Noclegi AGRIKOLA
6Dodaj opinię

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Darek Sampo
Darek Sampo
Hotel typu starszego przerobiony z bloku, ma styl dawnych lat PRLu ale nam to zupełnie nie przeszkadzało. Łazienka, z której korzystaliśmy bardzo czysta, super wyremontowana, nowiutka ceramika i armatura. Materace i pościel czyściutkie. Obsługa w recepcji miła. Jesteśmy zadowoleni.
więcej
TR
Zbyt wysoka cena do warunków, przynajmniej obsługa w porządku.
więcej
Ciesielski Bartłomiej
Ciesielski Bartłomiej
TRAGEDIA Grzyb pod prysznicem,brudne ściany,brudne łóżka,pęknięta umywalka w pokoju,farba i tynk odpadajacy ze ścian,zdjęcia wzięte z sufitu...obsługa mało kompetentna nie wie co ma i za ile,jak blok socjalny starsze babcie,alkoholicy,pracownicy firm,syn syn i jeszcze raz syn,śmierdzi na korytarzach,stare okna drewniane niedomykaja się,MASAKRA

więcej
Piotr Dziewior
Piotr Dziewior
TRAGEDIA!!!! Pokoje przed potopowe! Cena nie jest adekwatna do noclegu. Pokoje brudne,firany wyglądają jakby wisiały tam dwa lata,czarne i śmierdzące. Mnóstwo pajęczyn,kran brudny i cały w kamieniu,w dodatku leciała żółta woda. Zdjęcia nie wiem skąd wzięli... Prysznice... Aż strach pod nie wejść. Toalety? z resztkami wiadomo czego. Przez trzy dni nie były myte... brud,brud,BRUD!!!!! Odradzam!!!! Obsługa poniżej poziomu,wykształcenia w kierunku hotelarstwa na pewno nie mieli... Potrafili tylko rano walić po drzwiach i krzyczeć PIENIĄDZE,PIENIĄDZE. Rzekomo w wyposażeniu są sztućce. Owszem,są. PLASTIKOWE!!!! Zero garnków i innych rzeczy,Pani w recepcji powiedziała,że nie obchodzi ją w czym ugotujemy obiad. Było tego wiele,wiele więcej.
więcej
Robert
witam.
Miałem przyjemność spędzić tutaj tydzień. Jestem jak najbardziej zadowolony. Obiekt po remoncie a wszelakie niedogodności są usuwane na bieżąco. Obsługa wspaniała. Blisko do centrum.
Jeśli jeszcze raz będę potrzebował pokoju to z całą pewnością wynajmę go tutaj.
więcej
Jan
Typowy hotel pracowniczy, łazienki i WC wspólna ale po remoncie,w pokoju WiFi,jak dla mnie ok,polecam
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio