Imprezy i koncerty w Zamościu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Gaca Centrum Zamość
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
brak informacji
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Hala OSiR
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Zamojski Dom Kultury

Zamość Aktualności

Już 22 lipca, o godzinie 12:00, w Gaca Centrum, przy ulicy Wyszyńskiego 63B w Zamościu odbędzie się bezpłatny wykład motywacyjny znanego eksperta ds. leczenia otyłości - Konrada Gacy.
Zapraszamy na komedię małżeńską pt. Kłamstwo , która zostanie wystawiona 1 grudnia, o godzinie 19:00, w Zamojskim Domu Kultury.
Zapraszamy na trzydniową imprezę, podczas której rekonstruktorzy przybliżą nam wydarzenia, które miały związek z heroiczną obroną miasta w 1920 roku. Wydarzenie potrwa w dniach 18-20 sierpnia.
Zapraszamy na spektakl pt. Bacon, który odbędzie się 5 lipca, o godzinie 19:00, w Zamojskim Domu Kultury. Sztuka łączy dwie dotychczasowe praktyki Teatru Malabar Hotel: adaptacje klasyki i tworzenie własnej dramaturgii. 
Zapraszamy na Zamojskie Lato Teatralne, w ramach którego zaprezentują się artyści z zespołu Haliganda. Impreza odbędzie się 3 lipca, o godzinie 12:00, na osiedlu im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Zamościu.
Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który wystąpi 7 czerwca, o godzinie 19:00.
Zapraszamy na Koncert Wiedeński, który odbędzie się 12 listopada, o godzinie 17:00 w Zamojskim Domu Kultury. Podczas tego wydarzenia zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa, a także najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich.
Zapraszamy na koncert wybitnego artysty - Aloszy Awdiejewa, który zaprezentuje się 10 grudnia, o godzinie 18:00, w Zamojskim Domu Kultury.
Zamojski Dom Kultury zaprasza na spektakl pt. Mężczyzna idealny, który odbędzie się 6 października, o godzinie 18:30.
42. Zamojskie Lato Teatralne to impreza, która rozpocznie się 17 czerwca i potrwa przez 3 tygodnie, a dokładniej do letniej soboty 8 lipca. Zarówno początek i koniec teatralnego świętowania będzie bardzo muzyczny. Już teraz rezerwujcie sobie wolne wieczory!