Noclegi -> Noclegi Dźwirzyno -> Domki Dźwirzyno -> DOMKI LETNISKOWE IBIZA

wyszukaj nocleg

Region

Miasto

Wybierz kategorię

Cena (PLN)

od do

Odległość od centrum (km)

od do


+ wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj po nazwie obiektu

Nazwa (min.3 znaki)

REKLAMA

DOMKI LETNISKOWE IBIZA - Dźwirzyno

 
kategoria
Domki
adres
ul. Piastowska 12, Dźwirzyno
ilość miejsc
50 (10 pokoi)
standard
łazienkatelewizorgrillparkingplac zabawpiaskownica
do centrum
0.30 km
telefon
(32) 6463179, fax. 326463179
telefon kom.
600499569
Powiedz:
Ofertę znalazłem w serwisie NOCOWANIE.PL
strona www

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

DOMKI LETNISKOWE IBIZA

Dysponujemy domkami drewnianymi - bliźniakami, 5-osobowymi , 7-osobowymi i 6 - osobowymi oraz domkami 6-osobowymi wolnostojącymi.

Domki 5-osobowe, to bliźniaki połączone tyłami, wejścia są po przeciwnych stronach. Na górze jest jedno pomieszczenie otwarte, bez drzwi, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, gdzie znajdują się 3 tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, telewizor, oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem ( talerzyki, sztućce, noże, deska do krojenia, kubeczki, garnek, kuchenka elektryczna jedno- palnikowa, czajnik, lodówka hotelowa), łazienka z prysznicem. Na tarasie znajdują się drewniane meble ogrodowe. Każdy domek posiada grill i parawan plażowy.

Domki 7-osobowe, to bliźniaki, łączone bocznymi ścianami. Jeden duży dom podzielony na pół. Z prawej i lewej strony wejście. Jedna część na siedem osób i druga również na siedem osób. Na górze są dwa pomieszczenia, jedno zamknięte z drzwiami i wyjściem na balkon, gdzie znajdują się 3 tapczany jednoosobowe, drugie pomieszczenie jest otwarte, bez drzwi, wchodzi się bezpośrednio ze schodów i tam znajdują się 2 tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, telewizor, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (talerzyki, kubeczki, sztućce, noże, deska do krojenia, garnki, kuchenka elektryczna dwu- palnikowa, czajnik, lodówka hotelowa). Na tarasie meble drewniane. Każdy domek posiada grill i parawan plażowy.

Domki 6-osobowe wolnostojące (nie bliźniaki). Na górze są dwa pokoiki, jeden zamknięty z drzwiami, z wyjściem na balkon, drugi otwarty, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, w obydwu znajdują się po dwa tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa dwuosobowa, stół , krzesła, aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienka, z toaletą. Na dole telewizor. Każdy domek posiada duży taras z meblami drewnianymi.

Zwierząt nie przyjmujemy.

Do morza 350 metrów, do jeziora 500 metrów.

Doba rozpoczyna się o godzinie 16 w sobotę i kończy o godzinie 10 również w sobotę. Turnusy wyłącznie tygodniowe.

Teren ośrodka ogrodzony z placem zabaw dla dzieci i parkingiem.

Woda, prąd 40 zl. tydzień domki 5 os. , 50 zł. tydzień domki 6 i 7 os.

www.ibiza.afr2.pl





Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

ceny od
Apartament 5 osobowy
200 PLN

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

REKLAMA

Giełda Noclegów

villa LULA

Apartament 2-pokojowy...

90 PLN
zamiast 300 PLN
Mielno
zobacz -70%

Villa Sol

Apartament 4 osobowy

156 PLN
zamiast 260 PLN
Grzybowo
zobacz -40% Zobacz więcej noclegów

Szukam noclegu

Kamery internetowe, praga, poprad, oravice, besenova, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Kołobrzeg , Krynica Zdrój , Łeba , Mielno , Międzyzdroje , Sopot , Świnoujście , Władysławowo , Zakopane
kamera kasprowy wierch, kamera stadion narodowy, kamera jaworzyna