Imprezy i koncerty w Kołobrzegu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Imprezy w okolicy Kołobrzegu

Miejscowość:
Ustronie Morskie
(ok. 11km od Kołobrzegu)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Kołobrzeg Aktualności

W niedzielę 26 marca o godz. 17:00 zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na przedpremierowy pokaz filmu "Dalida. Skazana na miłość".
W niedzielę 26 marca o 11:00 kolejna propozycja dla najmłodszych w ramach Poranków Młodego Widza. Tym razem zaprezentuje się Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. Przedstawi on spektakl "Inna Bajka".
Spektakl z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru Obłoczni, czyli Sen Chopina odbędzie się  24.03.2017  godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK. Serdecznie zapraszamy!
Od 8 marca trwają Targi Gastro-Hotel, które zaliczane są do najważniejszych w branży. Gości na nich również ekipa naszego serwisu. Zachęcamy wszystkich do spotkania z przedstawicielami Nocowanie.pl!
Sunrise Festival to 3 dni nieprzerwanej zabawy w doborowym  towarzystwie. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 21 - 23 lipca w Kołobrzegu!
Targi Gastro-Hotel to możliwość spotkań pomiędzy osobami z branży HoReCa a wystawcami – czołowymi producentami i liderami rynku gastronomiczno-hotelarskiego. Gastronomia i hotelarstwo to tematy przewodnie targów, ale również cukiernie, piekarnie, spa&wellness znajdą tu coś dla siebie.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta oraz Rada Chóru "Cantores Colabregae" zapraszają na koncert, którym chór zamknie 19-ty rok utworzenia, rozpoczynając tym samym 20-ty jubileuszowy. Koncert odbędzie się 28 stycznia o godz. 17:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
Na jubileuszowy koncert Aloszy Awdiejew z Zespołem zapraszamy 25 marca  o godz. 19:00. Artyści wystąpią w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
Na nowy projekt Stand-Up Comedy! zapraszamy 16 lutego o godz. 19:o0 do regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu!
One Billion Rising - Nazywam się Miliard to protest przeciw pomocy w formie tańca. Akcja po raz pierwszy odbyła się w 2013 roku, od tego czasu kobiety na całym świecie wspólnie protestują przeciwko przemocy seksualnej i fizycznej. Zapraszamy 14 lutego o godz. 17:00 na Dziedziniec Ratusza w Kołobrzegu.