (Islandia) EGGS OF GOMORRH - black metal (Szwajcaria)
Zapraszamy na koncert artysty Piotra Bukartyka, który zaprezentuje się już 2 czerwca, o godzinie 19:00, w Klubie Muzycznym Parlament w Gdańsku.
Zapraszamy do Gdańska na Plac Zebrań Ludowych, gdzie odbędą się warsztaty z poppingu. Poprowadzi je tancerz Sally Sly. Zajęcia zostaną zorganizowane w ramach Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. 
Zapraszamy na warsztaty breakdance, które poprowadzi Bboy Kuzya. Zajęcia odbędą się podczas Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. Imprezę zaplanowano na 22 lipca, na godzinę 14:30, na Placu Zebrań Ludowych.
10 grudnia, o godzinie 16:00 i 19:00, na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku zostanie wystawiony spektakl pt. „Pod niemieckimi łóżkami”.
Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę (warsztaty): HOUSE - Meech odbędą się 21 lipca na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Zapraszamy!
  Agencja Go Ahead zaprasza na koncerty uwielbianej w Polsce grupy Archive! Autorzy piosenki "Again" zagrają 4 listopada w gdańskim B90 i 5 listopada w krakowskim klubie Studio!