Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Kazimierz Dolny
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Targi Expo Sweet w Warszawie
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Trzeci Księzyc zabytkowe Jatki Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny Aktualności

Suma w intencji Żołnirzy Wyklętych
Nabożeństwa pokutne z obrzędem posypania głów popiołem: Fara: godz. 9.00, 10.30, 16.00 – dla dzieci szkolnych z rodzicami i 18.00. O 16.00 Msza św. w Wierzchoniowie. Klasztor: godz. 7.00; 8.30; 10.00 i 18.00.
Tradycyjne pokazy strażackie na Rynku.
Nabożeństwo drogi krzyżowej z udziałem uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w przestrzeni miasta. Społeczność szkolna zaprasza do udziału także okolicznych mieszkańców.
Nabożeństwo drogi krzyżowej ulicami miasta z elementami dramy kończące się stacją Ukrzyżowania na Górze Trzech Krzyży. Prośba o przyniesienie świec.
Impreza sportowa organizowana przez Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym pod patronatem burmistrza Kazimierza Dolnego adresowana do dzieci i młodzieży z okolicznych szkół. Rywalizacja na trasach na trasach 400m, 800m i 1500 m w zależności od wieku. Zgłoszenia tel. 81 8810 558.
Impreza organizowana przez Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym adresowana do młodzieży gimnazjalnej (klasy trzecie) naszego regionu. Rajd na trasach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Zgłoszenia tel. 81 8810 558.
W tym dniu zapraszamy wszystkie panie, panienki i dziewczyny do Restauracji u Fryzjera od 18.30 zaczynamy. Przy muzyce zespołu Old Klezmer Trio poczujemy chwilę relaksu i luksusu - zachęcają organizatorzy.
Organizator: KOKPiT
Organizator: KOKPiT, Klub Twórców Ludowych Wystawa na Małym Rynku z okazji 15-lecia Kazimierskiej Konfraterni Sztuki Miejsce: Mały Rynek Organizator: KOKPiT