Imprezy i koncerty w Mielnie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Przy Deptaku Na Kościuszki
Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Stadion Miejski
Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Mielno
Miejsce imprezy:
Plaża w Mielnie

Mielno Aktualności

W dniach 21 - 23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 21-23 sierpnia Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W dniach 18 - 20 lipca Mielno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
24 czerwca zapraszamy do Mielna na Noc Świętojańską - niezwykłe powitanie lata! Sprawdź szczegóły!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 2 sierpnia w Mielnie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Amy . Już dziś zapraszamy!  
Nocleg w Mielnie jak najbliżej plaży? Zobaczcie, które miejsca polecają inni turyści. Sprawdźcie rekomendowane przez nich obiekty noclegowe.
Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja festiwalu kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Zapraszamy 29 lipca do Mielna! Początek imprezy o godz. 16:00.
Festyn Familiada w Mielnie już 17 czerwca! Serdecznie zapraszamy!
Peonie, kwiaty cięte i okazy w donicach będą wystawione w dniach 3 i 4 czerwca 2017 r. w hallu na parterze Albatros Medical w Mielnie. Wstęp wolny.
Pod koniec kwietnia w Mielnie odbędzie się inauguracja Pucharu Polski w Nordic Walkingu. Zapisy już się rozpoczęły.