Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Muzeum Sportu i Turystyki
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Karpacz Centrum

Imprezy w okolicy Karpacza

Miejscowość:
Jelenia Góra
(ok. 16km od Karpacza)
Miejsce imprezy:
Jeleniogórskie Centrum Kultury

Karpacz Aktualności

Miejskie Muzeum Zabawek zbiorów Henryka Tomaszewskiego serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Piotra Syposza „Tamte światy”, który odbędzie się 21 marca 2017 r. o godz. 18:00. Wernisaż połączony będzie z koncertem Piotra Syposza.
Serdecznie zapraszamy na nowy spektakl SELFIE.COM.PL, który zostanie wystawiony w Karpaczu 2 maja o godz. 20:30.
Miłośnicy Budnik zapraszają na "Powitanie Słońca w Budnikach". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 18 marca 2017 roku. Zbiórka o godzinie 9:00 na parkingu przy DW Krucze Skały (ul Wilcza 1) w Karpaczu oraz przy D.W Przedwiośnie w Kowarach.
W Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu udostępniona jest nowa wystawa czasowa pt. „Schroniska turystyczne Karkonoszy i Gór Izerskich”.
W tym roku zima dopisała, a polskie stacje narciarskie przeżywają prawdziwe oblężenie. Także nasza ekipa korzysta ze wspaniałej pogody! Przez cały tydzień Nocowanie.pl będzie w najlepszych zimowych ośrodkach – wczoraj odwiedziliśmy Karpacz i Biały Jar.
W niedzielę 12 lutego od godz. 12 do 15 na Stadionie Miejskim w Karpaczu odbędą się  Zimowe Igrzyska Dobrej Zabawy! Moc atrakcji gwarantowana!
Najbliższy weekend spędzimy w muzycznej atmosferze Radia Zet, w związku z organizacją imprezy Start do Nart na stoku Winterpol Biały Jar. Nie zabraknie konkursów i świetnej zabawy! A żeby atrakcji nie brakowało także wieczorem to w Bistro WinterFOOD będziemy świętować półmetek ferii zimowych z DJ'em. Zapraszamy do Karpacza!
Karpacz jako stolica sportów ekstremalnych zaprasza na SKIJOERING 2017! Impreza odbędzie się 25 lutego o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Karpaczu.
Kolorowanki na Kolorowej - niezwykłe zawody sportowe dla dzieci! Zapraszamy 4 marca o godz. 9:00 na Stok Kolorowy w Karpaczu!
W dniach od 13.02.2017 r. do 17.02.2017 r. Gmina Karpacz organizuje "zimowisko" dla dzieci zameldowanych w Karpaczu lub uczęszczających do szkół w Karpaczu.