Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Wrocław Aktualności

Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą symfoniczną wykonają covery największych przebojów znanego na całym świecie irlandzkiego zespołu U2! Koncert odbędzie się we Wrocławiu 21 października 2017 roku!
TRANSSEXDISCO rusza w trasę promującą nowy album SURREAL. We Wrocławiu zagrają 9 kwietnia w klubie muzycznym Stara Piwnica.
Theatre of Hate zagra we Wrocławiu! Brytyjska legenda post-punka Theatre of Hate wystąpi 10 maja w klubie Stara Piwnica. Zespół przyjedzie do Polski w oryginalnym składzie: Kirk Brandon, Stan Stammers, John "Boy" Lennard.
Zagraj z nami Gitarowe Przeboje Wszech Czasów! Pierwszomajowy Gitarowy Rekord Guinnessa tuż, tuż. 6 kwietnia organizatorzy zapraszają na Wielką Rozgrzewkę, czyli warsztaty gitarowe i jam session w klubie Stara Piwnica.  O tym, co zagramy tego wieczoru, zadecydujecie w dużej części Wy - ruszamy z plebiscytem na Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!
Pyszna Polska 2017 - Targi gastronomiczno - hotelarskie Magdy Gessler! W dniach 2 - 4 czerwca zapraszamy do Wrocławia!
29 marca o godz. 19:30 w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się koncert Sergio & Odair Assad. Gościnnie wystąpią Woch & Guzik Duo! Już dziś serdecznie zapraszamy!
30 marca o godz. 19:30 w Klubie Ciemna Strona Miasta we Wrocławiu odbędzie się koncert zespołów: Cruciamentum, Blood Incantation, Martyrdoom. Serdecznie zapraszamy!
Po niezwykle udanym ubiegłorocznym występie muzykujących rodzin Imielów i Skrzypków ponownie zapraszamy na koncert piosenek autorstwa Zosi i Konrada Imielów. Ten wyjątkowy projekt artystyczno-rodzinny angażujący dwa pokolenia wrocławskich artystów zobaczymy już 9 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze
26 marca o godz. 20:00 w Starej Piwnicy we Wrocławiu odbędzie się koncert zespołu Chemia . Już dziś serdecznie zapraszamy!
Antykabaret w hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu to niezwykłe muzyczne widowisko, które odbędzie się 13 kwietnia o godz. 19:00 w Starym Klasztorze we Wrocławiu. Już dziś serdecznie zapraszamy!