Imprezy i koncerty w Kielcach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Bohomass Lab

Kielce Aktualności

Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź lipcowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Kielcach.
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź sierpniowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Kielcach.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 31 sierpnia w Kielcach odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Czego dusza zapragnie. Zapraszamy!
Największe polskie i zagraniczne gwiazdy muzyczne przedstawią najnowsze hity i najbardziej lubiane przeboje! Na koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu zapraszamy 27 sierpnia!
Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017. 25 sierpnia zapraszamy do Kielc!
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Kielc zapraszamy 1 października!
14 stycznia 2018 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Kielcach! Rok dwuletniej przerwie, zespół zagra ponownie w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej – początek o godzinie 18:00.
Zapraszamy na spektakl pt. Mayday 2 , który odbędzie się 4 października, o godzinie 19:00, w Kieleckim Centrum Kultury. 
Spektakl Alicja w Krainie Czarów odbędzie się 29 kwietnia oraz 8 czerwca w Kieleckim Teatrze Tańca. Już dziś serdecznie zapraszamy!
W dniach 17 - 18 czerwca zapraszamy na Turniej i Targi Gier Elektornicznych GameON 2017 w Kielcach.