Imprezy i koncerty w Szczecinie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
12. Brygada Zmechanizowana, Al. Wojska Polskiego 250
Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Centrum Edukacyjne Omnibus

Szczecin Aktualności

Zapraszamy do Szczecina na jubileuszowy koncert zespołu Pod Budą, który zaprezentuje się 25 września, o godzinie 19:00 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Grupa będzie obchodzić 40-lecie swojej twórczości na scenie.
W dniach 11 i 12 sierpnia potrwa X Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic 2017. Miejscem imprezy są Wały Chrobrego w Szczecinie. W tym roku czeka nas Finał Mistrzów, czyli zwycięzców z ostatnich 4 lat.
Zapraszamy na koncert amerykańskiego pianisty Roberta Glaspera, który zaprezentuje się 15 lipca, o godzinie 20:30, w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Zapraszamy na spektakl pt. Bombonierka, który odbędzie się 27 czerwca, o godzinie 19:00 w Szczecinie. Miejscem imprezy jest Akademia Sztuki przy ulicy Orła Białego 2, a dokładniej Czarna Sala. Przedstawienie zostanie zaprezentowane przez Teatr Improwizacji. 
Zapraszamy na stand-up podróżnika Wojciecha Cejrowskiego pt. „Ale Meksyk!” , który odbędzie się 26 czerwca, o godzinie 18:00 w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ulicy Krakowskiej. 
19 czerwca, o godzinie 19:00, w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaprezentuje się artystka Suzanne Vega.
Zapraszamy na galę Eska Music Awards 2017, która odbędzie się 17 czerwca, o godzinie 20:15. Miejscem imprezy jest Hala przy ulicy Szafera w Szczecinie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez telewizję TVP 1.
Z okazji przypadającej w tym roku 30. rocznicy premiery filmu „Dirty Dancing” fani otrzymają nie lada gratkę. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wielkie muzyczno-taneczne przedstawienie, podczas którego zostaną przypomniane wszystkie przeboje z kultowego filmu. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia.
Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert do Szczecina! ‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego, wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. Koncert odbędzie się 12 listopada, o godzinie 19:00, w Sali Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie.   
Zapraszamy na koncert zespołu Me and That Man, który zaprezentuje się 1 października, o godzinie 19:00 w Sali Koncertowej w Szczecinie.