APARTHOSTEL FRYDERYK
8.4Dodaj opinię
Chopina 13/1, 30-047 Kraków Sprawdź na mapie 1km

Sprawdź ceny

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 44 miejsca noclegowe

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Izabela Dryjańska
Bardzo miła obsługa, czysto, bardzo dobra lokalizacja. Polecam:-)
więcej
Sylwia
Wraz z mężem spędziliśmy uroczy urlop. Polecam wszystkim, naprawdę warto.
więcej
Monika Oleszek
...
więcej
Kinga Paduch
Bardzo nie polecam hostelu, dostaliśmy pokój w którym było bardzo dużo mrówek. Mimo, że pani powiedziała że taka sytuacja miał miejsce pierwszy raz, doskonale wiedział gdzie są mrówki. Po zgłoszeniu problemu mrówki zostały odkurzone, powiedziano nam, że zostanie przyniesiona trutka i nic nie zostało przyniesione. Po jednej nocy z mrówkami zrezygnowaliśmy z dalszego noclegu. Nie dostaliśmy żadnej rekompensaty. Poza tym brudne łazienki i popsuta kabina prysznicowa.
więcej
Anonim
Niestety zawiodła nas jakość pokoju w stosunku do ceny. Pokój maleńki w półpiwnicy, gdzie po rozłożeniu łóżka nie było miejsca aby się ruszyć, niczym nie przypominał pokoi ze zdjęć na stronie którymi się sugerowalismy wybierając ten obiekt. Telewizor postawiony pod sufitem ktory jedynie moglibyśmy pooglądać siedząc przy drzwiach wejściowych... Czystość pokoju i łazienki również pozostawała wiele do życzenia.
Niestety zostaliśmy również poinformowani przy rezerwacji ze jest pod hostelem znajduje się bezpłatny parking hotelowy jak później sie okazało miejsc parkingowych brak, a nawet jeśli były to płatne w parkometrze.
więcej
Anna Wędrychowski
Anna Wędrychowski
Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miła obsługa. Pokoje i łazienki czyste.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • kuchnia
  • internet