Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Kołobrzeg Aktualności

Trzy nadmorskie miejscowości!  Baltic Rock Festiwal: 26 lipca Amfiteatr Rewal, 27 Lipca Amfiteatr Świnoujście , 28 lipca Amfiteatr Kołobrzeg.
Koncert Strauss Gala & Świat Operetki odbędzie się 7 lipca w Kołobrzegu. Już dziś serdecznie zapraszamy!
W dniach 19-22 maja 2017 zapraszamy na Weekend z 14. Millennium Docs Against Gravity. To jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce.
Chcecie zarezerwować sprawdzony apartament w Kołobrzegu? Koniecznie zobaczcie, jakie noclegi w tej kategorii turyści polecają innym turystom.
Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska - Wakacyjna Trasa Koncertowa! Koncert w Kołobrzegu odbędzie się 20 sierpnia!
Również w sobotę ale o g. 19:00 zapraszamy na koncert jazzowy Yarosh Organ Trio z gościnnym udziałem Katarzyny Mirowskiej.
W niedzielę o 11:00 zapraszamy najmłodszych na Poranki Młodego Widza. Tym razem zapraszamy na film pt. "Sonia".
Serdecznie zapraszamy do spędzenia długiego weekendu z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. W niedzielę o 17:00 zapraszamy na film w ramach DKF "Sztorm" pt. "Małżeńskie porachunki".
W dniach 1-3 maja zapraszamy na Majówkę z RCK. W tym roku imprezy odbywać się będą na scenie plenerowej RCK przy ul. Solnej 1.
W sobotę 29 kwietnia o g. 19:00 zapraszamy na koncert w ramach cyklu RCK PRO JAZZ. Wystąpi Yarosh Organ Trio z gościnnym udziałem Katarzyny Mirowskiej.