Dom Wypoczynkowy Lala
9.4Dodaj opinię

Sprawdź ceny

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 45 miejsc noclegowych

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Małgorzata Kikut
Właśnie wróciłam z moimi dzieciakami z bardzo udanego, tygodniowego urlopu w szczawnicy. Mieszkaliśmy w niezwykle dobrze urządzonym domu wypoczynkowym, w którym dosłownie wszystko było urządzone wprost idealnie. Bardzo chwalę sobie ich doskonałą kuchnię, a zwłaszcza przepyszne placki po zbójnicku. Też muszę wspomnieć, że obsługa była bardzo przyjaźnie nastawiona, a zwłaszcza do dzieci, a właścicielka pani Ela jest super. Pozdrawiamy!
więcej
Ewa Karnowska-Danch
Dom wczasowy Lala na wysokim poziomie, właściciele bez zarzutu, jedzenie MARZENIE, atmosfera bez zarzutu. Jesteśmy już kilka razy i nie wyobrażam sobie innego domu wczasowego, gorąco polecam.!
więcej
Urszula Fogiel
W DPS organizowaliśmy kilkudniowy wyjazd do Szczawnicy dla seniorów i najbardziej atrakcyjną ofertę posiadała Lala na ten moment. Zatrzymaliśmy się z niej i niczego nie żałowaliśmy, bo personel o wszystko zabrał jak należy. Pokoje umeblowane, czyste, ładna łazienka. Wszystko, co jest potrzebne do dobrego wypoczynku. Obiekt wart uwagi.
więcej
Arek
Super - polecam
więcej
Ewelina Jarzębowska
Ewelina Jarzębowska
Wybrałam się z koleżankami w góry i w tym przypadku padło na Szcawnicę, gdzie jeszcze nigdy nie byłyśmy. Nocowaliśmy w pensjonacie Lala, gdzie mieliśmy do dyspozycji super wygodne dwa pokoje z łazienkami i czystą pościel. Pokój był ogólnie posprzątany i nie źle umeblowany. Nawet było WiFi. Szkoda tylko, że majówka była taka krótka i żal było opuszczać to miejsce.
więcej
Zuzanna Sajdak
Wybrałam się z całą rodzinką na kilka dni do Szczawnicy w celach rekreacyjnych i zatrzymaliśmy się w Lali, gdzie mieli odpowiadające nam ceny usług, a także duży, ładny pokój z dobrym widokiem. Miejsce jest świetne dla ludzi z dziećmi, bo jest dużo miejsc w okolicy, które zinteresują każdego malucha. Ogólnie bardzo polecam!
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • grill
  • parking
  • konferencje
  • wyżywienie
  • akceptujemy zwierzęta domowe