Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Polski w Poznaniu
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Blue Note Jazz Club

Poznań Aktualności

Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą symfoniczną wykonają covery największych przebojów znanego na całym świecie irlandzkiego zespołu U2! Na koncert zapraszamy 19 listopada do Poznania!
Zapraszamy na dwa koncerty Seafret! Po ubiegłorocznym, wyprzedanym koncercie i przebojowym występie na Muzofest Brytyjczycy wracają do Polski! Grupa wystąpi 19 maja w poznańskiej Meskalinie i 20 maja w warszawskim klubie Proxima!
Zapraszamy na premierowy koncert debiutanckiego albumu Steve Nash & Turntable Orchestra. Już 14 maja w Poznaniu!
Thomas Dybdahl w maju na dwóch koncertach! Artysta przyjedzie do Polski i zagra 15 maja w poznańskiej Meskalinie i 16 maja w Grizzly Gin Bar w Warszawie!
Gwiazdą klubowego koncertu wiosennej Ery Jazzu będzie kultowy amerykański gitarzysta i wokalista Jean Paul Bourelly, uznawany jest za jednego z najlepszych artystów podążających śladami największych mistrzów gitary: Jimiego Hendrixa i Jamesa "Blood" Ulmera. To gitarzysta wyznający zasadę, że trzeba grać i głośno i nostalgiczne, ale zawsze z poszanowaniem bluesowo-rockowej tradycji.Na koncert do Poznania zapraszamy już 5 kwietnia!
6 kwietnia o godz. 20:00 w Piano Bar w Poznaniu wystąpi Leni Stern. Już dziś zapraszamy na koncert!
7 kwietnia o godz. 20:00 w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu wystąpi John Scofield! Już dziś zapraszamy na występ!
Obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich amatorów fitnessu oraz wszelkiej aktywności sportowej! Targi Fit Expo w Poznaniu w dniach 12 - 14 maja. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Sóley powraca z trzecim solowym albumem urokliwie zatytułowanym „Endless Summer”. Nową płytę utalentowana Islandka będzie też promowała na trzech koncertach w Polsce: 18 maja wystąpi w Auli Artis w Poznaniu, dzień później w klubie Niebo w Warszawie, zaś 20 maja odwiedzi Kinoteatr Rialto w Katowicach. „Endless Summer” to chyba najbardziej piosenkowa i optymistyczna płyta w karierze Islandki.
Serdecznie zapraszamy na trasę koncertową promującą najnowszy album zespołu LemON! Koncert w Poznaniu odbędzie się 31 marca o godz. 20:00.