Imprezy i koncerty w Warszawie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr WARSawy
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima

Warszawa Aktualności

Zapraszamy na dwa koncerty Trio Mandili w Polsce! Gruzińskie trio przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „With Love”. Na koncerty wyjątkowego Trio Mandili zapraszamy 13 maja do krakowskiego Kwadratu oraz dzień później (14 maja) do warszawskiego Palladium!
Zapraszamy na dwa koncerty Seafret! Po ubiegłorocznym, wyprzedanym koncercie i przebojowym występie na Muzofest Brytyjczycy wracają do Polski! Grupa wystąpi 19 maja w poznańskiej Meskalinie i 20 maja w warszawskim klubie Proxima!
Zapraszamy na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!
HIM ogłasza pożegnalną trasę. Ikony metalu wyruszają w tym roku po raz ostatni w trasę koncertową. 28 listopada zobaczymy ich w Klubie Stodoła w Warszawie!
31 marca w Warszawie wystąpi KORN oraz goście specjalni: HEAVEN SHALL BURN i HELLYEAH. Już dziś serdecznie zapraszamy na koncert!
Mozart l'Opera Rock Le Concert - Oryginalny rock i klasyczna wirtuozeria W.A.Mozarta to fenomenalne połączenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Przed nami niepowtarzalna okazja, by przeżyć na żywo słynne francuskie widowisko, będące mistrzowskim współbrzmieniem orkiestry symfonicznej, chóru, genialnych solistów i zespołu rockowego!
Około 80 000 sprzedanych płyt, pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord otrzymując platynową za krążek POP&ROLL. TRASA "COUNTDOWN" promuje najnowszy, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego. Liczyć będzie ponad 80 koncertów w całej Polsce. Na jeden z nich 22 kwietnia zapraszamy do Warszawy!
Zapraszmay na trasę koncertową promującą najnowszy album zespołu LemON! Koncert w Warszawie odbędzie się 23 kwietnia o godz. 19:00.
W dniach 5-7 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie równolegle odbędą się 10. Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel oraz 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Dla hotelarzy to wyjątkowa możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z przedstawicielami sektora gastronomicznego dotyczących zagadnień występujących na styku obu branż.
Thomas Dybdahl w maju na dwóch koncertach! Artysta przyjedzie do Polski i zagra 15 maja w poznańskiej Meskalinie i 16 maja w Grizzly Gin Bar w Warszawie!