Schronisko Na Śnieżniku
6.6Dodaj opinię
Śnieżna 37, 57-514 Międzygórze Sprawdź na mapie

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Wojtek
Miła i sympatyczna obsługa, fajne miejsce w którym można odpocząć. Doskonałe miejsce na górskie wypady - min. na czeską stronę, gdzie można odwiedzić Ścieżkę w Chmurach :)

Polecam
więcej
Jerzy
Dzięki za miły pobyt w schronisku 2 lipca 16,sympatycznego gospodarza Jacka, udostępnienie WIFI, p/pyszną kwaśnicę, podarowane mapy i ogólnie przyjazną dla turysty atmosferę. Tak trzymać!!!
Jurek z Kędzierzyna-Koźla
więcej
Paweł
Witam.
Spałem w tym schronisku w 3 osoby w lipcu 2015 r. Schronisko tragedia. Czas się tam zatrzymał. Rozumiem, że obiekt jest chyba w dzierżawie od pttk, ale w obecnych czasach taki standard schroniska woła o pomstę do nieba. Zachęcam do odwiedzenia schronisk w Czechach, gdzie z tym problemem potrafili sobie poradzić. Skandalem już jest pobieranie kasy za toaletę i prysznic, zwłaszcza za prysznic od osób, które zapłaciły za spanie (na drzwiach są automaty). Nie wspomnę o elektryce i gasnącym co chwilę świetle, bo korki im wywalało.
Ceny za spanie ok, ale za jedzenie to z sufitu. "Zachęcam" do zjedzenia gofra, który tylko z nazwy go przypomina. Branie pieniędzy za wrzątek...
Powyższe pozycje jakoś bym ścierpiał, bo nie byłem w tym schronisku dla wygód, ale postawa niejakiego jacka (dzierżawcy) i jego żony, którzy są tam chyba za karę. Żeby być sympatycznym, to nie trzeba wiele. Każdy może mieć gorszy dzień, ale ten dzień był każdego dnia jak tam byliśmy. Przykład: spała z nami holenderka, która nie rozumiała o co chodzi z płatnym prysznicem. Niejaki Jacek na jej pytanie po ang. nawet się nie zainteresował, tylko ją olał i sobie poszedł. Dopiero po naszej interwencji łaskawie jej otworzył kabinę (chyba się zacięła).
I jeszcze powoływanie się na nocowanie.pl jako miejsce warte polecenia...
Dlatego nie polecam schroniska.
więcej
Mateusz Groszak
Ten budynek nie można nazwać schroniskiem. Po zmroku wyrzucają strudzonych turystów bo "są 4 łóżka a was jest 6 os.". Schronisko powinno dawać schronienie a nie odsyłać nocą turystów do drugiego schroniska (1-2 godz. drogi).
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio