Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Katedra
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House

Rzeszów Aktualności

14 listopada o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi Narodowy Balet Ukrainy Virski. Już dziś zapraszamy na występ!
NAJBARDZIEJ LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY OBCHODZI W TYM ROKU JUBILEUSZ 35-LECIA! ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 35 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.
1 lipca rozpoczyna się w Rzeszowie 26. Festiwal "Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej w Katedrze i Kościołach Rzeszowa". Wystąpią artyści - soliści i zespoły chóralne -  z Polski, Włoch i Mołdawii. Sympatycy muzyki organowej i kameralnej, sztuki najwyższej próby twórczej i wykonawczej, będą mogli wysłuchać panoramy dzieł europejskich kompozytorów czterech stuleci: od XVIII do XX wieku, na czele z Johannem Sebastianem Bachem i jego genialną polifonią. W programach koncertów pojawią się także formy improwizowane, czyli tworzone i prezentowane przez wykonawców "ad hoc". Sprawdź szczegółowy rozkład konertów!
Najbardziej muzyczny autobus po raz kolejny wyrusza w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia - Natalia Nykiel. Na koncert do Rzeszowa zapraszamy 13 czerwca!   
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na koncert do Rzeszowa zapraszamy 6 stycznia 2018 roku!
Koncert Megitza Trio odbędzie się 25 czerwca w Rzeszowie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Akademia Sztuki Capoeira w Rzeszowie zaprasza na ceremonię Batizado, czyli Egzaminy Capoiera, które potrwają w dniach 8-10 czerwca 2017. Jak co roku, studenci z Rzeszowa, Krosna, Dębicy oraz z Chełma będą zaliczać egzamin oraz otrzymywać swój pierwszy stopień zaawansowania.
Akademia Sztuki Capoeira w Rzeszowie zaprasza serdecznie na JOGO DE CAPOEIRA VIII, czyli Ogólnopolskie Warsztaty Capoeira, które potrwają od 18 do 21 maja. Dodatkowo, gościem honorowym oraz prowadzącym warsztaty będzie jeden z najznakomitszych Mistrzów Capoeira Regional z Brazylii – Rubens Silva, znany jako Mestre Bamba.
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert DonGURALesko.
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert zespołu Illusion.