Imprezy i koncerty w Gdańsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stadion Energa Gdańsk
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Park im. Ronalda Reagana

Gdańsk Aktualności

12 kwietnia, o godzinie 20:00, w Centrum Św. Jana w Gdańsku wystąpi formacja Akademie für Alte Musik Berlin oraz zespół wokalny RIAS Kammerchor. Artyści zaprezentują się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017.  
23 kwietnia, o godzinie 19:00, w ramach Siesta Festiwalu wystąpi artystka Eliane Elias. Miejscem koncertu jest Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku.
Zapraszamy na występ artysty Michała Gondko, który zaprezentuje się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej. Koncert odbędzie się 13 kwietnia, o godzinie 17:30, w Ratuszu Głównym Gdańska.
Zapraszamy na występ zespołu Concerto Italiano, który zaprezentuje się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017. Koncert planowany jest na 14 kwietnia, na godzinę 20:00, w Dworze Artusa w Gdańsku.
Zapraszamy na występ skrzypka Roberta Bachara, który zaprezetuje się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017. Koncert został przewidziany na 16 kwietnia, na godzinę 17:30, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.
Zapraszamy na występ artystki Agnieszki Budzińskiej-Bennett, która zaprezentuje się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017. Koncert odbędzie się 15 kwietnia, o godzinie 17:30, w Ratuszu Głównym w Gdańsku.
Zapraszamy na koncert artysty Marcina Świątkiewicza, który zaprezentuje się w ramach najważniejszego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017. Koncert będzie miał miejsce 12 kwietnia, o godzinie 17:30, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.
Zapraszamy na występ Adama Struga, który zaprezentuje się publiczności w ramach największego polskiego festiwalu muzyki dawnej, czyli Actus Humanus 2017. Artysta pojawi się na scenie 14 kwietnia, o godzinie 17:30, w Wielkiej Zbrojowni w Gdańsku.
Zapraszamy na występ artysty Ballou Canta, który zaprezentuje się w ramach Siesta Festivalu w Gdańsku. Impreza została zaplanowana na 23 kwietnia, na godzinę 22:00. Miejscem tego wydarzenia jest Klub Parlament.
Zapraszamy na koncert w ramach Siesta Festivalu, podczas którego wystąpi diva - Omara Portuondo. Artystka zaprezentuje się już 21 kwietnia, o godzinie 20:00, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.