Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klub u Bazyla
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny B17
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Poznaniu

Poznań Aktualności

Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu i CoOperate Orchestra oraz Studenci Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zapraszają na spektakl Suor Angelica. Spektakl odbędzie się 7 oraz 9 kwietnia, o g. 19.00 na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Poznaniu.
Najsłynniejszy żyjący gitarzysta jazzowy – Pat Metheny zagra ze swoim nowym kwartetem na  dwóch koncertach w Polsce. Na koncert do Poznania zapraszamy już 15 maja!
Zapraszamy na jedyny polski przystanek na trasie The Heaven And Hell Tour 2017! Koncert, na którym wystąpią Thy Art Is Murder z powracającym wokalistą CJem McMahonem, Being As An Ocean z nowym albumem oraz MissMayI i Casey odbędzie się 25.04 w poznańskim Klub u Bazyla.
Zapraszamy na dwa koncerty estońskiego rapera - TOMM¥’EGO €A$HA! Do zobaczenia 5.04 we wrocławskim Firleju i 6.04 w poznańskim Projekt LAB.
KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY!!! Z tej okazji na wyjątkowy występ kabaretu zapraszamy 21 maja do Poznania!
W niedzielę 09 kwietnia 2017 r. o godzinie 18:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się V wieczór kabaretowy XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu". W konkursie powalczą kabarety ZALOTKA z Zielonej Góry i TRZECIA STRONA MEDALU z Krakowa. Gościem wieczoru będzie KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH w programie "Pod prądem".
Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą symfoniczną wykonają covery największych przebojów znanego na całym świecie irlandzkiego zespołu U2! Na koncert zapraszamy 19 listopada do Poznania!
Zapraszamy na dwa koncerty Seafret! Po ubiegłorocznym, wyprzedanym koncercie i przebojowym występie na Muzofest Brytyjczycy wracają do Polski! Grupa wystąpi 19 maja w poznańskiej Meskalinie i 20 maja w warszawskim klubie Proxima!
Zapraszamy na premierowy koncert debiutanckiego albumu Steve Nash & Turntable Orchestra. Już 14 maja w Poznaniu!
Thomas Dybdahl w maju na dwóch koncertach! Artysta przyjedzie do Polski i zagra 15 maja w poznańskiej Meskalinie i 16 maja w Grizzly Gin Bar w Warszawie!