Imprezy i koncerty w Krynicy Morskiej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Krynica Morska
Miejsce imprezy:
Zalew Wiślany
Miejscowość:
Krynica Morska
Miejsce imprezy:
Zalew Wiślany
Miejscowość:
Krynica Morska
Miejsce imprezy:
Zalew Wiślany

Krynica Morska Aktualności

13 sierpnia w Krynicy Morskiej wystąpi Sylwia Grzeszczak. Już dziś zapraszamy na koncert!
Przed nami 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski. 23 lipca zapraszamy do Krynicy Morskiej.
8 lipca w Krynicy Morskiej wystąpi zespół FEEL. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Pamiątka I-ej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Zapraszamy młodzież i dorosłych do wspólnej sztafety ulicami Krynicy Morskiej. Kwietny Bieg już 15 czerwca!
NightSkating Pomorze są to wieczorne przejazdy na rolkach ulicami pomorskich miejscowości. Trzecia edycja sezonu 2017 NightSkating Pomorze odędzie się 3 czercwa w Krynicy Morskiej.
Kwietny Bieg 2017 w Krynicy Morskiej już 15 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
W dniach 1 - 2 października w godz. 9:00 - 16:00 zapraszamy na VI Ptasi Piknik w Krynicy Morskiej!
3 września w wielu miastach w Polsce już po raz piąty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji w Krynicy Morskiej!
Dziś przyjrzymy się najczęściej polecanym obiektom w Krynicy Morskiej. Które noclegi szczególnie spodobały się turystom?
Serdecznie zapraszamy na Scenę Letnią w Krynicy Morskiej. 29 lipca wystąpi tam znany i lubiany Kabaret pod Wyrwigroszem !