Hotel Tęczowy Młyn Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie, a jego oferta może być nieaktualna.

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie

Zofia Czarkowska
Zofia Czarkowska
Spędziliśmy w Podgórskim Kąciku Alicji rodzinny weekend i był to jeden z najlepiej spędzonych wyjazdów. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre - ciepłe, wygodne i przestronne pokoje, blisko do Kielc, a gospodyni - marzenie! Z jednej strony - daje dużo swobody i intymności, a z drugiej jest zawsze do dyspozycji, gdy potrzebna jest Jej pomoc. Dzięki uprzejmości Pani Ali zorganizowaliśmy wspaniały wieczór grillowy w funkcjonującej w obiekcie "giercowni", gdzie świetnie bawili się i dorośli i dzieci. Absolutnym hitem wyjazdu było nasze niedzielne śniadanie, kiedy to gospodyni poczęstowała nas pysznymi naleśnikami z jabłkiem mówiąc, że "przy niedzieli wypada zjeść coś słodkiego".
Naprawdę polecamy ten obiekt z pełną odpowiedzialnością.
SomeBody
Po raz pierwszy się naprawdę wyspałem nocując w jedynce - szerokie komfortowe łóżko :-) Dobry dojazd - zaraz po zjeździe z obwodnicy Kielc. Dzielnica, może nie rekreacyjna, ale cisza i spokój zapewnione.
Kasia
Świetny i bardzo przyjazny hotel. Lokalizacja na 5, obsługa na 6, gastronomia na 6 + :)
Na pewno wrócę jak będę w okolicy.
Joanna
Witam wszystkich, w listopadzie miałam okazję gościć w Hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach. Hotel naprawdę na wysokim poziomie jak na trzygwiazdkowy standard. Pokoje przytulnie i niezwykle elegancko urządzone. Wyśmienite posiłki, miła obsługa i przytulne wnętrza nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat. Hotel wywarł na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie. Naprawdę gorąco polecam.

Opis obiektu