Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk
6.6Dodaj opinię

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Piotr Poradzewski
Piotr Poradzewski
Brak ciepłej wody
więcej
3Trzymam
Serdeczne podziękowanie za udany pobyt w sanatorium Bałtyk...spotkało mnie życzliwe przyjęcie i zrozumienie moich problemów, profesjonalna i życzliwa opieka lekarko-rehabilitacyjna,miła obsługa....jeśli jakieś niedogodnosci to głównie ze strony niektórych współtowarzyszy/szek dbających tylko o SWOJE dobro.....serdeczności
więcej
Alina Płońska
Alina Płońska
nikomu nie polecam, syfiaste pokoje i azienki, sprzątaczki na pokaz bez przerwy prawie wycierają podlogi w tlocznych miejscach a przez okna nie widac morza, tak zasyfione. Brak ręcznikow, nie wymieniaja.a już jedzenie to nawet Bareja nie wymyślił podobnej formy: koryto i 2 wazy na kilka set osób, klejące naczynia i sztućce. Zupa np. żurek, to biała woda :-) Wszystko nieświeże. Wbór spory i ustrojony ale są to jakieś dziwaczne potrawy np. sałatka : ogórki kiszone i zielone z całego tygodnia albo 2, zmieszane z buraczkami, jajkiem i co kto woli , scalone majonezem a już kuriozum to słonina spalona ze szczeciną jako danie. Tragedia. Starsi ludzie płakali mi w rękaw, że dzieci wykupiły im ten pobyt i nie chcą ich martwić, jak ich tu potraktowano za takie pieniądze. Zabiegi to kolejki, żadna przyjemnosć , czy relaks, wszędzie brak ręczników. Basen zachlorowany, caly budynek śmierdzi chlorem. TRAGEDIA. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!! Obsluga bezczelna i zadowolona z siebie Jedna osoba z obsługi współczula nam i powiedziala o tych fatalnych warunkach i naszym szoku dyrekcji, to dostała burę.
więcej
j.w
Pobyt od 19.03 do 09.04.2016 w Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu.
Szyby w pokoju niemyte ok. pół roku, firanki szare ze śladami rozgniecionych much z lata. Na moją interwencję umyto szyby i uprano firanki (nie było w zapasie na wymianę). Szyby myto dwa razy, ponieważ pierwszym razem pozostawiono jeden segment brudny. W stołówce szyby również brudne, a przecież pojechaliśmy tam na święta wielkanocne. Materace wygniecione. Na wykładzinie podłogowej stare plamy. W pokoju wieczorem ciemno. W żyrandolu 2 żarówki 25 W – kupiłem i wymieniłem na dwie 100 W. W lampkach nocnych żarówki 15 W, które również wymieniłem na 60 W. W łazience zgłosiłem uzupełninie żarówek i okazało się, że gniazdo wtykowe jest wypalone. Ogólnie służba pięter działa miernie.
Co do bazy zabiegowej i personelu, to nie można powiedzieć złego słowa. Wyżywienie również bardzo dobre.
Niedostatki rekompensuje wprawdzie położenie hotelu (tuż przy plaży) i widok z okna na morze i molo. Uważam jednak, że niepotrzebne oszczędności obniżają rangę obiektu.
więcej
Jadwiga Kusztelska
W MARCU WYKUPILIŚMY PAKIET POBYTU W HOTELU RAZEM Z ZABIEGAMI I KORZYSTANIE Z BASENÓW ORAZ SAUN.PODCZAS NASZEGO POBYTU PRZEZ 3 DNI SAUNY BYŁY ZAMKNIĘTE Z POWODU NIBY AWARII, (PLANOWANY REMONT)MIMO MOJEJ INTERWENCJI (DZIAŁ MARKETINGU ) BRAK JAKIEJKOLWIEK REKOMPENSATY (PANI KIEROWNIK DZIAŁU ) KOBIETA AROGANCKA BUTNA - GOŚĆ HOTELOWY DLA TEJ PANI TO ZŁO KONIECZNE. NATOMIAST WYŻYWIENIE OBIADY NUDNE ZIEMNIAKI I JAKIEŚ TWARDE KLUCHY LUB SUCHE FRYTY (ZAPOMNIJ O RYŻU ,KASZY )DANIA MIĘSNE JAKO- TAKO DODATKI TO PAPRYKA KONSERWOWA OGÓRKI KUKURYDZA (STANDARD)I DO TEGO TŁUM TŁUSTYCH WYGŁODNIAŁYCH ROZPYCHAJĄCYCH SIĘ PAZERNYCH NIEMCÓW KTÓRZY ZJEDZĄ WSZYSTKO- DLATEGO HOTEL NIE DBA O JAKOŚĆ JEDZENIA. NIE POLECAM POLAKOM TEGO HOTELU.
więcej
MJ
Byłam na turnusie - skierowanie z NFZ. Bałtyk zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, czytałam innych recenzje, trochę się bałam, ale to co mi zaoferował i z czego miałam możliwość korzystać było na najwyższym poziomie. Wspaniała kuchnia, miła obsługa, okna na morze i do tego basen. Naprawdę polecam !!!!!!
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio