Kalwaryjska 42, 30-504 Kraków Sprawdź na mapie 2km

Sprawdź ceny

Pokój 1 osobowy z łazienką (2)

od 95

Pokój 1-osobowy (4)

od 75

Pokój 3 osobowy z łazienką (2)

od 150

Pokój 4 osobowy z łazienką (2)

od 180

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Karol Milczarek
Wynajmowałem pokój 2-osobowy z serduszkami bez łazienki. Do pokoju wchodzi się po schodach, strasznie brudne ściany, pod łóżkiem centymetr kurzu (co rzuca się w oczy przy wchodzeniu po schodach do pokoju). Cholernie skrzypiące łóżko przy najmniejszym ruchu, w pokoju dwie małe brudne szafeczki i jeden wieszak, nie ma gdzie ubrań położyć, syf!!! Łazienki malutkie, śmierdzące grzybem, brak papieru, brak ręczników, rozwalić drzwi od kabiny prysznicowej, wszechobecny syf. Kuchnia w piwnicy, fajny klimat, tylko śmierdzi wilgocią o grzybem, lodówki w opłakanym stanie, strach coś włożyć, mikrofalówka to siedlisko grzyba i bakterii , wolelismy kupić jednorazowe sztućce i talerze niż używać tych z kuchni, jedyny plus to czysta pościel i przystanek tramwajowy pod drzwiami. Obiekt nadaje się tylko se remontu, wstyd tam gości przyjmować za taką cenę.
więcej
ula
pokoje do odmalowania, zepsuty sprzęt - zwłaszcza spłuczka w toalecie, drzwi nie dającego żadnego poczucia intymności (zwłaszcza jak w pozostałych pokojach imprezują "turyści".
W kuchni brak kubków i podstawowych sprzętów.
więcej
Adrian Osak
Pokój, który dostałem wraz z dziewczyną do dyspozycji wyglądał jak pokój jakiegoś co najwyżej przeciętnego akademika, łazienka (wspólna) również. Reszta ok.
więcej
Eliza
Wynajmowałam pokój 2-osobowy bez łazienki (ten z serduszkami na zdjęciu). W pokoju są brudne ściany, oprócz 2 osobowego łóżka, które skrzypiało przy każdym ruchu, znajduję się tam jeszcze 1-osobowe łóżko, co powoduję, że nie ma miejsca na walizki. Poza małym wieszakiem nie ma żadnej szafy bądź komody. Do pokoju wchodzi się po schodach.
Łazienki w opłakanym stanie, mikroskopijnej wielkości, brak mydła do rąk, ręczników papierowych, czuć zapach pleśni.
Dużym minusem jest brak miejsc parkingowych dla gości.
więcej
Ania
Apartament wysokiej jakości, wszystko zgodne z opisem, bardzo polecam!
więcej
Kinga
Smród, brud, kiła i mogiła!!!
Stanowczo nie polecam!!! Masakra jakich mało! Przekłamane zdjęcia, brudna pościel, grzyb w łazience za wygórowaną cenę. Coś okropnego. Dałabym 0 gwiazdek gdyby się dało.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • grill
  • kuchnia
  • konferencje
  • wyżywienie
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • internet
  • sejf