Sprawdź ceny

Apartament 2 osobowy

od 140

Apartament 3 osobowy

od 160

Apartament 4 osobowy

od 180

Apartament 5 osobowy

od 220

Apartament 6 osobowy

od 240

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 200 miejsc noclegowych

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Szymon
Super
więcej
KAROLINA
Czystość mieszkania pozostawiła wiele do życzenia . Pani z obsługi była objetna , nie wyjaśniła jak włączyć ogrzewanie , brak indywidualnego podejścia do klienta . Za tą cenę oczekiwaliśmy czegoś więcej , ponieważ jest to koszt pobytu jak za hotel o wysokim standardzie .
więcej
Paweł Waśniowski
Paweł Waśniowski
Wybrałem ten obiekt ze względu na dostęp do basenu, jacuzzi, sauny i siłowni ale woda w basenie jest po prostu zimna, a temperatura wody w jacuzzi - basenowa. Przejrzystość wody w basenie również daje do myślenia. Moje dzieci wyjechały przeziębione. Aby się dostać do siłowni trzeba poprosić o klucz.
Co do apartamentów nie mam nic do zarzucenia, chociaż na zdjęciach wyglądają znacznie lepiej. Jest to co jest potrzebne do przenocowania, zrobienia śniadania, czy kolacji. O wymianę ręczników trzeba się upomnieć. Parking dla samochodów najwyżej klasy C, bo dla większych jest już za ciasno. Plac zabaw, balkony jak w opisie. Miejsce na ognisko mogło by być zaopatrzone w jakiś stół i trochę bardziej wyrównane, bo obecnie z ławek po prostu człowiek się zsuwa. Brak możliwości płatności kartą, ale ta informacja jest na stronie.
więcej
Joanna Olczak
Rewelacja. Apartamenty cudowne. Polecam Cafe Latte. Wspaniale urządzone, nowoczesne i przytulne. Duże tarasy i balkony z widokiem na Giewont. atrakcje w hotelu w postaci basenu, jacuzzi i sauny, zamknięty i bezpieczny dla dzieci teren z placem zabaw. Na pewno tutaj wrócimy.
więcej
Agnieszka Garwol
Agnieszka Garwol
Wszystko zgodne z opisem :)Widoki super, obsługa przemiła, na pewno wrócimy za rok:)
więcej
agnieszka
agnieszka
rewelacja ;) czyysto i nowoczesnie.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • parking
  • sauna
  • basen
  • fitness