O nas

Dodaj ofertę

 

 

Serwis Nocowanie.pl funkcjonuje od 2005 roku. Przez cały ten czas witryna była sukcesywnie rozwijana i ulepszana, co doceniali użytkownicy oraz właściciele obiektów noclegowych, którzy dzisiaj zamieszczają u nas ponad 63 tys. ofert z Polski i Europy. Staramy się dokładać wszelkich starań, żeby oferta serwisu była bogata i różnorodna, a użytkownicy mieli szeroki wybór możliwości noclegowych.

Według badania Megapanel/PBI z lipca 2015 roku, Nocowanie.pl odwiedza miesięcznie ponad 2 miliony użytkowników, a witryna zajmuje 4 miejsce w rankingu najpopularniejszych stron w kategorii „turystyka” i nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo.

 

Codziennie dbamy o to, żeby oferta prezentowana w serwisie była aktualna i spełniała oczekiwania wszystkich użytkowników. Sprawnie funkcjonujące Biuro Obsługi Klienta na bieżąco kontaktuje się z właścicielami obiektów i aktualizuje dane. Wybierać można noclegi z całego wachlarzu kategorii – od agroturystyki aż po luksusowe hotele. Oferty wyszukiwane są według lokalizacji, kategorii noclegowych, ofert specjalnych, liczby osób oraz terminu pobytu.


Nie chcąc spoczywać na laurach, cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu i wprowadzamy udogodnienia.

 

  • Dla naszych klientów przygotowaliśmy nową usługę – ePensjonat.pl. Została ona stworzona dla właścicieli obiektów noclegowych, aby maksymalnie ułatwić zarządzanie biznesem, jakim jest prowadzenie własnego hotelu, pensjonatu czy pokoi gościnnych. Dzięki systemowi można dodawać rezerwacje, budować własną bazę klientów oraz mieć kontrolę nad wszystkimi ofertami reklamowymi, jakie są publikowane w serwisach turystycznych. ePensjonat.pl zintegrowany jest z serwisem nocowanie.pl – wystarczy na bieżąco uzupełniać kalendarz rezerwacji w systemie ePensjonat.pl, aby wolne terminy noclegowe były dostępne dla turystów do rezerwacji on-line na nocowanie.pl.

 

  • Nasi użytkownicy mogą korzystać z rozbudowanego systemu ocen, który, przed podjęciem decyzji, pozwala zapoznać się z opiniami innych osób na temat konkretnego obiektu.

 

  • Udostępniliśmy także systemSzukam noclegu łączący osoby, które poszukują noclegu, z tymi, które je wynajmują. Wystarczy, że internauta doda ogłoszenie, precyzując jakie są jego oczekiwania i podając preferowane miejsce noclegu, a w odpowiedzi otrzyma oferty składane przez obiekty turystyczne wraz z ich danymi kontaktowymi. Jeśli któraś oferta będzie mu odpowiadać, może dokonać rezerwacji odpowiedniego terminu. 

 

  • Pomocną funkcjonalnością jest również dział Wolne pokoje, w którym obiekty dodają ogłoszenie o dostępnych terminach noclegowych. Dzięki temu turyści, którzy szukają noclegów, mogą je znaleźć w szybki i łatwy sposób.

 

  • Publikujemy własne zdjęcia miejsc noclegowych. Dzięki temu turyści mają pewność, że oferta obiektu jest aktualna i odzwierciedla jego faktyczny stan, a właściciele obiektów noclegowych otrzymują profesjonalnie wykonane fotografie.

 

  • Wdrożyliśmy program „Sprawdzony obiekt”. Wyróżnienie to przyznawane jest obiektom noclegowym na podstawie 4 stopni weryfikacji. Pierwsze dwa stopnie uzyskują obiekty noclegowe odwiedzone przez przedstawicieli serwisu, w których wykonali oni zdjęcia autentycznych warunków pobytowych. Kolejne stopnie to promocja obiektów otwartych na opinie turystów (konstruktywnie wykorzystujących spostrzeżenia klientów i pozostających z nimi w stałej interakcji) oraz obiektów noclegowych współpracujących z serwisem minimum 12 miesięcy. Obiekty noclegowe, które uzyskują 4 stopnie weryfikacji, są wyróżnione nie tylko odznaką „Sprawdzony obiekt” w naszym portalu, ale także uhonorowane indywidualnym certyfiaktem.

  • Jako pierwszy i jedyny ogólnopolski serwis noclegowy uruchomiliśmy system własnych kamer internetowych, który systematycznie powiększamy o nowe lokalizacje. Na potrzeby tego projektu powstał serwis kamery.nocowanie.pl, w którym, oprócz kamer należących do Grupy Nocowanie.pl, udostępniane są widoki z innych kamer internetowych, znajdujących się w Polsce i poza jej granicami.

     

Oprócz rozbudowanej bazy ofert, Nocowanie.pl to także serwis informacyjny dla turystów. Na naszych stronach można znaleźć informacje o nadchodzących wydarzeniach w wielu atrakcyjnych turystycznie regionach Polski oraz ciekawostki związane z turystyką. Patronujemy również wielu imprezom, z których później publikujemy relacje.

Podsumowując, za marką Nocowanie.pl stoi zespół energicznych ludzi, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste, łatwe i przyjemne. Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, bo Nocowanie.pl to obowiązkowy przystanek przed urlopem.