Imprezy i koncerty w Szczecinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Szczecin
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Azoty Arena
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Opera na Zamku

Szczecin Aktualności

Zapraszamy na koncert grupy Piwnica pod Baranami, która wystąpi 7 października, o godzinie 17:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
Już 6 kwietnia, o godzinie 19:00 w Szczecinie wystąpi zespół LemON. Miejscem koncertu jest Azoty Arena.
Zapraszamy do szczecińskiego Multikina na specjalny pokaz koncertu pt. „Rammstein: Paris”. To niezwykle emocjonująca produkcja, prosto od uznanego szwedzkiego reżysera Jonasa Åkerlunda. Koncert zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie już 23 marca, o godzinie 20:00.
Zapraszamy do Szczecina na koncert artysty Jacka Silskiego, który wystąpi 10 maja, o godzinie 19:00, w Teatrze Lalek Pleciuga.
Zapraszamy na występ Szczecińskiej Grupy Improwizacyjnej, która zaprezentuje się 24 kwietnia, o godzinie 19:00, w Cafe Hormon w Szczecinie.
Zapraszamy na koncert Polskiej Symfonii Rozrywkowej w Szczecinie!   Widowisko muzyczne zaplanowano na 23 kwietnia, na godzinę 18:00.   Miejscem imprezy jest Sala Koncertowa, przy ulicy Energetyków 40.
W dniach 1-2 kwietnia, w Szczecinie odbędą się Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej, które potrwają od godziny 10:00 do godziny 18:00. Miejscem imprezy jest Azoty Arena.
Sala Koncertowa w Szczecinie zaprasza na wspaniałe widowisko pt. Muzyczny Świat Disneya , które odbędzie się 23 kwietnia, o godzinie 14:00.
Zapraszamy do Szczecina na spektakl pt. „Tusza na ramieniu”. Sztuka zostanie wystawiona 12 kwietnia, o godzinie 19:00, w Starej Rzeźni. Przedstawienie w wykonaniu Szczecińskiej Grupy Improwizacyjnej. 
Zapraszamy na koncert zespołu Perfect, który wystąpi 8 kwietnia, o godzinie 20:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.