Oferta dla firm w Kielcach

Potrzebna Wam sala na konferencję? Organizujecie integrację? Dla nas to nie problem. Przygotowaliśmy ofertę specjalną skierowaną do firm, które poszukują obiektów zaspokajających ich potrzeby.

Kielce 8 ofert

Sucholand
od 70PLN /noc
9.8, 29 opinii

Sucholand

Miedziana Góra zobacz na mapie

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie w pracownikach drzemie największy potencjał Firmy. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zadbanie o element motywacyjny. Idealnym sposobem na zapewnienie tego elementu jest spotkanie integracyjne- jest to czas poświęcony nie tylko na rozrywkę, ale także na poprawę relacji między pracownikami, na tworzenie przez...

Dom Gościnny Przedmieście
od 35PLN /noc
10.0, 2 opinie

Dom Gościnny Przedmieście

Mójcza k/Kielc zobacz na mapie

Oferta specjalna dla firm i zorganizowanych grup gości. Oferujemy możliwość wynajęcia parteru naszego pensjonatu - z niezależnym wejściem - do wyłącznej dyspozycji gości. Na parterze usytuowane są 3 komfortowe pokoje z łazienkami oraz aneksem kuchennym - łącznie do 10 miejsc noclegowych.

Agroturystyka IBIZA
od 30PLN /noc
9.8, 21 opinii

Agroturystyka IBIZA

     Posiadamy klimatycznie urządzony drewniany domek wolnostojący , całoroczny z możliwością zakwarerowania do 5 osób oraz apartament dwupokojowy dla 4 osób.Cena do negocjacji.  

USŁUGI NOCLEGOWE
od 20PLN /noc
 

USŁUGI NOCLEGOWE

Kwatery- noclegi dla pracowników i brygad do 17 osób Noclegi - na TARGI w Kielcach. Kwatery usytuowane są w pobliżu zalewu w Kielcach i w centrum Kielc.Noclegi dla robotników, brygad budowlanych (dla 5-12 osób):*mieszkania dwupokojowe z kuchnią łazienką,loggia,tv.Kompletnie umeblowane i wyposażone* mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką,...