PENSJONAT SKALEŃ

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Marta
Pensjonat tragiczny, bardzo zaniedbany, brudny i wymagający całkowitego remontu. Właścicielka wraz z córką bardzo niesympatyczne. W pokojach brudno, śmierdząca pościel i kurz, w łazience jednego dnia nie było ciepłej wody. Cały obiekt jest brudny i bardzo zaniedbany, a ceny bardzo wysokie. W pokojach nie było czajnika oraz szklanek i talerzy. Odniosłam wrażenie, że właściciel nie widzi sensu odnowy obiektu, skoro goście i tak przyjeżdżają (ja zarezerwowałam ostatnie wolne miejsce dzień przed majówką). Polecam tylko osobom, którym zależy na wyjeździe, szukają czegoś w ostatniej chwili, gdy lepsze pensjonaty są już zajętę i nie boją się brudu. Nigdy więcej!
więcej
Stefan
Tylko dla idiotów. Jak przyjechaliśmy to pokoje nie były posprzątane, meble prawie rozsypywały się, było bardzo zimno i ogrzewanie nie działało. Ale właścicielka pani Natalia miała dla każdego drinka za słoną zapłatę. NIGDY więcej.
więcej
Urszula
Urszula
Porazka, niemila wlascicielka, polamane lawki przed pensjonatem, zaniedbany ogrod, nie dzialalo tv, zepsuty pilot, brudne, stare postrzepione reczniki, brak oswietlenia przed wejsciem. Nie polecam
więcej
Jan Iwaszczyszyn
Jan Iwaszczyszyn
Wielopokoleniowa Rodzina /15 osób dorosłych i 6 dzieci/ - świetnie spędziliśmy Święta Wielkanocne 2016.Bez skrępowania i w sympatycznej atmosferze odpoczywaliśmy mając do dyspozycji wszelkie możliwe udogodnienie. Pani Natalia wraz z córką w sposób przyjazny i wyrozumiały reagowały na nasze potrzeby, a szczególnie te dotyczące pobytu niemowlaków.
Zaletą Pensjonatu SKALEŃ jest przestronność, dogodne dojście do centrum, cisza i przepiękne widoki. Dziękujemy! Polecamy!
Jan z Rodziną z Amsterdamu, Norymbergi, Wejherowa,Gorzowa,Wrocławia
więcej
Czysto i schludnie w pokojach widać że dawno nikt w nic nie inwestował . Zero atrakcji na terenie pensjonatu brak WiFi a tv ma 3 kanały... Przyjść wyspać sie i wyjść . Brak aneksu kuchennego to duży minus ! Wracasz i oprócz Herbaty nic ciepłego nie przekąsisz :(
więcej
Rafał
Pensjonat przeżył juz lata swojej świetności. Pewne jego elementy zostały zaniedbane, np ogród i przestrzeń przed budynkiem. Właścicielki jednak bardzo się starają, w pokojach czysto i schludnie. Pokoje przestronne. Dużym plusem jest dobra lokalizacja. Dla nas natomiast minusem okazuje się być brak aneksu kuchennego lub dostępu do kuchni/lodowki. Nie ma też miejsca na czajnik bezprzewodowy (u nas stał na umywalce). Oferta oczywiście nic nie mówiła o aneksie, ale warto szukać ofert właśnie pod tym kątem szczególnie jadąc na wakacje z dzieciakami.
więcej

Opis obiektu

Noclegi w okolicy

Willa Tercja

Willa Tercja

Curie-Skłodowskiej 5b, Karpacz
Modrzewiowy Zaułek

Modrzewiowy Zaułek

M. Skłodowskiej-Curie 5c, Karpacz
Willa Pod Lasem

Willa Pod Lasem

Curie-Skłodowskiej 43, Karpacz

Najbliższe wydarzenia w Karpaczu

Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Zespół Szkół w Karpaczu
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Park przy Lipie Sądowej
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Restauracja Dwór Liczyrzepy
Miejscowość:
Karpacz
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski