Imprezy i koncerty w Helu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Hel
Miejsce imprezy:
Muzeum Obrony Wybrzeża
Miejscowość:
Hel
Miejsce imprezy:
Brak informacji
Miejscowość:
Hel
Miejsce imprezy:
Plaża Hel
Miejscowość:
Hel
Miejsce imprezy:
Muzeum Rybołówstwa

Hel Aktualności

Noc Muzeów w Helu

20 maja serdecznie zapraszamy do Helu na Noc Muzeów. Impreza odbywa się  nieprzerwanie od roku 2006 roku.
Serdecznie zapraszamy na wystawę stałą w Muzeum Rybołóstwa w Helu: "Dzieje rybołówstwa na wodach Zatoki Gdańskiej".
Muzeum Obrony Wybrzeża zaprasza do zwiedzana, wystawy kmdr por. Zbigniewa Przybyszewskiego - patrona muzeum. Wystawa potrwa do 31 grudnia 2017 roku.
Jaki był Hel sto lat temu? Zapraszamy na wystawę Muzeum Rybołówstwa "Hel w starych pocztówkach", która pokazuje, jak wyglądało to miasto na przełomie XIX i XX wieku. Wystawa potrwa do 1 marca 2017 roku.

D Day Hel 2017

D Day Hel 2017 to jedyna rekonstrukcja w Polsce, która odbędzie się na helskiej plaży w dniach 21 - 27 sierpnia 2017 roku. Sporo interesujących informacji dotyczących historii, niezwykłe walory widowiskowe oraz rozrywkowe, to wszystko sprawia, że impreza od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, nie tylko pasjonatów historycznych rekonstrukcji wojskowych, ale również mieszkańców, jak i turystów odwiedzających miasto. Już dziś serdecznie zapraszamy!
III Zlot Morsów w Helu "Na początku Polski" odbędzie się w sobotę 04.03.2017r. Głównym celem imprezy jest wspólna kąpiel morsów w Helu oraz przede wszystkim dobra zabawa! Serdecznie zapraszamy!
Burmistrz Helu i Szkoła Badmintona serdecznie zapraszają do udziału w II Międzynarodowym Amatorskim Turnieju Badmintona w Helu, który odbędzie się 25 lutego w Miejskiej Hali Widowiskowo - Sportowej.

ROAD TO HEL(L) 2017

Gdańsk Chapter Poland North Side oraz Miasto Hel zapraszają na trzecią odsłonę zlotu motocyklowego ROAD TO HEL(L). Zapraszamy wszystkich motocyklistów w dniach 26 - 28 maja 2017!
Zapraszamy do obejrzenia wystawy w ramach X KONKURSU RZEŹBIARSKIEGO pt. POMORSKA SZOPKA - 2016. Wystawa oglądać można do 20.01.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Helu (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00).
15 stycznia obchodzimy 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdź program imprezy w Helu!