Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Polski w Poznaniu
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Palmiarnia Poznańska
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klub u Bazyla
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Projekt LAB

Poznań Aktualności

Już 18 sierpnia zapraszamy na kolejną nocną eskapadę po Palmiarni Poznańskiej. Kto ma ochotę doświadczyć namiastki lasu tropikalnego w sercu Poznania i wyruszyć na wędrówkę wśród bujnej zieleni ukrytej pod osłoną nocy, wypełnionej odgłosami egzotycznych ptaków, koniecznie musi do nas zawitać. „Noc w Palmiarni” rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do godziny 2:00 (kasa otwarta do 1:30).
Agencja Go Ahead zaprasza na jesienne koncerty grupy Algiers! Zespół wystąpi 8 listopada w poznańskim klubie Meskalina, 9 listopada w warszawskim Niebie i 10 listopada we wrocławskim Firleju!

LuxFest w Poznaniu

LuxFest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, którego 6-ta edycja odbędzie się 7 października w Poznaniu!
15 stycznia o godz. 19:00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu wystąpi Grzegorz Turnau. Serdecznie zapraszamy!
Koncert Zbigniew Preisner i przyjaciele. Stare i nowe kolędy odbędzie się 9 stycznia o godz. 19:00 w Poznaniu. Zapraszamy!
3 listopada o godz. 19:00 w Klubie Blue Note wysąpi zespół Dezerter. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Po świetnym przyjęciu albumu „Wilczy humor” współtworzonego z RADEXEM i rewelacyjnym koncercie na wiosennej trasie, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - BISZ, powraca do Poznania! Artysta zagra wraz ze swoim live bandem 26.10 w poznańskim Blue Nocie.
Zapraszamy wszystkich fanów klasycznej motoryzacji na jedyne w swoim rodzaju zakończenie sezonu podczas Targów Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW 2017 w Poznaniu!
Daria Zawiałow rusza w trasę! Zapraszamy na pierwszą klubową trasę Darii promującą jej album „A Kysz!”. Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.
WiniaryBookings ma zaszczyt zaprosić Was na mroczną sobotnią noc! Już 2 września w Poznaniu zagości projekt Ritualz prosto z Meksyku!