Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stary Klasztor
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Stara Piwnica

Wrocław Aktualności

Tango prosto z Argentyny z polską duszą! 29 marca do Wrocławia przyjeżdża argentyński zespół tangowy – SANLUISTANGO, koncertujący z powodzeniem na scenach całego świata. Do koncertu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zespół zaprosił, znaną już wrocławskiej publiczności wokalistkę Magdalenę Lechowską, Polkę o latynoskiej duszy.
9 kwietnia o godz. 17:00 w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu zostanie wystawiony spektakl  Edukacja Rity. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zespół Meek, Oh Why? po raz pierwszy we Wrocławiu! 31 marca na scenie klubu Stara Piwnica twórcy nowego, alternatywnego nurtu w środowisku muzyki hip-hop zaprezentują materiał ze swojej najnowszej epki 'Rękopisy nie płoną'. Będzie to wydarzenie, którego nie można ominąć.
Zapraszamy 30 marca do klubu muzycznego Stara Piwnica na koncert zespołu SONAR, który zaprezentuje wrocławskiej publiczności materiał ze swojej niedawno wydanej płyty pt. „Pętle”.
Zapraszamy na dwa koncerty estońskiego rapera - TOMM¥’EGO €A$HA! Do zobaczenia 5.04 we wrocławskim Firleju i 6.04 w poznańskim Projekt LAB.
Gwiazda światowego reggae, charyzmatyczna wokalistka Nattali Rize, powraca do Polski ze swoim australijsko-jamajskim zespołem. W towarzystwie polskich artystów na koncercie 7 kwietnia w Starym Klasztorze promować będzie swój nowy album oraz czołowe polskie letnie imprezy reggae – Ostróda Reggae Festival (10-13.08) i Festiwal Regałowisko w Bielawie (17-19.08).
Pierwszy koncert Sławomira we Wrocławiu! Sławomir przybywa do Wrocławia! Będzie promował swoją najnowszą płytę. Koncert gwiazdy rockpolo odbędzie się 1 kwietnia  w klubie muzycznym Stara Piwnica.
Zapraszamy 8 czerwca do wrocławskiego Klubu Pralnia (budynek Zaklętych Rewirów) na nieziemski wieczór z mistrzem retro electro - Perturbatorem. Po rewelacyjnym występie podczas Brutal Assault oraz wyprzedaniu warszawskiej Hydrozagadki rok temu, wizjoner z Paryża powraca do Polski z najnowszym albumem „The Uncanny Valley”.
Serdecznie zapraszamy 22 kwietnia do Starej Piwnicy na koncert zespołu Percival Schuttenbach!
Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą symfoniczną wykonają covery największych przebojów znanego na całym świecie irlandzkiego zespołu U2! Koncert odbędzie się we Wrocławiu 21 października 2017 roku!