Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Brak informacji
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
ATM Studio
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła

Warszawa Aktualności

Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy w Polsce koncert zespołu Phantogram! Amerykański duet wystąpi 21 sierpnia w Palladium!
Gogol Bordello powraca do Polski w ramach trasy promującej najnowszy album "Seekers and Finders"! Uwielbiana przez polską publiczność a zarazem uwielbiająca polskich fanów nowojorska grupa punk-rockowa już w listopadzie zagra w Poznaniu, Warszawie oraz w Krakowie. Trzy polskie występy formacji, będącej mieszanką żywiołowego punk rocka i muzyki cygańskiej, poprzedzi występ gościa specjalnego, formacji Lucky Chops.
8 grudnia o godz. 20:00 w Palladium w Warszawie wystąpi Kortez Trio. Już dziś zapraszamy na koncert!
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź lipcowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Opolu.
Kino Perła zaprasza na pokazy pod gołym niebem! W różnorodnym repertuarze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Start zawsze po zachodzie słońca. Sprawdź sierpniowy repertaur i odwiedź Kino Perła w Warszawie.
31 października w klubie Palladium w Warszawie wystąpi Ania Dąbrowska. Już dziś zapraszamy na koncert!
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert R5! Ulubieńcy polskiej publiczności zagrają 22 października w warszawskiej Progresji!
Serdecznie zapraszamy na 3 Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego to całodniowe wydarzenie sportowo-rodzinne, które odbędzie się już 25 czerwca br. w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Na uczestników czeka wiele atrakcji.
Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Timber Timbre! Kanadyjska grupa wystąpi 25 września w warszawskiej Proximie!
Stanisława Celińska i Lucyna Malec w spektaklu „Grace i Gloria”! Przedstawienie zostanie wystawione 16 lipca o godz. 19:00 w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie. Już dziś serdecznie zapraszamy!