Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Niebo
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Palladium

Warszawa Aktualności

Zapraszamy Państwa do udziału w II edycji szkolenia prowadzonego przez wybitnego językoznawcę - Pana Profesora Jerzego Bralczyka.W trakcie zajęć prezentowane będą  praktyczne sposoby wykorzystania funkcji języka i figur retorycznych zgodnie z zamierzonymi celami.
Najsłynniejszy żyjący gitarzysta jazzowy – Pat Metheny zagra ze swoim nowym kwartetem na  dwóch koncertach w Polsce! Na koncert do Warszawy zapraszamy 14 maja!
Spektakl w wykonaniu Teatru Improv Ab Ovo to karuzela humoru, akcji, zaskakujących scen, piosenek radosnych i melancholijnych, a wszystko to improwizowane!
Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i kontrowersyjną narcirką. Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae bo o niej mowa wraca po długich dwudzistu latach do Warszawy. Wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. na stołecznym Torwarze.
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert The Piano Guys! Grupa wystąpi 6 czerwca 2017 na warszawskim Torwarze!
  Zapraszamy na koncert Rag’n’Bone Man! Artysta wystąpi 2 kwietnia o godz. 21:00 w warszawskim klubie Progresja.
Zapraszamy na koncert BRY! Młody artysta wystąpi 29 kwietnia w warszawskim klubie Proxima!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Lisy Hannigan! Irlandzka artystka wystąpi 28 kwietnia w warszawskim klubie Proxima!
Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Na koncert zapraszamy 12 kwietnia do Klubu Stodoła w Warszawie.
Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego już 13 maja! Wystąpią: Pidżama Porno, Luxtorpeda, Lao Che, Maleo Reggae Rockers!