Noclegi Nest Poznań

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Sebastian T
Polecam wszystkim zatrzymanie się wraz z rodziną w tym pensjonacie w Poznaniu. Jest tutaj bardzo komfortowo, a właściciele są nadzwyczj mili. Można zaparkować tutaj własny samochód oraz skorzystać z ei-fi, a do tego mają tu całkiem niezły plac zabaw dla dzieci. Również z dostępem do środków komunikacji nie ma tutaj najmniejszego problemu. Dzięki cenie i położeniu, pensjonat ten naprawdę zasługuje na uwagę.
więcej
Karolina
Dobre miejsce na kilkudniowy wypad z rodziną do wielkiego miasta. Dobra lokalizacja sprzyjająca spacerowaniu. Pokoje czyste i zadbane, a obsługa naprawdę sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Zaplanowaliśmy sobie taki łikend na zwiedzanie i shopping i musimy przyznać, że dobrze spędziliśmy czas w tym pensjonacie.
więcej
Martyna Kopacz
Bardzo czysta łazienka i pokoje, przyjemna atmosfera i spokojna okolica! Polecam Wam odwiedzic NEST Poznań, bo ma wszystko, czego potrzeba;) My bylismy z dziećmi i było bardzo fajnie, miło wspominamy wyjazd :)
więcej
Kamila Jankowska
Bardzo dobra lokalizacja i cena za pokój. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Pokoje czyste, zadbane i gustownie urządzone. Panuje w nich swojski klimat i myślę, że każdy znajdzie tutaj swój kąt.
polecam
więcej
Martyna
Polecam wszystkim to miejsce, warto odwiedzic! Zrobilismy sobie z mężem objazdówkę po Polsce i tam się zatrzymaliśmy i zostalismy bardzo mile przyjeci :) Jedzenie bardzo dobre, klimat super! Bardzo dobrze wypoczęliśmy i wróciliśmy zadowoleni :) POLECAM :)
więcej
Jolanta Walczak
Bardzo dobra lokalizacja i cena noclegowni jest bardzo korzystna. Czysto, schludnie i przytulnie. Zawsze korzystam tylko z tej oferty, ponieważ spełnia moje oczekiwania.
więcej

Opis obiektu

Noclegi w okolicy

PENSJON POLSKA

PENSJON POLSKA

Polska 56/58, Poznań
BOTANIK HOSTEL

BOTANIK HOSTEL

Dąbrowskiego 194, Poznań

Najbliższe wydarzenia w Poznaniu

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Polski w Poznaniu
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klub u Bazyla
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Projekt LAB
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury Zamek