Imprezy i koncerty w Rzeszowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB POD PALMĄ
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
KLUB POD PALMĄ
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Life House

Rzeszów Aktualności

  Jubileuszowa Atmasfera - Anna Wyszkoni 20 Lat na scenie! Na koncert do Rzeszowa zapraszamy 4 czerwca!
7 kwietnia o godz. 20:00 w Klubie Life House w Rzeszowie wystąpi zespół Nocny Kochanek. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na pierwsze po 25 latach koncerty w Polsce, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą widzów w inny, lepszy świat. Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy 21 października zawita do Rzeszowa!
1 kwietnia w Klubie Muzycznym Life House zabrzmi zespół Meek, Oh Why?, który rusza w trasę z opowieścią z EP "Rękopisy nie płoną", wydaną pod szyldem Asfalt Records. Zapraszamy!
Światowej sławy zespoł „Bieriozka” wystąpi 14 listopada o godz. 19:00 w Filharmonii Podkarpackiej. Ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na zawsze! Serdecznie zapraszamy!
8 kwietnia o godz. 19:00 w Klubie Life House w Rzeszowie wystąpi Piotr Bukartyk. Już dziś serdecznie zapraszamy!
9 czerwca o godz. 21:00 w Klubie Life House w Rzeszowie odbędzie się koncert Johna Portera. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Oto nowa emocjonująca koncertowa produkcja najwyższej jakości prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. RAMMSTEIN: PARIS to uczta dla zmysłów, mroczna i spektakularna baśń pełna kontrowersji, efektów pirotechnicznych i zapachu kultowej Benzin. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 23 marca 2017.
Serdecznie zapraszamy na multimedialne widowisko „Symphonica 2 Made in Poland”. POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Już 26 marca w Rzeszowie!
Poparzeni wracają do klubu Life House w Rzeszowie by znów zagrać energetyczny koncert dla swoich cudownych fanów z Podkarpacia. Na koncert zapraszamy 25 marca o godz. 20:30.