Imprezy i koncerty w Karpaczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Świątynia Wang
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Karpacz Centrum
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Restauracja Dwór Liczyrzepy

Karpacz Aktualności

Dyrektor Miejskiego Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego zaprasza na wernisaż wystawy "Beztroskie lata", który odbędzie się w dniu 2 czerwca 2017 r. o godzinie 17:00.
W dniach 3 - 6 sierpnia w Karpaczu odbędzie się X POLISH BIKE WEEK - Piknik Entuzjastów Harley-Davidson. Sprawdź program imprezy!
17 czerwca w Karpaczu zostanie wystawiony spektakl Przebój sezonu. Już dziś serdecznie zapraszamy!
NOC MUZEÓW 2017 w Karpaczu. Sprawdź szczegółowy program!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym i jedynym w Polsce koncercie skrzypcowym Krzysztofa Jakowicza z okazji 500-lecia Reformacji.
Miejskie Muzeum Zabawek ze zbirów Henryka Tomaszewskiego oraz Burmistrz Karpacza serdecznie zapraszają na wernistaż wystawy malarstwa Jolanty Madej i Janusza Motylskiego pt. "Jura i Karkonosze - wrota czasu". Już 12 maja o 18:00.
Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu i Karkonoski Klub Olimpijczyka zapraszają na DNI OLIMPIJCZYKA 2017. Już 28 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 17:00.
Barwna Parada Majowa, podróż w czasie z Rajdem Arado i niezwykła podróż wśród sekretów karkonoskiej przyrody… Dla najmłodszych - Rodzinne Miasteczko w Parku przy Lipie Sądowej i kreatywne warsztaty w Muzeum Zabawek. Zapraszamy do Karpacza!
Już 1 maja po raz kolejny do Karpacza zawita Rajd Arado! Rozpoczęcie inscenizacji na deptaku o godz. 17:00.
XVII Mistrzostwa Polski z Jajem już 17 kwietnia w Karpaczu!