Imprezy i koncerty we Wrocławiu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Synagoga pod Białym Bocianem
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Synagoga pod Białym Bocianem
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Centrum Koncertowe A2

Wrocław Aktualności

Narodowy Balet Ukrainy Virski wystąpi 6 listopada o godz. 19:00 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Już dziś zapraszamy!
16 listopada o godz. 20:00 w Centrum Kongresowym A2 wystąpi Kortez. Już dziś zapraszamy na koncert!
„Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint? Spektakl zostanie wystawiony 23 października o godz. 17:00 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
13 listopada o godz. 17:30 w Teatrze Muzycznym Capitol zostanie wystawiony spektakl Raj dla opornych . Zapraszamy!
Kanadyjski Voivod ogłosił daty trasy koncertowej "Post Society Tour Europe 2017". W jej ramach zespół zagra 10 października w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu. W roli supportu wystąpi niemiecka grupa Earthship.
Ethno Jazz Festival zaprasza na koncert jednej z najciekawszych obecnie wokalistek jazzowych i folkowych, Gaby Moreno. Pochodząca z Gwatemali laureatka Latin Grammy wystąpi na jedynym koncercie w Polsce 12 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.
Na koncert Farben Lehre Akustycznie zapraszamy 17 listopada do Wrocławia.
City Sounds zaprasza 5 listopada do Sali Gotyckiej w Starym na koncert zespołu XXANAXX!
City Sounds zaprasza 19 października do klubu Stara Piwnica na koncert KARI! Artystka promować będzie swój najnowszy, a zarazem przełomowy album "I Am Fine".
Agencja Go Ahead zaprasza na jesienne koncerty grupy Algiers! Zespół wystąpi 8 listopada w poznańskim klubie Meskalina, 9 listopada w warszawskim Niebie i 10 listopada we wrocławskim Firleju!