Imprezy i koncerty w Zamościu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
3. Batalion Zmechanizowany, ul. Piłsudskiego 36
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Hala OSiR
Miejscowość:
Zamość
Miejsce imprezy:
Hala OSiR

Zamość Aktualności

Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości.
Zamojski Dom Kultury zaprasza na giełdę kolekcjonerską, która została przewidziana na 7 maja. Potrwa ona od godziny 8:00 do 13:00.
Zamojski Dom Kultury zaprasza do świętowania Międzynarodowego Dnia Tańca 2017. Święto przypada na 29 kwietnia 2017 roku.
Zapraszamy do Zamościa na koncert zespołu Chemia, który wystąpi 1 kwietnia, o godzinie 19:00. Miejscem imprezy jest Kazamata Wschodnia Bastionu I, przy ulicy Okopowej.
22 marca, o godzinie 19:00, w Zamojskim Domu Kultury wystąpi zespół Czesław Śpiewa, czyli muzyczna armia Czesława Mozila. Artyści będą promować najnowszą płytę pt. „Księga Emigrantów Tom II”.
Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert Stanisławy Celińskiej, która zaprezentuje się 13 maja, o godzinie 18:00.
Zamojski Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu De Mono, który wystąpi 5 kwietnia, o godzinie 20:00. Grupa zaprezentuje się z okazji 30-lecia swojej twórczości na scenie.
Zamość - miasto nie bez powodu nazywane architektoniczną perłą kresów. Rynek z przepięknym ratuszem, liczne kamieniczki oraz wiele innych wyjątkowych zabytków. Dodatkowo bliskie sąsiedztwo Roztocza sprawia, iż miasto co roku przyciąga rzesze turystów. Sprawdźmy, gdzie ich zdaniem wypoczywa się w Zamościu najlepiej!
Zapraszamy na występ Kabaretu Neo-Nówka, który zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Kazik sam w domu”. Artyści tym razem pojawią się na zamojskiej scenie, dokładnie 18 listopada, o godzinie 20:00 w Hali OSiR. 
Zamojski Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych na spektakl pt. „Dwie Morgi Utrapienia”, który odbędzie się 26 marca, o godzinie 18:30. Jest to prawdopodobnie największy powojenny przebój polskiego teatru komediowego.