Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Albatros Medical Spa
Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
ul. Morska plac przy kościele parafialnym

Mielno Aktualności

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja festiwalu kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Zapraszamy 29 lipca do Mielna! Początek imprezy o godz. 16:00.
Festyn Familiada w Mielnie już 17 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
Peonie, kwiaty cięte i okazy w donicach będą wystawione w dniach 3 i 4 czerwca 2017 r. w hallu na parterze Albatros Medical w Mielnie. Wstęp wolny.
Pod koniec kwietnia w Mielnie odbędzie się inauguracja Pucharu Polski w Nordic Walkingu. Zapisy już się rozpoczęły.
Ekipa Białej Damy zaprasza do restauracji na kolejną imprezę tematyczną. Tym razem jej uczestnicy przeniosą się do czasów PRL.
Łazy oddalone są od Mielna tylko kilka kilometrów. Jedną z najważniejszych atrakcji miejscowości jest organizowany już po raz czwarty Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. Impreza przyciąga nad morze fanów motoryzacji z całego kraju.
Organizatorzy zapraszają do Mielna na Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców, którzy będą walczyć o puchar burmistrza miasta. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy zespole szkół.
XVII edycja karnawałowego balu charytatywnego organizowanego przez SFS "Nasza Gmina" już 14 stycznia o godz. 20:00 w Mielnie!
W dniach 09.02 - 11.02 w Mielnie odbędzie się XIV Międzynarodowy Zlot Morsów! Zobacz, jakie atrakcje w tym roku przygotowali organizatorzy!
Ostatnia noc w roku w Mielnie to powitanie nie tylko Nowego Roku, ale również Nowego Miasta Mielno, które 1 stycznia 2017 roku oficjalnie dołączy do miast polskich. Zapraszamy do wspólnego świętowania!