Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Restauracja Bajgiel
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Kazimierz Dolny skwer przy poczcie

Kazimierz Dolny Aktualności

Wystawa prezentowana jest w Oddziale Kamienica Celejowska do 25 czerwca 2017 r.
Muzyczne opowieści w przekazie Mariusza Matery lidera zespołu to doskonała zabawa przeplatana licznymi dowcipami i opowieściami historii przedwojennego Chełma. „Hevenu Shalom alehem”, „Rebeca” czy „Miasteczko Bełz” to kilka muzycznych hitów, które usłyszymy podczas koncertu.
Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
Serdecznie zapraszamy 21 czerwca 2017 r. o godz. 15.00 do KOKPiT - Biblioteki Publicznej    w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 32/34) na  spotkanie  z Piotrem Milewskim, podróżnikiem, fotografem, autorem książek Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję          i dalej oraz  Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia.
Rok 1977. Dziennikarz muzyczny, tłumacz i eseista, Tomek Beksiński wprowadza się do mieszkania obok swoich rodziców. Niebawem wychodzi na jaw, że nad rodziną krąży fatum.
Historia chorego na mózgowe porażenie Mateusza, który podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia.
Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach czasowych – w latach 50. i współcześnie. Bohaterką jest Sabina, którą matka i babcia próbują wydać za mąż. Pewnego dnia dziewczyna poznaje przystojnego Bronisława.
Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Karguli. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka Ania otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce okazuje się, że John zmarł. W trakcie pogrzebowej ceremonii pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że owa Shirley jest dzieckiem nieślubnym, to na dodatek jest Mulatką.