Imprezy i koncerty w Wałbrzychu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Sokołowsko
Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Park Wielokulturowy Stara Kopalnia
Miejscowość:
Wałbrzych
Miejsce imprezy:
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

Wałbrzych Aktualności

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia zaprasza na Koncert Wiedeński z największymi przebojami Johanna Straussa, który odbędzie się 18 listopada, o godzinie 17:00 w Wałbrzychu.
Zapraszamy na występ artysty Aloszy Awdiejewa, który zaprezentuje się 1 października, o godzinie 18:00, w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.
Z okazji Dnia Dziecka, Aktywny Wałbrzych zaprasza na wiosenny spacer z dzieciaczkami, który zaplanowano na 3 czerwca, na godzinę 10:15.
Zapraszamy na Dni Wałbrzycha, które potrwają w dniach 26-27 maja. Impreza startuje w piątek, od godziny 18:00. Na przybyłych czekają liczne koncerty.
Metal Mine Festival to impreza dedykowana fanom muzyki metalowej. Pierwsza edycja odbyła się 20.08.2016 w Wałbrzychu, w jednym z najbardziej wyjątkowych obiektów w Europie – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Na kolejną zapraszamy 26-go sierpnia 2017 roku. Wałbrzych Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29.
Zapraszamy na Polską Noc Kabaretową 2018, która odbędzie się 2 lutego, o godzinie 20:00, w Centrum Sportu i Rekreacji Aqua Zdrój w Wałbrzychu. 
Zapraszamy na najnowszy program kabaretu Neo-Nówka pt. Kazik sam w domu . Artyści zaprezentują go 3 grudnia, o godzinie 20:00, w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdrój w Wałbrzychu.
Zapraszamy na mocną wędrówkę po Górach Suchych. Będzie to już trzecia letnia tułaczka, otaczająca malownicze Sokołowsko. Wydarzenie zaplanowane zostało na 16 lipca, na godzinę 8:45 w Wałbrzychu.
Zapraszamy na wyścig kolarski w ramach Pucharu Polski MTB XC, który odbędzie się w dniach 6-7 maja w Wałbrzychu.
A Propos Klub zaprasza na koncert artystki Grażyny Łobaszewskiej, która wystąpi w towarzystwie zespołu AJAGORE. Piosenkarka powraca z nową, jubileuszową płytą pt. „Sklejam się”. Koncert odbędzie się 22 kwietnia, o godzinie 20:00, w Wałbrzychu.