Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Brak informacji

Imprezy w okolicy Mielna

Mielno Aktualności

Pod koniec kwietnia w Mielnie odbędzie się inauguracja Pucharu Polski w Nordic Walkingu. Zapisy już się rozpoczęły.
Ekipa Białej Damy zaprasza do restauracji na kolejną imprezę tematyczną. Tym razem jej uczestnicy przeniosą się do czasów PRL.
Łazy oddalone są od Mielna tylko kilka kilometrów. Jedną z najważniejszych atrakcji miejscowości jest organizowany już po raz czwarty Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. Impreza przyciąga nad morze fanów motoryzacji z całego kraju.
Organizatorzy zapraszają do Mielna na Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców, którzy będą walczyć o puchar burmistrza miasta. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy zespole szkół.
XVII edycja karnawałowego balu charytatywnego organizowanego przez SFS "Nasza Gmina" już 14 stycznia o godz. 20:00 w Mielnie!
W dniach 09.02 - 11.02 w Mielnie odbędzie się XIV Międzynarodowy Zlot Morsów! Zobacz, jakie atrakcje w tym roku przygotowali organizatorzy!
Ostatnia noc w roku w Mielnie to powitanie nie tylko Nowego Roku, ale również Nowego Miasta Mielno, które 1 stycznia 2017 roku oficjalnie dołączy do miast polskich. Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Nie masz planów na sylwestra? Przywitaj Nowy Rok w najlepszym klubie w Mielnie! Zapraszamy do Disco Plaza Mielno.

Dożynki w Mielnie

Zapraszamy na Dożynki w Mielnie, które odbędą się 10 września na Placu przy Polo Markecie w Mielnie. Początek o godz. 16:00.
3 września w wielu miastach w Polsce już po raz piąty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji w Mielnie!