Polaris Hotel Rooms & Apartments

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie, a jego oferta może być nieaktualna.

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie

Mariusz chonys
Zawitaliśmy do hotelu na weekend.Pani w recepcji bardzo miła i sympatyczna meldunek przebiegł szybko i sprawnie,ale jak doszło do płatności i Pani poinformowała nas że za parking pod hotelem trzeba płacić na dzień 9.00 zł to myślałam że to żart.To jest wysoko nie na miejscu żeby kasować gości hotelowych za parking.Jeżeli właściciel będzie tak postępował to niestety potraci gości.A co do reszty jest dobrze pokoje po remoncie czysto urządzone w miarę nowoczesnie .Łazienka przeszła generalny remont jest idealna ładnie urządzona woda cały czas ciepła.Śniadania bardzo dobre,urozmaicone,niczego nie brakowało.Obsługa bardzo grzeczna i uczynna .
Monika S
Byliśmy z rodziną na odpoczynku tygodniowym, świetna atmosfera. Polecamy
Natalia
Jestem w 100% zadowolona z pobytu w Hotelu. Polecam wszystkim. Obsługa rewelacja.
Paweł Graczyk
Mimo mrozu i padającego śniegu obsługa nie włączyła ogrzewania. Nie polecam pobytu poza okresem letnim
AP
AP
Plusem jest lokalizacja bo blisko do centrum oraz możliwość zagarażowania samochodu za 10 zł za dobę gdzie parkingi są droższe. Jedzonko też dobre. Cisza i spokój. Co do negatywnych rzeczy miałabym obiekcje co do sprzątania pokoi bo pajęczyna mówi sama za siebie. Kafelki w łazience mam wrażenie że nie umyte jeszcze po robocie "fachowca", bo fuga pomazana. Na zdjęciach o wiele lepiej to wygląda. My mieliśmy pokój jeden z 3 przy tarasie z placem zabaw. Nie wiem jak te na piętrach.
Maria Konieczna
Hotel z wysokim standardem. Bardzo dobre wyżywienie. Bardzo dobra obsluga zawsze uśmiechnieta. Hotel usytoluwany w dobrym miejscu blisko do centrum.

POLECAM WCZYSTKIM EMERYTOM I WCZASOWICZOM.

Byliśmy w maju na ofercie dla seniorów.

Maria i Stanislaw z Tarnowa.

Opis obiektu