Willa Wiesia
6Dodaj opinię
121, 34-511 Karpielówka Sprawdź na mapie

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Tomasz Nowak
Podlogi skrzypial, lóżka skrzypial. Lazienki brudne, czas w tej willi dawno sie zatrzymal. Na klatkę schodowej swieca się najciemniejsze żarówki jake tylko można kupić w sklepie. Nic nie widać! Toalety brudne, brak baterii w umywalce. Nie polecam, lepiej dolzyc pare grosze więcej u masz cos lepszego. A i jeszcze jedno, gospodarz tylko patrzy przez okno i zaraz wychodzi żeby przeparkować w inne miejsce auto bo nie wiadomo z jakich przyczyn przeszkadza.
więcej
Anna
Obiekt w doskonałej lokalizacji do wyjść na wycieczki. W niedalekiej odległości od Dol. Małej Łąki, z której tylko krok na Giewont. Przemili Gospodarze. Pokoje czyste, schludne. Absolutnie polecam! I nie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Na zdjęciach są faktyczne pokoje, które są wynajmowane.
więcej
Aleksandra M
Aleksandra M
Pokoje są w porządku, raczej czyste i przytulne. Niestety zdjęcia nie są zgodne z ofertą. Zdjęcia przedstawiają sypialnie gospodarzy, a nie pokoje. Łazienki nie należą do najczystszych jeżeli chodzi o te 'wspólne'. Dodatkowo, jest bieżaca woda, ale tylko zimna. Nie należy do przyjemności kąpiel w lodowatej wodzie. Ciepłą można uzyskać poprzez odkręcenie kranu.
Generalnie, jeśli ktoś lubie ekstremalne warunki, prosze bardzo. Ja osobiście tam nie wróce.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio

zapytaj o nocleg