Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Polski w Poznaniu
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Poznaniu

Poznań Aktualności

Serdecznie zapraszamy na debatę z cyklu SZUMY, ZLEPY, CIĄGI | debata „Nowy scenariusz dla otoczenia Teatru Polskiego w Poznaniu, czyli dyskusja o przyszłości przestrzeni między Okrąglakiem a Arkadią”, która odbędzie się 4 czerwca (niedziela), o godz. 19.00 w Piwnicy pod Sceną.
Serdecznie zapraszamy do Teatru Polskiego w Poznaniu na nocne przechadzki teatralne. Przechadzki odbędą się w dniach 30 i 31 maja oraz 1 czerwca. Start na placu przed teatrem o g. 20.00.
Buzująca jak bąbelki szampana zabawa i ponadczasowy komizm, typowy dla słynnej „Zemsty nietoperza” – oto idealny przepis na operetkę! Na spektakl zapraszamy do Teatru Wielkiego w Pozaniu 24 czerwca!
Spekatkl AIDA - Giuseppe Verdi zostanie wystawiony 26 maja o godz. 19:00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Zapraszamy!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dotana Harpenau! Artysta wystąpi 15 października w poznańskiej Meskalinie!
  Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Stu Larsena! Artysta wystąpi 3 października w Warszawie (Grizzly Gin Bar) oraz 4 października w poznańskiej Meskalinie!
Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na trzy koncerty Imany w Polsce! Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach piosenkarka wystąpi 15 października na Torwarze (Warszawa), 16 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 17 października na Tauron Arena Kraków!
Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości.
Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują dwa polskie koncerty na wspólnej trasie Omnium Gatherum i Skálmöld! Jeden z nich będzie miał miejsce 16 listopada, o godzinie 19:00, w Klubie U Bazyla w Poznaniu.
Już 13 maja o g. 12.00 w kasie Teatru Polskiego w Poznaniu rusza akcja bilet za #500groszy na SCENY MYŚLIWSKIE Z DOLNEJ BAWARII Martina Sperra w reż. Grażyny Kani!