Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB POD PALMĄ
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka

Rzeszów Aktualności

Światowej sławy zespoł „Bieriozka” wystąpi 14 listopada o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej. Ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na zawsze! Serdecznie zapraszamy!
8 kwietnia o godz. 19:00 w Klubie Life House w Rzeszowie wystąpi Piotr Bukartyk. Już dziś serdecznie zapraszamy!
9 czerwca o godz. 21:00 w Klubie Life House w Rzeszowie odbędzie się koncert Johna Portera. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.
Serdecznie zapraszamy na multimedialne widowisko „Symphonica 2 Made in Poland”. POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Już 26 marca w Rzeszowie!
Poparzeni wracają do klubu Life House w Rzeszowie by znów zagrać energetyczny koncert dla swoich cudownych fanów z Podkarpacia. Na koncert zapraszamy 25 marca o godz. 20:30.
Filharmonia Podkarpacka zaprasza na występ artystów z rosyjskich prestiżowych szkół choreograficznych, który odbędzie się 21 marca, o godzinie 19:00 w Reszowie. 
W drugiej odsłonie trasy koncertowej zespołu Hunter nie może zabraknąć Rzeszowa! 31 marca w Klubie pod Palmą Hunter zagra koncert promujący nową płytę studyjną zatytułowaną "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku.
7 kwietnia o godz. 19:00 w Klubie Pod Palmą w Rzeszowie wystąpi zespół Happysad. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
Zapraszamy na koncert promujący nowy album Acid Drinkers – Peep Show! Koncert odbędzie się 24 marca o godz. 19:00 w Klubie Pod Palmą w Rzeszowie.