Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Stok Kolorowy
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski****
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Muzeum Zabawek

Karpacz Aktualności

W tym roku zima dopisała, a polskie stacje narciarskie przeżywają prawdziwe oblężenie. Także nasza ekipa korzysta ze wspaniałej pogody! Przez cały tydzień Nocowanie.pl będzie w najlepszych zimowych ośrodkach – wczoraj odwiedziliśmy Karpacz i Biały Jar.
W niedzielę 12 lutego od godz. 12 do 15 na Stadionie Miejskim w Karpaczu odbędą się  Zimowe Igrzyska Dobrej Zabawy! Moc atrakcji gwarantowana!
Najbliższy weekend spędzimy w muzycznej atmosferze Radia Zet, w związku z organizacją imprezy Start do Nart na stoku Winterpol Biały Jar. Nie zabraknie konkursów i świetnej zabawy! A żeby atrakcji nie brakowało także wieczorem to w Bistro WinterFOOD będziemy świętować półmetek ferii zimowych z DJ'em. Zapraszamy do Karpacza!
Karpacz jako stolica sportów ekstremalnych zaprasza na SKIJOERING 2017! Impreza odbędzie się 25 lutego o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Karpaczu.
Kolorowanki na Kolorowej - niezwykłe zawody sportowe dla dzieci! Zapraszamy 4 marca o godz. 9:00 na Stok Kolorowy w Karpaczu!
W dniach od 13.02.2017 r. do 17.02.2017 r. Gmina Karpacz organizuje "zimowisko" dla dzieci zameldowanych w Karpaczu lub uczęszczających do szkół w Karpaczu.
W ten weekend zapraszamy w Karpaczu na wydarzenia związane z 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Zapraszamy do wzięcia udziału w drugich zimowych warsztatach z minerałami w podziemiach Restauracji Dwór Liczyrzepy w Karpaczu – Skarbach Ziemi JUNA. Warsztaty odbywać się będą przez cały okres ferii zimowych od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00-17:00.
Ultramaraton Górski, czyli 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc już 24 czerwca w Karpaczu! Serdecznie zapraszamy!
Wykłady, licytacje, koncert i wspólna zabawa, czyli Górska Orkiestra Świątecznej Pomocy w Karpaczu. Zapraszamy w dniach 13 - 15 stycznia!