Imprezy i koncerty w Kazimierzu Dolnym Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
Miejsce imprezy:
Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" Kawiarnia Smok

Kazimierz Dolny Aktualności

Pracownicy Domu Kuncewiczów zapraszaja na Gawędę o Domu Kuncewiczów. Opowiedzą o ciekawostkach związanych z willą „Pod Wiewiórką” i jego mieszkańcami.
Pracownicy Domu Kuncewiczów zapraszaja na Gawędę o Domu Kuncewiczów. Opowiedzą o ciekawostkach związanych z willą „Pod Wiewiórką” i jego mieszkańcami.
Spotkanie chętnych do tworzenia grupy rekonstrukcji historycznej odwołującej siedo tradycji 27. Wołyńskiej Dywizji AK. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w grupie, pomóc w jej organizowaniu lub podzielić się informacjami dotyczącymi tego okresu.
Do końca marca w Kuncewiczówce można oglądać wystawę poplenerową IV Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Lekarzy „Kazimierz Dolny 2016”. Wydarzenie jest organizowane przez Lubelską Izbę Lekarską przy wsparciu Naczelnej Rady Lekarskiej.
W Gmachu Głównym Muzeum Nadwiślańskiego, w oddziale Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym oglądać możemy nową odsłonę wystawy stałej poświęconej polskiej biżuterii współczesnej oraz srebrom stołowym.
Wojciech Fangor określany jest często jako jeden z największych artystów w sztuce polskiej XX i XXI w. Wybitny malarz, grafik, plakacista, rzeźbiarz i pedagog. Jest także twórcą pierwszej na świecie instalacji typu environment – „Studium przestrzeni”. Jego sztuka jest niezwykle zróżnicowana, pełna eksperymentów z kolorem, formą i przestrzenią.
Impreza dla miłośników Zimy, Kazimierza i Kazimiernikejszyn.
Moskwa, lata siedemdziesiąte ubiegłego stulecia. Czterdziestokilkuletni Sergiej ujawnia swoją tajemnicę: jest spadkobiercą Mistrza, usynowionym w dzieciństwie przez nieposiadającego własnego potomstwa Michaiła Afanasjewicza (Bułhakowa).  
Warsztaty teatralne „Klepnij się w głowę!?"- czyli o problemach poprzez teatr. Warsztaty adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.