Imprezy i koncerty nad Jeziorem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID

Aktualności

Dzień Dziecka tuż…tuż a Ty nie wiesz jaki prezent wybrać dla swojej pociechy. Podaruj mu swój czas i wraz z nim baw się, twórz i tańcz, a pomoże Ci w tym Centrum Tańca Promyk.
Koncert Michał Bajor z zespołem "Od Kofty....do Korcza" odbędzie się 8 października w Suwałkach. Zapraszamy!
W czerwcu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się miesięczny kurs fotografii dla początkujących, który poprowadzi Artur Kalinowski.
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA już po raz drugi zagości nad mazurskimi jeziorami! do Ostródy na drugą edycję Letnich Spotkań Kabaretowych.
Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, zachęcając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem? Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi wznosi różaniec... Autorka tego ujęcia zginie w Afganistanie trzy lata później... Historia tej fotografii staje się inspiracją dla dwóch polskich filmowców: Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka, do wyruszenia w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, by przekonać się, czy naprawdę – jak twierdzą katolicy – modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii. Teraz i w godzinę śmierci w Kinie Światowid od  26 maja do 8 czerwca.
Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Diabelskiego Trójkąta z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara w Kinie Światowid od 26 maja do 15 czerwca. W repertuarze wersje: 2D, 3D, z napisami oraz z dubbingiem.
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na wystawę rysunków  profesora Marka Szczęsnego i studentów z Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wystawa dostępna od 24.05 – 01.06.2017 r. na holu II piętra CSE „Światowid”.
W ramach projektu „ABS - Aktywny Bezpieczny Senior” we wtorek 30 maja 2017 r. odbędą się warsztaty z technik szkła artystycznego dla seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego.
Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 200 000 egzemplarzy. Na koncert do Powidza zapraszamy 23 lipca.
Rok szkolny zbliża się ku końcowi, a wraz z nim nadejdą długo wyczekiwane wakacje. Choć do ich rozpoczęcia zostało jeszcze trochę czasu, warto już zacząć planowanie aktywnego wypoczynku dla swoich dzieci. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” już teraz zaprasza do zapoznania się z ofertą półkolonii i warsztatów, które będą odbywać się przez okres wakacyjny.