Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stary Maneż
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
PROTOKULTURA Klub Sztuki Alternatywnej
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Długi Targ

Gdańsk Aktualności

Zapraszamy na koncert świąteczny pt. Gwiazdo świeć, kolędo leć, który odbędzie się 17 grudnia, o godzinie 19:30, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. 
Zapraszamy na koncert artystki Alicji Majewskiej, która wystąpi 4 listopada, o godzinie 18:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert z udziałem Piwnicy Pod Baranami, który odbędzie się 16 grudnia, o godzinie 19:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
Zapraszamy na występ zespołu Spare Bricks, który zaprezentuje utwory grupy Pink Floyd. Wydarzenie zaplanowano na 15 października, na godzinę 17:00. Miejscem koncertu jest Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Artystom będzie towarzyszył chór dziecięcy.
Zapraszamy na występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego, który zaprezentuje swój program pt. MELO-NIE-DRAMAT. Wydarzenie odbędzie się 10 października, o godzinie 19:30, w Sali Kameralnej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. 
Zapraszamy na nowy program Andrzeja Poniedzielskiego pt. MELO - NIE - DRAMAT, który odbędzie się 10 października, o godzinie 17:30, w Sali Kameralnej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
Zapraszamy na jedno z najlepszych widowisk Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium. Tym razem utalentowani młodzi artyści wystąpią w ciekawych interpretacjach słynnych utworów musicalowych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z takich spektakli, jak „Metro”, „Phantom of the Opera”, „Notre Dame de Paris”, czy „Les Misérables” wykonane w języku polskim. Koncert miał swoją premierę 12 grudnia 2016 w Gdańsku, a gościem specjalnym podczas premiery był Marek Piekarczyk, który zaśpiewał arię „Gethsemane” – „Rozmowa z Bogiem” z rock-opery „Jesus Christ Superstar”. Różnorodność zaprezentowanych w spektaklu utworów przykuwa uwagę widza przez ponad dwie godziny trwania wydarzenia.
Zapraszamy na występ Narodowego Baletu Ukrainy „Virski”, który zaprezentuje się 8 listopada, o godzinie 19:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Wydarzenie to odbędzie się zamiast występu Baletu Bieriozka. Bilety, które zostały zakupione z myślą o moskiewskich artystach można oddawać w miejscu ich zakupu lub wykorzystać je do obejrzenia Baletu Virski.
Zapraszamy na koncert charytatywny pt. „Głosy dla Hospicjów”, który został zaplanowany na 14 października, na godzinę 18:00. Miejscem koncertu jest Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. 
Zapraszamy na spektakl pt. Małżeński Rajd Dakar , który zostanie wystawiony 4 listopada, o godzinie 19:00. Miejscem wydarzenia jest Scena Teatralna NOT w Gdańsku.