Wczasy dla Singli Zakopane

Szukasz oferty na wypoczynek dla singli? Zobacz co miasto Zakopane przygotowało dla Ciebie! Poniżej znajdują się oferty specjalnie przygotowane na wczasy dla singli w Zakopanem.

Zakopane 8 ofert

Willa Siklawa
od 35PLN /noc
9.0, 29 opinii

Willa Siklawa

Willa Siklawa  to kompleks willowy należący do Państwa Danuty i Władysława Kluś.     Ośrodek posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami, TV. Każdy z 20 pokoi ma swój własny, niepowtarzalny urok.      Przystępne ceny, dogodna lokalizacja, wysoki standard świadczonych usług oraz spokojna i zielona okolica stanowią o wyjątkowych atutach...

Domek u Mikołaja
od 50PLN /noc
9.8, 3 opinie

Domek u Mikołaja

Domek jest przystosowany dla jednej osoby rownież. Domek jest w ogrodzie, ogrodzonym z bramą zamykaną na klucz, stwarzającym uczucie bezpieczeństwa. Na dole jest saloon z kominkiem, a na pierwszym piętrze sypialnia. Idealne miejsce dla osób samotnych i par. Cena poza sezonem wynosi za cały domek 180 zł/dobę. Zapraszamy.

Noclegi Zakopane centrum - DOBRE KWATERY
od 19PLN /noc
8.6, 3 opinie

Noclegi Zakopane centrum - DOBRE KWATERY

 Zapraszamy serdecznie osoby samotnie podróżujące do odwiedzenia naszego obiektu w czasie posezonowym. Oferujemy komfortowe noclegi w Zakopanem / pokoje 2 osobowe do wyłącznej dyspozycji jednej osoby w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferta dotyczy noclegu w miesiącach (marzec, kwiecień, październik, listopad).

Willa  Józefina Zakopane
od 35PLN /noc
9.0, 51 opinii

Willa Józefina Zakopane

Dysponujemy pokojami 1 osobowymi z łazienkami TV internetem, na korytarzu mini aneks, parking na posesji. Zapraszamy!