Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Niebo
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Pałac Zamoyskich w Warszawie
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
PRZYSTAŃ PARK SKARYSZEWSKI

Warszawa Aktualności

Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu – THERION! Szwedzki zespół promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę „Beloved Antichrist”, którego premiera przewidziana jest na styczeń 2018. Przed Therionem wystąpią Rosjanie z IIMPERIAL AGE, również z metal-operą „The Legacy Of Atlantis” oraz niemiecki NULL POSITIVE. Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku!
Zapraszamy na spektakl pt. Gwiazda i ja , który odbędzie się 27 sierpnia, o godzinie 19:00, w Amfiteatrze WCK w Parku Sowińskiego w Warszawie.
6 października, o godzinie 22:00, w Klubie Niebo w Warszawie wystąpi zespół Black Sun Empire.
Zapraszamy na spektakl pt. MAMA, który odbędzie się 28 sierpnia, o godzinie 19:00. Miejscem wydarzenia jest Pałac Zamoyskich w Warszawie. Sztukę wystawi Teatr ME/ST.
Zapraszamy na spektakl pt. MAMA, który odbędzie się 27 sierpnia, o godzinie 19:00. Miejscem wydarzenia jest Pałac Zamoyskich w Warszawie. Sztukę wystawi Teatr ME/ST.
Zapraszamy na koncert zespołu Hollywood Undead, który zaprezentuje się 17 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Klubie Stodoła w Warszawie.
Koncert Jazz Jamboree: Kaliber 44, James Carter, David Murray i inni odbędzie się 5 listopada o godz. 18:00 w Klubie Stodoła w Warszawie. Zapraszamy!
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Koncert z okazji XXX-lecia zespołu Zielone Żabki odbędzie się 13 października o godz. 19:00 w Warszawie. Zapraszamy!
Po rewelacyjnej, wiosennej trasie, pełnej wyprzedanych koncertów, Krzysztof Zalewski wraca do koncertowania! Artysta zaprezentuje materiał z ostatniego albumu "Złoto", jak i kilka starszych hitów.