Noclegi -> Noclegi Kazimierz Dolny -> Pensjonaty Kazimierz Dolny -> Pensjonat Eger

wyszukaj nocleg

Region

Miasto

Wybierz kategorię

Cena (PLN)

od do

Odległość od centrum (km)

od do


+ wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj po nazwie obiektu

Nazwa (min.3 znaki)

REKLAMA

Pensjonat Eger - Kazimierz Dolny

kategoria
Pensjonaty
adres
ul. Czerniawy 53B, Kazimierz Dolny
ilość miejsc
19 (11 pokoi)
standard
łazienkatelewizorparkingrowerywyżywienieobiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnychakceptujemy karty płatniczeklimatyzacjapokój dziennyinternet
do centrum
1.30 km
telefon
(81) 88-20-237
telefon kom.
601500855
Powiedz:
Ofertę znalazłem w serwisie NOCOWANIE.PL
strona www

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

Pensjonat Eger

Pensjonat Eger jest miejscem wypełnionym czarem i duchem Węgier, jednak wszystko podane jest w sposób nowoczesny i elegancki. Nawiązania w wystroju są dyskretne - kolory wina, papryki, piękne czarno-białe fototapety z widokami Egeru..

Naszym atutem jest Restauracja oferująca potrawy węgierskie i odpowiednio dobrane węgierskie wina (na początku tylko dla gości hotelowych, następnie również dla gości z zewnątrz).

 

Oferujemy 10 pokoi 2-osobowych (w tym jeden przystosowany specjalnie pod osobę niepełnosprawną oraz jeden przygotowany, by zapewnić możliwość 2 dostawek). Dodatkowo posiadamy piękny apartament z olbrzymim oknem wykuszowym, który zapewni komfort 2 osobom (również możliwość 2 dostawek). (Cena dostawki to 80zl).

 

Wszystkie pokoje posiadają telewizory i łazienki z prysznicami (dwa sa również z wanną). Dodatkowo wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do internetu. W cenie noclegu jest też oczywiście śniadanie.

 

Bardzo dbamy o kwestie środowiska, dlatego kosmetyki w naszym pensjonacie są naturalne, firmy Organique.

 

Dodatkowo posiadamy przytulną oranżerię- pokój dzienny, w którym można wypocząć na wygodnych sofach i fotelach. Jest tam telewizor, mała biblioteczka z książkami, mapami i przewodnikami po Kazimierzu Dolnym i okolicy oraz z ciekawymi grami planszowymi. Można spędzić miło czas poznając innych gości hotelowych.

 

Obok oranżerii jest miejsce na spotkania przy winie. Organizujemy wieczory z winem - kolacja połączona z degustacją win oraz "węgierskimi" opowieściami sommeliera (dla grup, po wcześniejszym zgłoszeniu, dodatkowo płatne).

 

Aktywni turyści mogą wypożyczyć w naszym Pensjonacie rowery oraz kijki do nordic walking (już w cenie noclegu, dla 2 osób ), a rodzice niemowlaków nie muszą się martwić o takie akcesoria jak łóżeczko, przewijak czy krzesełko do karmienia (udostępniamy na życzenie).

 

Nie zapomnieliśmy też o alergikach - na stronie Pensjonatu Eger (ktora ruszy już wkrótce) jest możliwość zgłoszenia alergii poklarmowych w momencie rezerwacji. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić ciekawe dania zastępcze.

 

Na życzenie zapewniamy również deskę do prasowania i żelazko.

 

Dysponujemy zamknietym parkingiem dla gosci.

 

Rezwerwacji będzie można dokonywać on-line oraz telefonicznie (601500855). Zapraszamy!

 

 

 





Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)

ceny od
Apartament 2-pokojowy 2-osobowy
450 PLN
Pokój 1 osobowy z łazienką
250 PLN
Pokój 2 osobowy z łazienką
300 PLN
Pokój 2-osobowy dla niepełnosprawnych
300 PLN
dostawka
80 PLN

Wypełnij formularz - Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko od do

treść zapytania

telefon

e-mail

Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

REKLAMA

Giełda Noclegów

WIATRAKOWO

Pokój 3 osobowy z łazienką

80 PLN
zamiast 200 PLN
Kazimierz Dolny
zobacz -60%

Pokoje U Magdy

Pokój 2 osobowy typ studio

104 PLN
zamiast 130 PLN
Kazimierz Dolny
zobacz -20% Zobacz więcej noclegów

Szukam noclegu

Kamery internetowe, praga, poprad, oravice, besenova, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Kołobrzeg , Krynica Zdrój , Łeba , Mielno , Międzyzdroje , Sopot , Świnoujście , Władysławowo , Zakopane
kamera kasprowy wierch, kamera stadion narodowy, kamera jaworzyna