Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Hydrozagadka
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Palladium
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
MOMU

Warszawa Aktualności

Warszawski Festiwal Kawy już 11 czerwca! Zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga 30 maja 2017 r., o godz. 20:00 w Grunt i Woda przy Bulwar Flotylli Wiślanej nad Wisłą w Warszawie.
Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny koncert Slowdive w Polsce! Kultowa formacja zagra 2 października w warszawskim Palladium! Będzie to jedyny występ Brytyjczyków w Polsce na trasie promującej tegoroczny krążek "Slowdive"!
Poznaliśmy pełny zestaw wykonawców, którzy zaprezentują się na Prog In Park w Warszawie. Koncert przybierze formę mini-festiwalu na którym wystąpią artyści związani z szeroko pojęta muzyką progresywną. Do wcześniej ogłoszonych Opeth oraz Blindead dołączają: Riverside, Solstafir oraz Lion Shepherd. Na mini-festiwal Prog In Park zapraszamy 20 sierpnia do warszawskiego Parku Sowińskiego.
Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą. Na koncert do Warszawy zapraszamy 16 grudnia!
Spektakl „Hymn do miłości”zostanie wystawiony w dniach 17 - 18 czerwca w Nowym Teatrze w Warszawie. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne dico polo grupy  zaczęło przyciągać na ich występy tłumy – bilety na poprzednie koncerty w Stodole rozeszły się w mgnieniu oka. Już 6 października Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w klubie, aby raz jeszcze porwać tłum w rytm Bożenki, Pisarza Miłości, czy Ooooo kończy się już noc.
Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Stu Larsena! Artysta wystąpi 3 października w Warszawie (Grizzly Gin Bar) oraz 4 października w poznańskiej Meskalinie!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Papa Roach! Amerykański zespół wystąpi 19 września w warszawskiej Progresji!
Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na trzy koncerty Imany w Polsce! Po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach piosenkarka wystąpi 15 października na Torwarze (Warszawa), 16 października w Hali nr 2 MTP (Poznań) i 17 października na Tauron Arena Kraków!