Imprezy i koncerty w Rewalu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Darłowo
Miejsce imprezy:
Pomnik Zwycięstwa w Darłowie
Miejscowość:
Darłowo
Miejsce imprezy:
Plac Zabaw przy ul. Wieniawskiego

Rewal Aktualności

Zapraszamy na Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 10 września, start spod Obiektu sportowego w Rewalu.
W dniach 5 - 7 sierpnia Rewal odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
W poniedziałek 18 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się występ trójki zielonogórskich artystów – Kabaretu Nowaki . Podczas występu w Rewalu kabaret podejmie aktualny temat wakacji. Zapraszamy wszystkich miłośników kabaretu!
Serdecznie zapraszamy na występ Kabaretu Ani Mru Mru już 14 sierpnia w Rewalu! Artyści zaprezentują się w programie Na urlopie!
17 sierpnia zapraszamy na wyjątkowy występ znanego kabareciarza i konferansjera Piotra Bałtroczyka! Odbędzie się on o godz. 20:00 w Amfiteatrze w Rewalu!
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Piekni i Młodzi, który odbędzie się już 4 sierpnia w Amfiteatrze w Rewalu!
Kabaret Młodych Panów bawi nas już ponad 10 lat! Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy projekt Kabaret Młodych Panów i morze. Kabaret Młodych Panów wystąpi już 13 sierpnia w Amfiteatrze w Rewalu.
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Boys, który odbędzie się już 11 sierpnia w Amfiteatrze w Rewalu!
Michał Szpak wyrusza w Letnią Trasę Koncertową Color of your life! Zapraszamy na koncert w Rewalu, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 20:00.
W naszym cyklu najchętniej rekomendowanych obiektów noclegowych przez turystów w Polsce dotarliśmy do Rewala. Malownicza nadmorska miejscowość, którą co roku wielu z nas wybiera jako miejsce wakacyjnego wypoczynku. Przekonajcie się, które obiekty warte są Waszej uwagi.