URLOP dla RODZIN Z DZIECKIEM 503104294

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie, a jego oferta może być nieaktualna.

To Twój obiekt?

Przejdź do panelu administracyjnego i rozbuduj swoją ofertę!

Ostatnie opinie

Rafał Tkacz
Byliśmy w "Agroturystyce u Grzegorza" z dwójką dzieci (8 i 4 lata) w lipcu 2014 r. i jesteśmy zachwyceni czasem spędzonym w Tyliczu. Wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od budynku mieszkalnego i nowocześnie urządzonych pokoi, poprzez obejście, plac zabaw, basen, po fantastyczne domowe jedzonko i te ciasta :)
Świetnie zorganizowana Pani Justyna, która zawsze miała wszystko dopięte na ostatni guzik i idealnie uzupełniający żonę Pan Grzegorz, z którym rozgrywaliśmy niezapomniane wieczorne mecze piłkarskie :) Podkreślić też należy bardzo dobrze wychowane (o co coraz trudniej) dzieciaczki Gospodarzy. Po prostu miejsce, z którego nikomu z nas nie chciało się wyjeżdżać i do którego chcielibyśmy szybko wrócić :)
Pozdrawiamy serdecznie z Opola. IRWM
Katarzyna Kowalkowska
Szczerze polecam! Gospodarze przemili. Wszedzie czysciutko. Na śniadanie duży wybór jedzenia. Obiadokolacja może trochę za tłusto ale smacznie:) niedaleko super plac zabaw i siłownia na powietrzu. Blisko wyciagi.
Krystyna Szczerba
Super wypoczynek,atmosfera, gospodarze przemili, jedzenie cudowne-domowe, Wyciąg blisko domu super przygotowane, polecamy Tylicz i kwaterę - Willa u Marty na wypoczynek dla rodzin.
Krysia
Tomasz Gołembiewski
Tomasz Gołembiewski
Byłem w tym pensjonacie wraz z przyjaciółką bylo super szczerze polcecam!!!!! Wszystko ok
Ewa
Super wypoczynek a to dzięki atmosferze tego domu, gospodarze przemili, jedzenie cudowne,domowe, dużo dzieci co pomogło nam odpocząć bo były towarzystwem dla naszych maluchów. Wyciągi blisko domu super przygotowane, polecamy Tylicz i kwaterę U Grzegorza na wypoczynek dla rodzin.
Mama dwójki dzieci
Piotr
Ciepłe (mimo ostrych mrozów) rodzinne ferie zimowe w malowniczym miejscu, bez nudy, z uśmiechem od ucha do ucha, z jedzeniem na "szóstkę z plusem". Właściciele bardzo serdeczni i gościnni. Miejsce godne polecenia na wypoczynek z dziećmi. Pozdrawiamy - Piotr, Asia, Zuzanka i Anusia.

Opis obiektu