cdn Pokoje
9.8Dodaj opinię
Józefa Poniatowskiego 8, 20-060 Lublin Sprawdź na mapie 2km

Sprawdź ceny

Pokój 1-osobowy

od 80

Pokój 2-osobowy

od 130

Pokój 3-osobowy

od 160

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Irena
Spokojne, ciche miejsce do wypoczynku. Byliśmy kilka dni.Pokoje i łazienki lśniące czystością.Kuchnia wyposażona we wszystko co jest potrzebne do przygotowania posiłków.
W pobliżu jest mini ryneczek i sklep spożywczy. Do centrum niedaleko. Po trudach zwiedzania Lublina można odpocząć w ogródku. Gospodynie są bardzo życzliwe dla przyjezdnych. Serdecznie pozdrawiamy panią Janeczkę i Małgosię. Letnicy z Pabianic.
więcej
ŁUKASZ
Bardzo miła obsługa. Polecam to miejsce
więcej
Tadeo
Według mnie przystępna cena za dobre warunki. Plus za kuchnię, w której można przygotować każdy posiłek, a nie tylko odgrzać w mikrofali. Jest kuchenka gazowa, garnki, patelnie rondle, talerze, kubki i sztućce itp. W sumie tak jak w domu. Stosunkowo blisko do Starego Miasta. Niedaleko market spożywczy i zielony ryneczek. Gospodarze mili.
więcej
Szupit
Pokoje znajdują się w wysokiej piwnicy budynku. Wejście główne do budynku, a potem schodami w dół. Drzwi wejściowe do korytarza, przy którym rozmieszczone są wszystkie pokoje i ogólna kuchnia. W kuchni wyposażanie do gotowania na kuchence gazowej + mikofalówka, lodówka. Kawa, herbata, talerze, kubki, szklanki itp. Wszystko OK. W sumie warunki jak w hostelu. Tylko, że pokoje dla max. 2 osób. I jest ich mało. Jedyna kwestia komfortu to sąsiedzi. Sugestia. Warto stworzyć grupę i wynająć wszystkie pokoje. Czysto. Ja polecam.
więcej
Oleg Tomishak
Oleg Tomishak
Wszystko ok. Blisko do centrum. Miłą obsługa.
więcej
Krystyna KOzioł
Wszystko ok. Blisko do centrum. Miłą obsługa. Pokoje ładne, łóżka wygodne, kuchnia wyposażona. Duży plus za balkon i możliwość wyjścia do ogrodu. Polecam!
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • kuchnia
  • internet