Imprezy i koncerty w Szczecinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Wały Chrobrego
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Opera na Zamku
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Wały Chrobrego

Szczecin Aktualności

Zapraszamy na 2. Koncert Muzyki Filmowej, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku, o godzinie 19:00, w Azoty Arenie w Szczecinie.
Zapraszamy do obejrzenia projekcji na ogromnym ekranie z muzyką na żywo! Publiczność zobaczy film pt. Władca Pierścieni . Wydarzenie zostało zaplanowane na 20 stycznia, na godzinę 19:00. Miejscem imprezy jest Azoty Arena w Szczecinie.
Zapraszamy na koncert Oscar Music Awards w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Lords of the Sound. Wydarzenie zaplanowano na 24 listopada, na godzinę 19:00. Miejscem imprezy jest Sala Koncertowa w Szczecinie.
20 listopada, o godzinie 20:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wystąpi artysta Grzegorz Turnau.
Zapraszamy na koncert zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz, który odbędzie się 14 listopada, o godzinie 19:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. 
Zapraszamy na OPERO-TEKĘ, czyli na europejską trasę gali operowo-rozrywkowej, która odbędzie się 29 października, o godzinie 20:30, w Sali Koncertowej w Szczecinie.
Zapraszamy na koncert zespołu Ich Troje, który zaprezentuje się 28 października, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej w Szczecinie.
Zapraszamy na występ Narodowego Baletu Ukrainy „Virski”, który zaprezentuje się 11 listopada, o godzinie 19:00, w Sali Koncertowej w Szczecinie. Wydarzenie to odbędzie się zamiast występu Baletu Bieriozka. Bilety, które zostały zakupione z myślą o moskiewskich artystach można oddawać w miejscu ich zakupu lub wykorzystać je do obejrzenia Baletu Virski.
Zapraszamy na koncert zespołu Cugowscy, który odbędzie się 24 października, o godzinie 19:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
Zapraszamy na koncert Kasi Kowalskiej, która zaprezentuje się 22 października, o godzinie 19:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.