Imprezy i koncerty nad Jeziorem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Łeba
Miejsce imprezy:
Scena Kulturalna w Łebie
Miejscowość:
Boszkowo
Miejsce imprezy:
Kąpielisko nad Jeziorem Dominickim
Miejscowość:
Łeba
Miejsce imprezy:
Namiot Scena Kulturalna

Aktualności

Nazywane żeglarską stolicą Polski, położone w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich Giżycko to miasto bogate w liczne atrakcje turystyczne. Przepiękne krajobrazy, liczne jeziora, unikatowe zabytki. Zapraszamy na wirtualny spacer!
"Mała Wielka Stopa" to kolejna, fantastyczna propozycja dla najmłodszych widzów. Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „Żółwik Sammy”, „Jak Ukraść Księżyc”, „Epoka Lodowcowa 4” - do zobaczenia w Kinie Światowid od 28 lipca do 10 sierpnia.
Przed nami jedna z najważniejszych premier filmowych tego lata. "Atomic Blonde" z charyzmatyczną Charlize Theron w Kinie Światowid od 28 lipca do 10 sierpnia.
Kacper i Emma to bohaterowie, których doskonale zna większość przedszkolaków. Kolejna część ich przygód - "Kacper i Emma jadą w góry" w Kinie Światowid od  28 lipca do 10 sierpnia.
Zapraszamy na 2. Koncert Muzyki Filmowej, który odbędzie się 25 lutego, o godzinie 19:00, w Hali Urania w Olsztynie.
Serdecznie zapraszamy na IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej w Polańczyku. Odbędzie się on w dniach 11 - 12 sierpnia. Świetna zabawa, wspólne śpiewanie, koncert gwiazd - nie może Cię tam zabraknąć!
Narodowy Balet Ukrainy Virski wystąpi 18 listopada o godz. 19:00 w Suwałkach. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Harmonia kompozycji, przenikające kolory i światło wymykające się próbom opisu to elementy, które odnajdziemy w pracach malarskich Siergieja Szemieta, którego wystawa otwarta będzie już w sierpniu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Wernisaż malarstwa Siergieja Szemieta „Interpretacja rzeczywistości” odbędzie się we wtorek 1 sierpnia 2017 r. o godz. 18.00 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”.Obrazy malarskie Siergieja Szemieta cechuje wysoki poziom artystyczny, ale przede wszystkim silny indywidualizm twórczy. Drogę poszukiwania sposobu wyrazu artysta ma już za sobą. Na obrazach odnajdziemy szczegółowo dopracowane formy, które przekazują treść. Malarz łączy wrażliwe ukazanie tematu z fachowym warsztatem. Poprzez świadome użycie koloru, światła i kompozycji artysta buduje nastrój absolutu.
  Zapraszamy na rekonstrukcję historyczną zatytułowaną „Operacja Boyen 2017 – Przybyły Legiony na Mazury”. Impreza odbędzie się w parku przy moście obrotowym.
Zapraszamy do Giżycka na 25. edycję Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej „SZANTY Z FOLKIEM”. Impreza odbędzie się na miejskiej plaży nad jeziorem Niegocin.