POZNAŃ TANIE APARTAMENTY MIESZKANIA I POKOJE!
7.4Dodaj opinię
Hulewiczów 4 / Chrobrego 4 / Śmiałego 36 / Zwycięstwa 18 / Zwycięstwa 25 / Dolina 18 /Górna Wilda 83 , 60-688 Poznań Sprawdź na mapie 3.7km

Sprawdź ceny

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Małgorzata
Byliśmy na Pyrkon. Niestety miejsca blisko targów byly już zajete ale bardzo dobry dojazd. Jestesmy zadowoleni.
więcej
Bartosz
Niestety spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, w której obsługa zachowała się skrajnie nieprofesjonalnie. Po południu, w dniu na który pokój był zarezerwowany, dostałem SMS'a z informacją od właściciela, iż w pokoju była awaria wykluczająca go z użytku, a że nie ma mnie gdzie mnie przenieść, musi odwołać rezerwację. Jako osobie z drugiego końca kraju, nieznającej miasta, z zarezerwowany biletem kolejowym na dzień następny, ciśnienie skoczyło mi natychmiast.
Dopiero po zrobieniu awantury, okazało się, że miejsce jednak się znalazło. Przeniesiono mnie do pokoju, traktowanego jako pomieszczenie gospodarcze.
Jest gdzie spać, jest gdzie się wymyć. Czysta pościel. Moje niezbyt wygórowane oczekiwania zostały spełnione, a graty właścicieli na prawdę mi nie przeszkadzały.

Rozumiem, że awarie się zdarzają. Dało się przenieść mnie od razu do innego lokalu. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego rozwiązano sytuację w tak toksyczny sposób.
więcej
Justyna Walkiewicz
Justyna Walkiewicz
Niestety nie mogę polecić firmy. Na stronie oferty znajdują się fantastyczne mieszkania. Po zapłaceniu okazuje się, że mieszkania są poniżej wszelkich standardów - smród już od progu, w łazience grzyb i bród, które nie pozwoliłyby mi wejść pod prysznic nawet w klapkach. Pozrywane firanki, zadymione, brudne ściany, centymetr kurzu i pościel śmierdzi stęchlizną. Do tego cena sztucznie podniesiona z powodu targów - podobno kilka osób czeka na jedno miejsce. Gdy okazało się, że muszę opuścić lokal nie było mowy o odstąpieniu od wynajmu ponieważ rzekomo właściciel musiał przygotować mieszkanie i już go tego dnia nie wynajmie..... Cieszę się mimo straconych pieniędzy (190zł za godzinę pobytu), że nie musiałam zostawać w tym mieszkaniu. Szkoda, że nie ma możliwości dodania zdjęć do opinii, żeby inni wiedzieli czego spodziewać się po mieszkaniach
więcej
Martyna Karpińska
Martyna Karpińska
Lokal w bardzo przystępnej cenie, ładnie wysprzątany, lokalizacja calkiem niezła, ale trzeba sie zaopatrzyć w aplikacje z ztm, żeby się spokojnie przemieszczać po miescie.
więcej
Mateusz
Mateusz
Wynajmowałem mieszkanie na os. Bolesława Śmiałego 36, podczas natłoku targowego związanego z PGA, nocleg ten był ostatnią deską ratunku ze względu na obłożenie hosteli, jednak po przenocowaniu weekendu w tym mieszkaniu byłem bardzo pod wrażeniem! Pokój bardzo czysty, z w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką, podczas przyjazdu czekała na nas świeża pościel i ręczniki. Lokalizacja tuż przy trasie PST jest wielkim atutem! Oferta była o wiele tańsza od hosteli, a nocleg okazał się bardzo przyjemny i gdy następnym razem przyjdzie mi nocować w Poznaniu to na pewno wrócę do któregoś z mieszkań oferowanych przez pana Krzysztofa. Gorąco polecam!
więcej
Dorota
Dorota
Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Mieszkaliśmy w mieszkaniu 2-pokojowym. Mieszkanie ładne, z fajną lokalizacją, ale niesamowicie zaniedbane. Najgorszą rzeczą była przepocona i śmierdząca pościel, która generowała niesamowity smród w całym mieszkaniu. Do tego elementy zdezelowanych mebli poupychane w szafkach, zepsuta spłuczka, zapleśniała i rozpadająca się kabina prysznicowa. Myślę, że nazywanie tego mieszkania APARTAMENTEM jest grubą przesadą. Nie jeden akademik oferuje lepsze warunki, niż to co zastaliśmy w tym mieszkaniu.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • parking
  • kuchnia
  • plac zabaw
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • piaskownica
  • pokój dzienny
  • internet

zapytaj o nocleg