Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Plaża główna w Kołobrzegu
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Kołobrzeg Aktualności

Ray Wilson wystąpi 6 lipca 2017 r. w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Szkocki wokalista zaprezentuje zarówno kultowe przeboje Genesis jak i autorski materiał, nie zabraknie zarówno mocniejszych dźwięków jak i pięknych rockowych ballad. Można także spodziewać się muzycznych niespodzianek.
Fundacja Kołobrzeg SPA serdecznie zaprasza na 5-tą edycję Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia. 30 kwietnia zorganizowany zostanie Familijny Bieg Śniadaniowy na plaży o dystansie 2km.
Kazik sam w domu to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka, 25 czerwca wystąpi w Kołobrzegu. Zapraszamy!  
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert w ramach Majówki 2017. 2 maja o godz. 19:00 na scenie plenerowej wystąpi zespół Luxtorpeda.
Niekwestionowana królowa szlagierów - Teresa Werner. Koncert artystki odbędzie się 20 kwietnia w Kołobrzegu!
W niedzielę 26 marca o godz. 17:00 zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na przedpremierowy pokaz filmu "Dalida. Skazana na miłość".
W niedzielę 26 marca o 11:00 kolejna propozycja dla najmłodszych w ramach Poranków Młodego Widza. Tym razem zaprezentuje się Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. Przedstawi on spektakl "Inna Bajka".
Spektakl z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru Obłoczni, czyli Sen Chopina odbędzie się  24.03.2017  godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK. Serdecznie zapraszamy!
Od 8 marca trwają Targi Gastro-Hotel, które zaliczane są do najważniejszych w branży. Gości na nich również ekipa naszego serwisu. Zachęcamy wszystkich do spotkania z przedstawicielami Nocowanie.pl!
Sunrise Festival to 3 dni nieprzerwanej zabawy w doborowym  towarzystwie. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 21 - 23 lipca w Kołobrzegu!