Absynt Hostel & Apartamenty
7.8Dodaj opinię

Sprawdź ceny

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Monika
miejsce to istne piekło muzyczne.Gitary elektryczne,walenie w bębny i w talerze-pełna perkusja na maxa od 20.oo do 4,oo.Bezsennosc i nerwy zszargane.Brudne materace i poduszki.bylismy rodziną wszyscy od tych roztoczy dostalismy silnego kaszlu,ze musielismy brać silne leki.łazienki ok czyste.
więcej
Karolina Leszczyńska-Popiak
Nie polecam.Syf i kuta...a.Sami wybuchowi chłopcy kręcą się po obiekcie.Nie wiadomo kiedy bombę podłożą .Kurz , folie na podłogach.NIE POLECAM .Ceny jak na Batorym.
więcej
Mariusz
Masakra to nie wina ukrainek ,ktore tak od 6 rano sprzatają tłuką sie biedne bo szef tak nakazał jestem tu parę dni zero wyspania wieje spod drzwi bo panie otwierają okna gdzieś na korytarzach z małym dzieckiem bylismy szefie wstyd!! i ostatni raz tu jestem nie polecam dla rodzin !!
więcej
Grzegorz
Nie korzystajcie z tego "obiektu" - powszechnie panujące złodziejstwo (w ciągu dnia okradziono łącznie 4 osoby w jednym z pokoi), lekceważący stosunek do klienta, brak reakcji na zgłaszane problemy, brak profesjonalizmu widoczny na każdym kroku
więcej
Daria Komander
Daria Komander
Apartamenty bardzo zadbane, wyglądają faktycznie tak jak na zdjęciach. Jedynym mankamentem był nieprzyjemny zapach w łazience. Myślę, że odwiedzając kolejny raz Wrocław również skorzystam z tych apartamentów. Polecam
więcej
Katarzyna
Katarzyna
Nie!!! Nie!!! I jeszcze raz nie!!! Za ścianą hostelu mieści się dyskoteka co absolutnie uniemożliwia zaśnięcie! Do tego Kilka knajpek obok , nocne życie, masa ludzi i zero bezpieczeństwa! A dodatkowo zimna woda w łazience! Stanowczo odradzam!
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • kuchnia
  • obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • akceptujemy karty płatnicze
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • klimatyzacja
  • pokój dzienny
  • internet