Wyższa Brama® HOTEL

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie Dodaj opinię

marek baranski
Personel bez mojej wiedzy i zgody zebrał oraz przeniósł rzeczy osobiste do innego pokoju pomimo opłaconego pobytu. ubrania, w tym garnitur zostały rzucone na łóżko, akcesoria komputerowe i kosmetyczne bezładnie położone na komodzie, a siatki z produktami spożywczymi pozostawione na podłodze. Po moim wieczornym powrocie do hotelu i wyrażeniu braku zgody na pozostanie w nowym pokoju (mały, choć z dużą i rezonującą zewnętrzny hałas łazienką) odmówiono mi zwrotu pieniędzy i uniemożliwiono kontakt z kierownictwem recepcji.
więcej
Mirka
Hotel bardzo czysty. Pokoj ktory dostalam byl dosc duzy i jasny. Przesympatyczna obsługa co daje duzy plus.
Jak dla mnie to idealne miejsce na nocleg w centrum. :)
więcej
Malwina Korek
Kameralny, schludny hotel. Obsługa profesjonalna i z poczuciem humoru. Napewno odwiedzę to miejsce przy najbliższej okazji. Polecam :)
więcej
KD
Spore rozczarowanie. Właściciele manipulują określeniem 'hotel'. Wszędzie w internecie (także i na tej stronie) ogłaszają się jako hotel, jednak w żaden sposób nie spełniają wymagań ustawy. Co do pokoju - czysto i schludnie, jednak ściany proszą się o odświeżenie. Podobnie w łazience. Szumnie reklamowany telewizor LED okazał się mieć całe 15 cali, co wywołało już na wstępie salwę śmiechu. Duży minus za zimne kaloryfery, które robiły się letnie jedynie pod wieczór na krótki czas. Dodany grzejnik elektryczny, mimo ciągłej pracy, nie ocieplał wystarczająco wizerunku pokoju ;) Wi-fi tak marne, że nawet podstawowe strony ładowały się opornie lub wcale. Do plusów zaliczyć trzeba lokalizację blisko rynku i możliwość wykupienia śniadań (chociaż mało urozmaiconych). Może gdybyśmy jechali tam bez nastawienia na hotelowe warunki ocena byłaby wyższa.
więcej
Kamila Nowak
Polecam wszystkim, ktorzy szukają noclegu w Cieszynie. Blisko do centrum i na każdą kieszeń.
więcej
Paweł L
Hotel jeśli chodzi o wyposażenie i obsługę na wysokim poziomie. Dodatkowo świetna lokalizacja i spokojne miejsce. Komentarze poniżej dziwnie podobne do siebie - chyba konkurencja działa na szkodę, stąd mój pozytywny komentarz bo hotel godny polecenia. A poprzednikom dziękujemy za uwagę:)
więcej

Opis obiektu

Noclegi w okolicy

Dworek Cieszyński

Dworek Cieszyński

Przykopa 14, Cieszyn
Marek i Karolina

Marek i Karolina

Generała Józefa Hallera 83, Cieszyn

Najbliższe wydarzenia w Cieszynie

Miejscowość:
Ustroń
(ok. 14km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Rynek w Ustroniu
Miejscowość:
Ustroń
(ok. 14km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr w Ustroniu
Miejscowość:
Ustroń
(ok. 14km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr w Ustroniu
Miejscowość:
Ustroń
(ok. 14km od Cieszyna)
Miejsce imprezy:
Amfiteatr w Ustroniu